چرا نیروی دریایی را متوقف کرده است آزاد کشتی COVID-19 مورد شمارش

دوم اعزام کشتی جنگی نیروی دریایی بود در کنار این هفته پس از coronavirus گسترش در میان آن خدمه اما خدمات است و

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 اردیبهشت 1399

دوم اعزام کشتی جنگی نیروی دریایی بود در کنار این هفته پس از coronavirus گسترش در میان آن خدمه اما خدمات است و نمی توان آن را به دیگر کشتی-به روز رسانی های خاص در مورد چگونه بسیاری از مردم گرفتار این بیماری است.

پنتاگون رهبران می خواهید برای شکستن الگوی ارائه عمومی با چه رسمی به نام "تغییرات جزئی" وقتی که می آید به تعداد COVID-19 موارد در کشتی.

"ما بر این باورند که ما در گذشته نقطه که در آن به روز رسانی روزانه در حال ارائه اطلاعات مفید برای گفتگو عمومی" جاناتان رته هافمن یک سخنگوی پنتاگون گفت: در روز جمعه.

سرویس پنج شنبه COVID-19 روز رسانی از نیروی دریایی از اطلاعات اظهار داشت که تنها تغییرات قابل توجهی در ناو هواپیمابر تئودور روزولت ویرانگر کید و دیگر مستقر عروق منتشر خواهد شد.

مرتبط با: Coronavirus درس از ناو یو اس اس روزولت شیوع کمک USS Kidd

هافمن گفت: رهبران تصمیم پس از کامل خدمه مورد آزمایش قرار گرفتند برای این ویروس منتقل کردن کشتی و عروق عفونی.

روزولت بوده است در گوام از اواخر ماه مارس است. این کشتی شده است و در کانون توجه رسانه ها پس از سابق افسر فرمانده نوشت: یک کاندید نامه در مورد رشد بحران بهداشتی در حامل. او در نهایت اخراج شد و پس از به بیرون درز کرده و منتشر شده در سان فرانسیسکو کرونیکل. از روز شنبه وجود دارد 1,102 فعال COVID-19 موارد در میان است که خدمه.

ملوان اختصاص داده شده به روزولت درگذشت این بیماری در ماه گذشته.

این کید وارد در سن دیگو در روز سه شنبه پس از 78 نفر از COVID-19 شکست در میان خدمه. حداقل دو Kidd خدمه بود به پزشکی تخلیه از کشتی در طول حمل و نقل خود را به ایالات متحده آمریکا,

کشتی انجام عملیات مبارزه با مواد مخدر در اقیانوس آرام که یکی از اعضای خدمه شروع به نشان دادن علائم ویروس.

وزیر دفاع علامت Esper دستور واحد و فرماندهان پایگاه در ماه مارس برای جلوگیری از علنا اعلام جدید کروناویروس موارد بیش از نگرانی هایی است که دشمنان می تواند با استفاده از اطلاعات به نقطه مناطق بالقوه از ضعف است.

زمانی که coronavirus موارد شکست در روزولت و کید هافمن گفت: این گروه موضع اولیه به انتشار اعداد عملیاتی دلایل.

"ما استثنا در یک زن و شوهر از مکان های که تا به حال بسیاری از نظارت عمومی و قابل فهم و معقول نظارت عمومی با TR و کید" او گفت:. "اما ما در حال حاضر رسیده نقطه با هر دو این کشتی ها به خصوص با TR جایی که ... تمام خدمه بوده است منتقل کردن تمام خدمه تست شده است و ما باید نتایج کشتی تمیز شده است خدمه در حال حاضر بازگشت."

محرومیت بزرگ خوشه از موارد در آن کشتی و یا شیوع بیماری در دیگر مستقر عروق هافمن گفت: مردم نباید انتظار مورد اعداد به روز می شود.

"همه به خوبی آگاه است که وجود دارد شیوع بزرگ در کشتی," او گفت:. "... در حال حاضر ما به یک نقطه رسیده ایم که در آن ما در حال شروع به حرکت بازگشت به عملیات عادی پس از ارائه ردیاب مشخص شده است فقط لازم نیست در این نقطه است."

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب:تهمت اجازه فعال شدن نیروهای بیشتر برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب