بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ چهره جدید کیفرخواست در ما

واشنگتن — بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ به دنبال جذب هکرها در کنفرانس ها در اروپا و آسیا که می تواند خود ر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 تیر 1399

واشنگتن — بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ به دنبال جذب هکرها در کنفرانس ها در اروپا و آسیا که می تواند خود را ضد پنهان کاری وب سایت با اطلاعات طبقه بندی شده و با توطئه اعضای نرم سازمانها با توجه به جدید وزارت دادگستری کیفرخواست چهارشنبه اعلام کرد.

جانشین کیفرخواست نیست هزینه های اضافی فراتر از 18 فقره وزارت دادگستری unsealed سال گذشته است. اما دادستان ها می گویند آن تأکید آسانژ تلاش برای تهیه و انتشار اطلاعات طبقه بندی شده اتهامات است که بر اساس اتهامات او در حال حاضر مواجه است.

فراتر از استخدام هکرها در کنفرانس کیفرخواست متهم آسانژ از توطئه با اعضای گروه های هک شناخته شده به عنوان LulzSec و Anonymous. او همچنین با یک دختر 17 ساله هکر که به او اطلاعات به سرقت رفته از یک بانک و کارگردانی نوجوان به سرقت مواد اضافی از جمله ضبط صدا از بالا رتبه دولتی دادستان ها می گویند.

آسانژ وکیل بری پولاک گفت: در بیانیه ای که "دولت متصديان جولیان آسانژ به شمار قبر تهدید به روزنامه نگاران در همه جا و به حق می دانیم."

"در حالی که امروز جانشین کیفرخواست است و در عین حال یکی دیگر از فصل در دولت ایالات متحده در تلاش برای متقاعد کردن مردم است که تعقیب آن از جولیان آسانژ بر اساس چیزی غیر از انتشار خود را از انتشار اطلاعات درست" او افزود: "کیفرخواست همچنان به او اتهام با نقض جاسوسی عمل بر اساس ویکی لیکس انتشارات افشای جنایات جنگی مرتکب شده توسط دولت ایالات متحده."

آسانژ دستگیر شد در سال گذشته پس از اخراج از سفارت اکوادور در لندن جایی که او تا به حال به دنبال پناهگاه برای جلوگیری از ارسال به سوئد بیش از اتهامات تجاوز به عنف و تجاوز جنسی است و در مرکز استرداد کشمکش بر سر اینکه آیا او باید ارسال به ایالات متحده است.

وزارت دادگستری در حال حاضر متهم او را با همدستی با سابق ارتش ایالات متحده تحلیلگر اطلاعاتی چلسی منینگ در یکی از بزرگترین سازش از اطلاعات طبقه بندی شده در تاریخ ایالات متحده با همکاری با یکدیگر برای شکستن رمز عبور به کامپیوتر و دولت.

دادستان ها می گویند بنیانگذار ویکی لیکس آسیب دیده و امنیت ملی با انتشار صدها نفر از هزاران نفر از اسناد طبقه بندی شده از جمله دیپلماتیک کابل و فایل های نظامی در جنگ های عراق و افغانستان که آسیب ایالات متحده و متحدان آن و با کمک آن دشمنان.

آسانژ حفظ او اقدام به عنوان یک روزنامه نگار به عنوان متمم اول قانون اساسی حمایت می کند. وکلای او استدلال کرده اند که ایالات متحده به اتهام جاسوسی و سوء استفاده از کامپیوتر بودند با انگیزه های سیاسی و سوء استفاده از قدرت است.

آسانژ تولید قابل توجه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 و در تحقیقات است که به دنبال پس از ویکی لیکس منتشر شده به سرقت رفته دموکراتیک ایمیل است که مقامات ایالات متحده می گویند هک شد توسط روسیه اطلاعات نظامی مقامات. یک بررسی توسط مشاور ویژه رابرت مولر نشان داد چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین همکاران مشتاقانه در انتظار ایمیل آشکار است. یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ پیدا شد گناه سال گذشته از دروغ گفتن در مورد تلاش های خود را برای به دست آوردن اطلاعات در مورد ایمیل. آسانژ اما هرگز متهم در Mueller روسیه بررسی است.

این اتهامات در کیفرخواست جدید در مرکز همایش در مکان های از جمله هلند و مالزی در سال 2009 که در آن دادستان ها می گویند او و ویکی لیکس کاردانی به دنبال جذب هکرها که می تواند با قرار دادن اطلاعات طبقه بندی شده از جمله مواد بر روی "بیشتر می خواستم نشت" لیست ارسال شده در ویکی لیکس' سایت.

با توجه به کیفرخواست جدید او گفته می شود نیروهای مگر اینکه آنها عضو ارتش آمریکا با آنها مواجه شده هیچ مسئولیت قانونی برای سرقت اطلاعات طبقه بندی شده و ارائه آن به ویکی لیکس "به دلیل" محرمانه " به معنای چیزی را به عنوان یک ماده از قانون است."

در یک کنفرانس در مالزی به نام "هک در جعبه کنفرانس امنیتی" آسانژ به حضار گفت: "من معروف هکر نوجوان در استرالیا و من شده است خواندن ژنرال' ایمیل از من بود 17."

این مقاله در نوشته شده بود توسط اریک تاکر از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن