با پوشیدن یک ماسک صورت? اپل ساده باز کردن قفل آی فون خود را

بزرگ بعدی iOS 13 به روز رسانی خواهد شد آن را آسان تر برای مردم به طور منظم با پوشیدن ماسک صورت برای باز کردن ق

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 اردیبهشت 1399

بزرگ بعدی iOS 13 به روز رسانی خواهد شد آن را آسان تر برای مردم به طور منظم با پوشیدن ماسک صورت برای باز کردن قفل آی فون خود را یا آی پد.

در iOS جدید 13.5 توسعه دهنده بتا منتشر شد امروز این شرکت است که ارائه دسترسی سریع به رمز عبور ورود صفحه نمایش با کشیدن از پایین صفحه نمایش.

در حال حاضر که ژست تماس برای کاربران اپل به حداقل تلاش یک چهره شناسایی مبتنی بر احراز هویت قبل از آنها ارائه دسترسی به رمز عبور گزینه اما این را ساده مسائل تا حدودی (از طریق 9to5Mac).

مرتبط: بهترین آیفون 2020

فعلی گردش کار می تواند باعث تاخیر و سرخوردگی پس از باز کردن این گوشی اگر چهره ID tech نمی تونم خوب نگاه خود را از پنجره مشبک است. این مشخص نیست که آیا اپل را نجات دهد این کار را برای iOS 13.5 مصرف کننده آزادی در این هفته آمده است و یا اینکه آیا آن را رها کردن آن را به یک کوچکتر به روز رسانی به اطمینان حاصل شود مردم به دست آوردن دسترسی به ویژگی مفید کمی دیر.

شما می توانید آن را مشاهده کنید در عمل در صدای جیر جیر از eagle-eyed اپل خبرنگار Guilherme رمبو زیر:

تغییر نیست و تنها ابزار در آینده iOS 13.5 که خواهد شد کمک به مقابله با کروناویروس. اپل همچنین در حال برنامه ریزی یک گروه FaceTime نیشگون گرفتن و کشیدن که باعث می شود آن را بیشتر سازگار با گروه های بزرگتر.

این شرکت را قادر می سازد به کاربران برای غیر فعال کردن این ویژگی است که به طور خودکار باعث می شود تصویر بند انگشتی از سخنران فعال بزرگتر بر روی صفحه نمایش. این نیشگون گرفتن و کشیدن است که می تواند بصورت دستی فعال نگه خواهد همه چهره همان اندازه در عرض یک دستی شبکه. آن را هنوز هم ممکن است به برخی از چهره مردم بزرگتر با ضربه زدن بر روی آنها را به صورت جداگانه.

البته مهم ترین ویژگی در iOS 13.5 بتا است که تنها در دسترس برای توسعه دهندگان در حال حاضر است که قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API. این قدرت برنامه های کاربردی استفاده می شود برای coronavirus تماس با ما-ردیابی است که دیده می شود به عنوان بخشی از پازل وقتی که می آید به کاهش مستندات.

وجود دارد یک گزینه جدید در تنظیمات برای فعال کردن انتخاب کردن در ویژگی های:

آی فون است که با استفاده از بلوتوث به صورت امن به اشتراک گذاری خود را تصادفی شناسه با همسایه ها و دستگاه های خود را جمع آوری شناسه. این را قادر می سازد نرم افزار به شما اطلاع اگر شما ممکن است در معرض COVID-19. تصادفی شناسه حذف شده پس از 14 روز.

برنامه شما اجازه می تواند به شما اطلاع اگر شما در معرض COVID-19. شما همچنین می توانید به صورت ناشناس به اشتراک گذاری خود را COVID-19 تشخیص است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن