وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro Deals – که در آن برای پیشسفارش این گوشی های جدید

بهترین وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro معاملات: برای آخرین ارائه می دهد و preorder بسته نرم افزاری جدید وان پلاس 8

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 26 فروردین 1399

بهترین وان پلاس 8 و وان پلاس 8 Pro معاملات: برای آخرین ارائه می دهد و preorder بسته نرم افزاری جدید وان پلاس 8 تلفن شما را در جای مناسب.

در حال حاضر که ما چند ماه به 2020 و ما دیده ایم که آخرین گوشی از امثال سامسونگ و Huawei در آن زمان برای وان پلاس به پرتاب کلاه خود را به حلقه هنگامی که بیشتر با, براق, فوق, مدرن, وان پلاس 8 Pro و مقرون به صرفه تر اما کمتر توانمند وان پلاس 8.

بنابراین اگر شما برنامه ای در حال روی adopters اولیه برای هر OnePlus 8 یا وان پلاس 8 Pro سپس شما را در شانس هستید که ما در حال حاضر انجام می شود دور برای پیدا کردن و برجسته کردن بهترین preorder معاملات در خارج وجود دارد برای هر دو گوشی. صرفه جویی شما بدون هیچ زحمتی از پریدن از خرده فروش به خرده فروش در جستجوی بهترین, پیشنهاد, شما می توانید با استفاده از راهنمای ساده ما به گیر عالی معامله است که برای شما مناسب است. مطمئن شوید که به نشانه این page بنابراین شما از دست ندهید در آخرین ارائه می دهد به عنوان آنها در آمده است.

مرتبط با: OnePlus 8 در مقابل وان پلاس 8 Pro

بهترین وان پلاس 8 معاملات – از کجا می توانم preorder وان پلاس 8?

در آینده در یک سیم کارت رایگان قیمت £599 های وان پلاس 8 است که قطعا گران تر از سال گذشته OnePlus 7 اما آن را بسته بندی یک بار از فناوری جدید برای توجیه ارتقا دهید. اگر شما علاقه داشتن به یک نسخه قوی تر از وان پلاس 8 وجود دارد یک مدل با 12GB RAM, و ذخیره سازی برای £699.

در حال حاضر تنها راه برای گرفتن دست خود را در یک وان پلاس 8 از طریق وان پلاس' بسیار خود را آنلاین pop-up به این معنی که هیچ تعرفه ها در حال حاضر در دسترس برای دستگاه شما است.

هنگامی که شبکه قراردادها و دیگر سیم رایگان ارائه می دهد شروع به نظر می رسد ما در به روز رسانی این صفحه به ویژگی های بهترین از دسته بنابراین مطمئن شوید که شما این صفحه را نشانه برای جلوگیری از از دست رفته.

مرتبط با: OnePlus 8 نقد و بررسی

بهترین وان پلاس 8 Pro Deals – از کجا می توانم preorder وان پلاس 8 Pro?

به عنوان شما ممکن است انتظار می رود از یک بالاتر, تنظیمات, مدل گل سرسبد گوشی وان پلاس 8 Pro هزینه کمی منصفانه تر از استاندارد آن رسید. سیم کارت-رایگان, وان پلاس 8 Pro شما را به مجموعه ای £799 برای RAM 8GB مدل و £899 برای یکی با 12GB RAM, و ذخیره سازی. آن را نه آی فون سطح چشم آبیاری قیمت, اما آن را قطعا خیلی بیشتر از اکثر مردم می توانیم با استفاده از یک شبکه قرارداد به فضا از هزینه های.

متاسفانه فقط مانند وان پلاس 8 OnePlus 8 Pro است که تنها در دسترس SIM-free در این زمان نقطه در زمان. برای شما خوش شانس چند که پول نقد به چلپ چلوپ شما می توانید در حال حاضر خرید وان پلاس 8 Pro در وان پلاس' آنلاین pop-up shop.

البته انحصار به وان پلاس' فروشگاه آنلاین زمان حساس است بنابراین شما می توانید انتظار برای تعرفه تلفن برای تبدیل شدن به در دسترس ظرف چند هفته آینده و ما مطمئن شوید که بهترین آنها ذکر شده در این صفحه.

مرتبط با: OnePlus 8 Pro نقد و بررسی


برای بیشتر شگفت انگیز ارائه می دهد, ما را دنبال کنید @TrustedDealsUK

ما ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما با کلیک بر روی یک معامله و خرید یک آیتم. به همین دلیل ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما به خوبی مطلع و خوشحال با خرید خود را به طوری که شما همچنان به تکیه بر ما برای خرید و مشاوره نیاز دارد.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن