تفاوت در چیست ؟ زیست تخریب پذیر در مقابل Compostable

زیست تخریب پذیر در مقابل Compostable: 5 تفاوت بزرگ | باب ویلا فقط زمانی که شما فکر می کنید شما در حال سازگار ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 اردیبهشت 1399
زیست تخریب پذیر در مقابل Compostable: 5 تفاوت بزرگ | باب ویلا

فقط زمانی که شما فکر می کنید شما در حال سازگار با محیط زیست با خرید محصولات بسته بندی شده در ظروف برچسب دار زیست تخریب پذیر compostable یا هر دو ما اینجا هستیم تا به برگ ریزان برخی از نور در ماده بنابراین شما می دانید دقیقا چه شما در حال گرفتن.

What’s the Difference? Biodegradable vs. Compostable

عکس: istockphoto.com

برچسب ها گیج کننده است. در نظر بگیرید برای مثال, organic, non-GMO و قفس رایگان. همه آنها در یک چیز مشترک اند—آنها درخواست تجدید نظر به سازگار با محیط زیست آگاهانه مصرف کننده. ما خرید اقلام بسته بندی شده با این برچسب به دلیل آن باعث می شود ما احساس خوب, ما در حال انجام بخشی از ما را برای مراقبت از مادر طبیعت است. اما اگر ما را درک نمی کنند و معانی آن را دشوار است به ارزیابی تاثیر انتخاب های ما وقتی که می آید به محصولات ما خرید. برای مثال زیست تخریب پذیر و compostable هستند کلمات ماشه اغلب قابل معاوضه استفاده می شود. معانی آنها کاملا متفاوت است. پیش رو را تجزیه و تحلیل کردیم برچسب ها—زیست تخریب پذیر در مقابل compostable—برای کمک به شما تعیین آنچه شما باید و نباید در خانه خود استفاده کمپوست عملیات.

زیست تخریب پذیر به این معنا نیست compostable.

Biodegradable vs. Compostable: Biodegradable does not mean compostable

عکس: istockphoto.com

هر چند همه compostable مواد زیست تخریب پذیر بر عکس آن درست نیست. موادی مانند میوه ها و سبزیجات برگ و درمان نشده چوب است که به طور طبیعی از طریق میکروارگانیسم ها مانند قارچ ها و باکتری ها در نظر گرفته شده زیست تخریب پذیر است. اما آن دسته از محصولات که برچسب compostable باید تحت یک انسان-کنترل تجزيه رخ می دهد که هنگامی که از نزدیک کنترل حرارت و رطوبت و گردش هوا و سرعت بخشیدن به فرایند تجزیه. تجزیه طبیعی نرخ های متفاوت اتفاق می افتد سریع تر در هسته های سیب و برگ های پاییزی در مقایسه با هویج و pinecones. نتیجه یک تصفیه خاک متمم به نام هوموس است که می افزاید: ارزش مواد مغذی برای گیاهان و مناظر.

Biodegradable vs. Compostable: Will Biodegradable Plastic Decompose

عکس: istockphoto.com

اکثر پلاستیک زیست تخریب پذیر نخواهد تجزیه در حیاط خلوت کمپوست.

پلاستیکی تولید کنندگان در حال برچسب زدن محصولات خود را به عنوان زیست تخریب پذیر یا compostable و بسیار کنترل صنعتی کمپوست عملیات این درست است. نکته کلیدی به یاد داشته باشید که اکثر مواد از جمله پلاستیک تجزیه های زیستی در نهایت برخی فقط زمان بسیار طولانی تر از دیگران است. بسیاری از این پلاستیک نیاز به استفاده از یک کنترل کمپوست تسهیلات به "کوک" آنها را. بسیاری از پلاستیک که آیا با برچسب زیست تخریب پذیر یا نه در نهایت در محل های دفن زباله که در آن آنها تحت پوشش دیگر حاضر است که آنها را محروم از هوا و اشعه ماوراء بنفش نور لازم برای تجزيه رخ می دهد. متاسفانه تبدیل به یک زیست تخریب پذیر ظروف پلاستیکی و یا کیسه به کمپوست بعید است که اتفاق می افتد در خانه به طور متوسط کمپوست عمر. صفحه اصلی composters می توانید کیسه های خرید برچسب صفحه اصلی compostable اما آنها به طور کلی گران تر و هیچ تضمینی وجود ندارد که توده کمپوست خود را حفظ تعادل مناسب از گرما و رطوبت و گردش هوا به آنها را شکستن پایین.

