چه BFI بازیکن ؟ چگونه به یک دیگر آزمایشی رایگان به همراه راهنمای BFI اشتراک اجاره و رایگان کتابخانه ها

از آنجا که مقدمه ای از اجتماعی فاصله اقدامات جستجوهای گوگل برای BFI بازیکن را به ضرب گلوله از طریق سقف. اگر شم

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 اردیبهشت 1399

از آنجا که مقدمه ای از اجتماعی فاصله اقدامات جستجوهای گوگل برای BFI بازیکن را به ضرب گلوله از طریق سقف. اگر شما با آن آشنا نیست آن را موسسه فیلم بریتانیا ویدئو بر روی تقاضا خدمات جریان که در ابتدا راه اندازی در اکتبر 2013. اگر امثال Netflix و آمازون نخست تصویری و دیزنی به علاوه برش نیست برای شما در حال حاضر در اینجا این است آنچه شما نیاز به دانستن در مورد BFI بازیکن − و چگونه به ثبت نام برای یک محاکمه آزاد.

اولین چیزی که شما باید توجه داشته باشید این است که BFI بازیکن نیست یک جریان اصلی جریان خدمات. آن را برای بیشتر ahem, فهیم فیلم فن و کتابخانه خود را تا حد زیادی مستقل شامل عناوین و arthouse سینما. BFI بازیکن نیز تنها در انگلستان در دسترس هستند.

شما می توانید لحن در یک آرایه وسیعی از دستگاه ها از جمله کامپیوتر و تلفن, قرص, و تلویزیون, و شما می توانید بازیگران آن را بیش از حد.

BFI پخش فیلم را به یکی از سه دسته بندی ها: رایگان اشتراک و یا اجاره.

BFI پلیر رایگان

رایگان فیلم همه مشخص شده توسط یک برچسب سبز و شما نمی نیاز به یک حساب کاربری برای تماشای این. این BFI می گوید بسیاری از آنها را به ضرب گلوله کشته شدند در انگلستان وجود دارد ترکیبی عجیب و غریب از حرفه ای و آماتور محصولات و فیلم های, کلاه, شورت, اخبار, بخش, تبلیغات, فیلم از فرهنگی و نهادهای علمی و بین المللی فیلم از آرشیو.

شما ممکن است پیدا کردن فیلم های مورد علاقه بعدی خود را در اینجا, اما وجود دارد مقدار زیادی از فرصت ها برای فرار از واقعیات است. شما می توانید فهرست BFI پخش رایگان فیلم اینجا.

مرتبط: 13 کلاسیک را نشان می دهد شما نیاز به سازمان دیده بان در iPlayer

BFI بازیکن اشتراک

اشتراک فیلم مشخص شده توسط برچسب طلا و شما نیاز به اشتراک به BFI بازیکن به منظور تماشای این.

اشتراک هزینه £4.99 در هر ماه اما BFI بازیکن ارائه می دهد یک محاکمه رایگان 14 روز. اگر شما ثبت نام به BFI بازیکن از طریق آمازون, شما می توانید یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان به جای.

"در اشتراک هدف ما برای ارائه بهترین در کلاسیک arthouse سینما و کلاسیک معاصر بسیاری از نمایندگی لحظه نقطه عطفی در فیلم" این است چگونه BFI توصیف آن اشتراک کتابخانه.

و اگر شما نمی دانید که در آن برای شروع به شما می تواند هدایت علامت Kermode که فیلم برداری معرفی به خاص فیلم در بخش "هر یک پروب ساخت و معنای فیلم و توضیح می دهد که چرا آن را ضروری مشاهده".

شما می توانید خود را لغو محاکمه آزاد و یا اشتراک در هر زمان شلیک تا BFI بازیکن سایت و رفتن به حساب کاربری/بخش اشتراک.

شما می توانید فهرست BFI بازیکن اشتراک فیلم در اینجا.

BFI بازیکن اجاره

BFI بازیکن را اجاره فیلم مشخص شده توسط یک برچسب قرمز و آنها عبارتند از آخرین نسخه.

هنگامی که شما اجاره فیلم, شما مجبور به پرداخت یک هزینه حتی اگر شما یک BFI بازیکن مشترک. BFI, اعضای, اما, می تواند دریافت 15% تخفیف.

هنگامی که شما پرداخت می شود, شما باید 30 روز به شروع به تماشای این فیلم را به عنوان به زودی به عنوان شما ضربه بازی شما باید 48 ساعت قبل از آن به طور خودکار از بین می رود از کتابخانه خود را.

اگر شما شروع به تماشای اجاره فیلم, اما لازم نیست آن را قبل از پایان قطع زمان شما نمی خواهد بود قادر به بازپرداخت.

"در اجاره ما ارائه بهترین از آخرین نسخه, اما ما همچنین اولویت بندی فیلم ها از ما, انگلستان, جشنواره, مانند BFI London Film Festival, و BFI عود آن نیز نشان دهنده متنوع ما مخاطبان" است که چگونه BFI توصیف آن مجموعه ای از اجاره فیلم.

شما می توانید فهرست BFI بازیکن را اجاره فیلم در اینجا.

مرتبط با: Disney Plus vs Netflix

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن