Facebook تایید کرده است که این محدودیت در واتساپ تماس صوتی و ویدیویی شرکت کنندگان است که دو برابر از چهار به هشت.

این شرکت امیدوار است برای فریب بازگشت کاربران تحت تأثیر ظرفیت بالاتر تماس های موجود در Houseparty زوم و دیگر جایگزین امیدوار کننده اضافه شده امنیت end-to-end encryption که فوق برنامه هنوز ارائه دهد.

کسانی دیگر خدمات ارائه تعداد بیشتری از شرکت کنندگان به گروه ها و مقدار زیادی از ویژگی های سرگرم کننده, اما برای برخی از امنیت فکر کاربران اضافه شده سطح از رمزگذاری خواهد شد نکته مقیاس در واتساپ را به نفع. Facebook می گوید: از ویژگی های است که به زودی اما را اعلام نکرد دقیقا زمانی که از آن خواهد شد نورد از.

“واتساپ تماس ها یکی دیگر از راه برای در تماس ماندن” شرکت گفت: تا حدودی توضیح واضحات. “به زودی شما قادر خواهید بود به گروه تماس صوتی و تصویری با تا هشت نفر در واتساپ. همانطور که قبل از این تماس امن با پایان به پایان رمزگذاری به طوری که هیچ کس دیگری می توانید مشاهده و یا گوش دادن به مکالمه خصوصی و نه حتی WhatsApp.”

مرتبط با: است زوم بی خطر است ؟

این شبکه اجتماعی با تایید افزایش در یک پست وبلاگ اعلام محدوده جدید گروه تماس با ویژگی های مانند جدید 50-فرد تصویری همایش دوبله مسنجر اتاق و یک گزینه برای Facebook, دوستیابی. به عنوان بخشی از مسنجر اتاق واتساپ و Instagram Direct کاربران همچنین قادر خواهد بود برای شرکت در این ویدئو چت با Facebook گفت: آن خواهید بود با اضافه کردن یک معنی از شروع آنها از طریق WhatsApp در ماه های آینده.

اعلام می آید پس از یک گزارش از WABetaInfo در اوایل این هفته که پیش بینی تغییر پس از آن شیرجه زده آخرین نسخه بتا از نرم افزار است. یک بار دیگر sleuths ثابت شده است خود را به عنوان قابل اطمینان ترین شاخص از ویژگی های جدید در آینده به واتساپ.

آیا شما اولویت های امنیتی و یا قابلیت هنگامی که تماس تصویری در این دوران اجتماعی فاصله? اجازه دهید ما می دانیم @trustedreviews در توییتر.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de