این 6GHz Wi-Fi گروه در حال حاضر در دسترس عموم پس از کمیسیون ارتباطات فدرال (FFC) رای دادند به نفع باز unliscened استفاده کنید.

این می تواند یک تاثیر بزرگ در تقریبا هر کس و در عین حال اکثر مردم احتمالا نمی دانید که بسیار در مورد 6GHz Wi-Fi. آنچه در آن است و چگونه شما از آن بهره مند شوند و چه چیزی شما نیاز به استفاده از آن ؟

ما با هم قرار داده و این راهنمای برای پاسخ به این سوالات در عبارت بنابراین شما می توانید فقط به عنوان هیجان زده به عنوان کسانی که مسلط به تکنولوژی اصطلاحات مخصوص یک صنف.

مرتبط: بهترین لپ تاپ سال 2020

چه 6GHz Wi-Fi?

6Ghz Wi-Fi است که یک باند فرکانس شاهد افزایش سرعت و کاهش تاخیر نسبت به در حال حاضر استفاده 2.4 GHz و 5GHz کانال.

این به این معنی شما خواهد شد به طور قابل توجهی سریع تر سرعت اینترنت هنگام اتصال به یک 6GHz Wi-Fi باند و در نتیجه سریعتر از سرعت دانلود و مطمئن تر و اتصالات در هنگام پخش زنده بازی های ویدئویی آنلاین و یا هر فعالیت دیگر که نیاز به یک سریع interent اتصال.

این 6GHz Wi-Fi باند قادر است از یک 160MHz (سرعت انتقال) عملکرد است که از 80MHz محدودیت 5GHz و هشت برابر سریعتر از 20MHz 2.4 GHz.

در حالی که این خبر خوبی است که توان افزایش یافته است و زمان تاخیر کاهش یک اشکال وجود دارد که این محدوده به طور چشمگیری کاهش می یابد. این به این معنی یک روتر با استفاده از فرکانس 2.4 GHz یا 5GHz کانال را ارائه پوشش بهتر تضمین این دستگاه می توانید اتصال به سیگنال حتی اگر آنها خوب فاصله دور.

6GHz wifi

این کمیسیون ارتباطات فدرال معتقد است که ساخت 1200MHz از طیف های موجود برای بدون مجوز استفاده نمی به شدت تحت تاثیر زیرساخت های فعلی و پس از افتتاح باند بالا برای استفاده عمومی است.

این بدان معنی است که ما به احتمال زیاد شروع به دیدن روتر جدید با ‘Wi-Fi 6e’ پشتیبانی اجازه می دهد مردم را به advtange سریع تر از Wi-Fi باند.

توضیح داد: آنچه که از Wi-Fi 6 و چگونه سریع است ؟

چه Wi-Fi 6e?

Wi-Fi 6e جدید اصطلاحات به معنی است که یک روتر قادر است با استفاده از 6GHz گروه است.

Wi-Fi داد تصمیم به معرفی این اصطلاحات برای جلوگیری از سردرگمی به صورت بالقوه روتر خریداران به عنوان هر Wi-Fi 6 روتر پشتیبانی خواهد شد 6GHz گروه است. “E” در Wi-Fi 6e ایستادن نیست برای هر چیزی خاص و صرفا فقط یک تفاوت

این به این معنی است که اگر شما می خواهید را به استفاده از سرعت جدید ارائه شده توسط 6GHz Wi-Fi, باند شما تقریبا قطعا نیاز به ارتقاء روتر خود را. تنها دستگاه های خاص پشتیبانی از Wi-Fi 6 استاندارد با انتخاب لپ تاپ های مدرن و گوشی های هوشمند در یک منحصر به فرد گروه – حتی در زمان کنسول های بازی بهره مند نخواهد شد در اینجا.

بنابراین حتی اگر 6GHz Wi-Fi در حال حاضر شده است با توجه به چراغ سبز, شما هنوز هم باید صبر کنید در حالی که قبل از شما قادر خواهید بود برای بهره مندی از افزایش توان عملیاتی و کاهش زمان تاخیر. که گفت: دستگاه های پشتیبانی شده در حال انتظار برای راه اندازی هر چه زودتر به جای بعد و بدون شک وجود دارد که این است که در آینده از اتصال اینترنت بی سیم.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im