Biodegradable vs. Compostable: Bakyard Compost

عکس: istockphoto.com

بسیار مواد زیست تخریب پذیر برای خانه کمپوست.

دستور غذا برای کمپوست نیاز به 2:1 درجه از قهوه ای به سبز مواد لازم, اما حتی بیشتر unconscientious کمپوست می توانید کمپوست با شدت مواد زیست تخریب پذیر. قهوه ای هستند که کربن منابع که ارائه میکروب با انرژی برای پردازش مواد خام. کارتن تخم مرغ کارتن و کاغذ توالت لوله و خشک پاییز برگ ها قهوه ای, مواد تشکیل دهنده. سبز مواد تشکیل دهنده شامل موارد مانند بریده چمن قهوه و پوست موز. آنها نیتروژن منابع که به میکروب پروتئین آنها نیاز به انجام کار خود را. تمام این مواد به سرعت تجزیه های زیستی در حیاط خلوت بن کمپوست یا شمع. این که آیا شما تنبل کمپوست که می افزاید: مواد بدون توجه زیادی به نسبت و یا کسی که در تلاش برای تعادل شمع برای تولید کمپوست به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است هر دو روش کار می کنند. سخت کوش حیاط خلوت کمپوست فقط هوموس سریع تر است.

FTC تنظیم شرایط زیست تخریب پذیر و compostable اما مصرف کنندگان اغلب دچار سوء تفاهم معانی آنها.

کمیسیون تجارت فدرال (FTC) تنظیم محیط زیست بازاریابی محصول ادعا می کند و نظارت کند که آیا محصولات با برچسب compostable یا زیست تخریب پذیر گمراه کردن مصرف کنندگان است. با توجه به دستورالعمل FTC compostable به معنی محصول و یا بسته بندی را در حدود همان نرخ به عنوان دیگر مواد در توده کمپوست. بازاریابان نیز باید از افشای اگر محصول امن برای خانه کمپوست. برای یک محصول را با برچسب زیست تخریب پذیر باید آن را قادر به تنزل در محیط زیست است که در آن معمولا دفع و شکستن به طور کامل به عناصر موجود در طبیعت در یک زمان کوتاه است. برای مثال یک کیسه زباله با برچسب زیست تخریب پذیر ممکن است شکستن به طور کامل در تست های آزمایشگاهی که در آن مدفون در خاک با هوا و آب در گردش است. در دنیای واقعی اما کیسه های زباله انباشت اشیاء بدست آمده در محل های دفن زباله در شرایط بر خلاف کسانی که در آزمون بنابراین ادعای گمراه کننده است.

Biodegradable vs. Compostable: Bioplastic

عکس: istockphoto.com

برچسب مشترک ظروف به عنوان compostable: آن پیچیده است.

گیاهی چنگال فنجان نی و صفحات بیشتر در حال تبدیل شدن به امری عادی به عنوان مصرف کنندگان تمرکز بر کاهش ردپای کربن خود را. این نوع محصولات نیز نامیده می شود bioplastics ساخته شده از گیاه نشاسته از محصولات کشاورزی مانند گندم و ذرت و چغندر. مگر اینکه یک آیتم با برچسب به طور خاص برای صفحه اصلی کمپوست تنها فرض خود را compostable در صنعتی کمپوست تسهیلات. متاسفانه بسیاری از دفع زباله شرکت مجهز به رسیدگی به درمان خاص این محصولات نیاز دارد بنابراین بهتر است به آنها اضافه کردن به خود را بازیافت ظرف. تماس با دولت های محلی خود را و یا یک رستوران است که با استفاده از compostable ظروف برای پیدا کردن که در آن شما می توانید این آیتم ها به صورت مناسب کمپوست.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن