وقتی که, چرا و چگونه به Dethatch چمن

چگونه به Dethatch چمن (و چرا شما باید) | باب ویلا

شما قطع بارور و آب باغ خود را, اما آن را به سختی با شکوه سبز رنگ فرش شما تصور کنید. کاهگل تجمع ممکن است آنچه شما را نگه می دارد از تحقق چمن خود می پروراند.

How to Dethatch a Lawn

عکس: istockphoto.com

از تمام گیاهان و درختان و درختچه ها در چشم انداز خود را روی چمن است که بیشتر خواستار از ویژگی های نیاز به تعمیر و نگهداری مداوم در طول فصل رشد به نگاه خود را بهترین. به طوری که آن را نمی کند, با وجود بهترین تلاش های خود را, شما نیاز به نگاه کمی عمیق تر. به معنای واقعی کلمه. کاهگل که شامل زندگی و مرده مواد تجمع می یابد به طور طبیعی در پایه چمن که در آن تیغه دیدار با خاک. Mulched برگ های کوتاه و بریده های چمن تمایل به تجزیه به سرعت. این مشکل زمانی رخ می دهد که تجمع این مواد جلبک تجزیه و کاهگل لایه ضخیم. ضخیم تر لایه سخت تر از آن می شود برای آب و مواد مغذی و هوا برای رسیدن به ریشه های چمن. وقتی این اتفاق می افتد چمن رنج می برد و از آن زمان به dethatch.

چگونه به dethatch چمن بستگی به اندازه از چشم انداز خود را و چقدر کار شما برای.

شما باید سه گزینه:

  • Dethatching با چنگک جمع کردن: با استفاده از همان حرکت شما را به با چنگک جمع کردن برگ های کوتاه تيغه و منحنی تیغه های dethatching با چنگک جمع کردن (مانند این ایمز مدل در دسترس در آمازون) می تواند حفاری به چمن خود را به جلو و کاهگل لایه. آنها برای کوچکتر چمن و کسانی که با خفیف کاهگل ایجاد می کند.
  • قدرت با چنگک جمع کردن: قدرت نسخه dethatching با چنگک جمع کردن (مانند این Greenworks طناب دار dethatcher در دسترس در آمازون) رانده شده است بسیار شبیه به یک ماشین چمن زنی چمن. اما به جای تیغه های قدرت حمله به چرخش تيغه که حفاری به کاهگل و بلند آن را به عنوان شما فشار.
  • عمودی چمن: چمن با ضخامت کاهگل و یا کسانی که نیاز به کل نوسازی بهره مند از این رویکرد تهاجمی. عمودی تیغه ها بر روی یک ماشین چمن زنی و یا scarifier (مانند این خورشید جو مدل در دسترس در آمازون) نفوذ به لایه کاهگل و خاک بلند کاهگل—و مقدار زیادی از ریشه های چمن ،
When and How to Dethatch a Lawn

عکس: istockphoto.com

به دنبال این علائم به می دانم که اگر آن زمان به dethatch چمن.

نازک تیغه رشد ضعیف و رنگ پریده رنگ ها نشانه های ثبتشده است که چمن خود را در تلاش است. اما بدانید که اگر کاهگل است که مقصر شما باید برای انجام برخی از حفاری. تیز استفاده کنید یا ماله بیل به حفاری تا یک بخش کوچک از چمن. شما به احتمال زیاد خواهید دید یک لایه ای از ماده که در آن خاک در دیدار پایه تیغه ها. که کاهگل و آن را کاملا طبیعی است. اما اگر لایه کاهگل است که بیش از یک اینچ ضخامت آن جلوگیری از آب مورد نیاز و مواد مغذی را از رسیدن به ریشه. علاوه بر این چمن با ضخامت کاهگل لایه ممکن است احساس اسفنجی زیر پا می شود و یا دشوار به نفوذ با انگشت خود را به عنوان شما سعی می کنید برای رسیدن به سطح خاک.

Dethatching است سالانه کارهای عادی و روزمره.

بر خلاف mowing چمن dethatching است به طور منظم چمن کارهای عادی و روزمره. به جای آن چیزی است که شما ممکن است انجام هر دو تا سه سال بسته به نوع چمن و رو به رشد خود را شرایط. برخی از رشد سریع علف مانند سنت آگوستین چمن و کنتاکی بلوگراس بیشتر مستعد ابتلا به کاهگل از گونه های دیگر به خصوص هنگامی که رشد در فشرده یا خاک سنگین و رسی. زمان بندی باید همزمان با چمن اوج دوره رشد و متفاوت بر اساس نوع چمن شما. Dethatching استرس زا است بنابراین انجام آن زمانی که چمن ها را در قوی ترین آن در طول سال کمک خواهد کرد بازیابی آن. اوایل بهار و اوایل پاییز زمان ایده آل برای سرد-فصل علف مانند کنتاکی بلوگراس و perennial ryegrass. نشانه خود را به dethatch فصل گرم مانند انواع zoysia و چمن برمودا رخ می دهد در بهار یا اوایل تابستان پس از آنها به طور کامل “greened است.” اگر چمن خفته است یا تاکید خشکسالی نمی dethatch. شما می توانید انجام دهید آسیب جبران ناپذیر.

چمن قوی تر رشد خواهد کرد بدون کاهگل مانع است.

اجازه رشد بدون کنترل کاهگل به شکل یک سد غیر قابل نفوذ است که مانع از آب و هوا و مواد مغذی را از رسیدن به ریشه. یک لایه کاهگل از یک اینچ یا بیشتر در یک زمین پرورش برای بیماری های قارچی و پشه ها که به نفع حدودی شرایط مرطوب که در آن آب نمی تواند دید به خاک. چه تر است, ریشه های چمن تبدیل به snarled در ضخامت کاهگل به جای بافندگی به خاک آنها را در معرض آسیب در مدت طولانی گرم و خشک و آب و هوا. Dethatching در حالی که لازم و مفید به چمن اغلب می توانید ترک آن به دنبال چیزی جز شکوه. با املاک و مستغلات جدید در دسترس ریشه های چمن را پر کنید و در نقاط برهنه. آن را نیز زمان بسیار خوبی برای گسترش بذر چمن.

How to Dethatch a Lawn with a Thatch Rake

عکس: amazon.com

هنگامی که زمان می آید به دنبال این فرایند چگونه به dethatch چمن خود را.

برای چمن استفاده از یک dethatching حمله به کار در سراسر چمن با استفاده از همان حرکت شما را هنگام جمعآوری برگها. نه تنها شما باید کمک به باغ خود را, شما یک تمرین بیش از حد. قدرت با چنگک جمع کردن در دسترس برای اجاره در بسیاری از بهبود صفحه اصلی و فروشگاه های سخت افزاری ایده آل برای فضاهای بزرگتر و عمل مانند یک ماشین چمن زنی چمن. به عنوان شما آن را فشار به عقب و جلو در سراسر چمن, شن کش آسانسور کاهگل و رسوبات آن را در بالای چمن. در هر دو روش برگ مقدار قابل توجهی باقی مانده است.

پس از آن شما یک چند گزینه برای دفع آن:

  • کیسه آن را به عنوان زباله های حیاط برای آینده خود زباله وانت.
  • تماس با شهرداری خود را به دیدن اگر آنها یک کمپوست برنامه.
  • کمپوست آن برای باغ خود را. برای جلوگیری از این گزینه اگر چمن ها را درمان شیمیایی یا پر از علف های هرز در زمان dethatching.

بیشتر از باب ویلا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>