مراقب این 9 نوع از چمن و علف های هرز

کنترل علف های هرز است که بخشی از موفقیت هر چمن تعمیر و نگهداری برنامه ریزی. در اینجا برخی از مراحل شما می توان

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 اردیبهشت 1399

کنترل علف های هرز است که بخشی از موفقیت هر چمن تعمیر و نگهداری برنامه ریزی. در اینجا برخی از مراحل شما می توانید برای اطمینان حاصل شود که خود را در چمن باقی می ماند به عنوان علف های هرز-رایگان به عنوان امکان پذیر است.

توده یونجه یا کاه بالاتر و به عنوان مورد نیاز است. مکرر زنی ضعیف چمن و در معرض خاک پس از تخم علف های هرز می تواند به رشد. تیغه ها در هنگام برش اغلب نمی توسعه شاخه های جانبی مورد نیاز برای ایجاد یک چمن متراکم تر. توده یونجه یا کاه اغلب به اندازه کافی برای حفظ چمن ارتفاع 3 تا 4 اینچ است.

آب به ندرت اما عمیق. چمن نیاز به حدود یک اینچ آب در هر هفته. بیش از هر که و شما دعوت بیماری است. آب عمیقا به ترویج قوی تر سیستم ریشه و تنها زمانی که وجود دارد شده است کافی بارندگی. باران سنج قرار است در چشم انداز می تواند کمک به شما در تعیین هفتگی آسمانی.

علف های هرز کنار هنگامی که خاک مرطوب است. سخت خاک تمایلی به انتشار علف های هرز. صبر کنید یک یا دو روز پس از بارندگی به انجام برخی از کار دست کشیدن و یا حفر.

هرگز اجازه علف های هرز برای رفتن به دانه. علف هرز و گل است یک نشانه مطمئن است که گیاه در حال آماده سازی برای تنظیم دانه. آن را قطع و به جلوگیری از گسترش آن.

حفاری تنها زمانی که لازم است. هزاران نفر از تخم علف های هرز نشستن درست در زیر سطح خاک ایران در انتظار بوسید توسط خورشید است. بیشتر شما را مختل خاک خود را در تخت و چمن بیشتر شما افزایش احتمال که دانه را با جوانه زدن.

مالچ چشم انداز تخت. مالچ متوقف می شود در جوانه زنی بذر علف هرز جلوگیری از نور خورشید را از رسیدن به آنها.

بارور مناسب است. درخواست مقدار مناسب و در زمان مناسب با توجه به دستورالعمل روی این گزینه شما انتخاب می کنید برای رشد سالم, علف های هرز-رایگان چمن.

istockphoto.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن