صبر کنید—ما در اين لباسشویی ما سفیده همه اشتباه است ؟

اگر شما چیزی مانند من و شما هر دو اصرار بر تمام سفید ملافه—از ملحفه و لحاف را پوشش پایین به ورق نصب شده و به ط

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 3 مرداد 1399

اگر شما چیزی مانند من و شما هر دو اصرار بر تمام سفید ملافه—از ملحفه و لحاف را پوشش پایین به ورق نصب شده و به طور منظم نشت مسائل در آن. نه به عمد اما به طور منظم همه یکسان است. (Lookin' at you, آخر هفته قهوه و uncapped قلم از همه رنگ.)

اما هیچ معامله بزرگ ، چون ملافه ساخته شده بود به شسته شود. همه زندگی من من فکر می کردم که این ترفند به شستن سفید پوستان بود برای جدا کردن آنها از رنگ های استفاده از آب داغ ترین پارچه می تواند تحمل کند و با اضافه کردن سفید کننده. بسیاری از اشتباهات را بعد از من مجبور به اعتراف من روش کاملا احتمالا ناقص. بنابراین من رسیده به کارشناسان و معلوم من اشتباه است.

بله ببینید لکه

پاتریک Richardson, نام دیگر لباس های شسته شده مبلغ توصیه به لکه ها منتظر آن—و حتی قبل از آنها رخ می دهد. "با پیراهن سفید من همیشه اسپری آنها را—به خصوص در اطراف بغل و یا کافهای—با 1:1 از محلول سرکه و آب قبل از پرتاب آنها را در شستشو. که تضمین می کند که آینده لکه ها نمی شود. او همچنین نشان می دهد حمله به یک لکه آن را به عنوان اتفاق می افتدبا یا همان سرکه-آب دسته کوچک موسیقی جاز و یا اسپری آب لیمو و خروج از آن به خیس کردن به مدت 15 تا 20 دقیقه قبل از شستشو.

خندق آب گرم

با توجه به Richardson, وقتی که می آید به لباس های شسته شده چرخه—آیا برای سفیده یا رنگ—آب گرم-express چرخه بهترین دوست شما است: "آب گرم باعث آسیب به پارچه است که هر چیزی به غیر از 100 درصد گیاهی و به سختی هر چیزی که ما را واقعا است. همانطور که برای چرخه های کوتاه تر? "اگر من تا به حال به طراحی یک ماشین لباسشویی که تنها چرخه آن را با" او می گوید.

او همچنین توصیه می کند خط-خشک کردن به عنوان آنجا که ممکن است برای جلوگیری از که کمی بیشتر از سایش که ماشین خشک به ارمغان می آورد. یکی دیگر از دوستان به سفیده? خورشید. اگر شما دسترسی به فضای بیرون از منزل (فانتزی من مدت اجازه رفتن) هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند درمان خود را سفید پوستان به برخی از خوب ol' ویتامین D.

از فروشگاه ما

جست و خیز سفید کننده

در اینجا چیزی است که احتمالا مهم ترین درس من آموخته: مطلقا هیچ کس توصیه کلر سفید کننده! "من مردم را تشویق به خندق کلر سفید کننده برای لباس های شسته شده" نوشته جولی Kerr—The Times' تمیز کردن گورو و متخصص در پشت پادکست بپرسید تمیز فرد—ایمیل برای ما. با توجه به Kerr, سفید کننده در واقع یک واکنش شیمیایی با پروتئین با نام مستعار هر طولانی عرق در خود تی شرت و یا ورق تخت—که باعث سفیدی به زرد.

ریچاردسون می گوید وجود دارد یکی دیگر از دلایل چرا سفید کننده هرگز مانند شما انتظار می رود آن را به. "آیا می دانید" او می گوید: "این روشن-سفید رنگ بر روی لباس های خود را است نه طبیعی سفید—که نزدیک به یک کافه سایه. این یک آبی رنگ که روشن agent." هنگامی که شما اضافه کردن سفید کننده او می گوید آن را شسته شدن رنگ از آیتم تخلیه آن از آنچه شما فکر می کنم که سفید و ساخت آن را به نظر می رسد "و تیره"! "آنها نه تیره رنگ شما فقط بلند کردن رنگ است."

Kerr نشان می دهد یک روش جایگزین برای نگهداری منظم: "استفاده از مواد شوینده همراه با سفید کردن لباس های شسته شده, تقویت کننده, اما مطمئن شوید که به مصرف بیش از حد لباسها محصولات. مواد شوینده رختشویی تجمع ایجاد خواهد شد که خاکستری ظاهر در سفید پوستان در طول زمان است." او میدارد ؟ ؟ ؟ جزر و مد فوق العاده لکه انتشار شوینده و OxiClean سفید احیای یا بوراکس برای بوستر.

آبی برای نجات

به عنوان صاحب دو مجموعه از کتانی سفید بزرگ کرکی حوله و حدود 12 پیراهن سفید که تمام um شاهد روزهای بهتری من هم علاقه مند به هر گونه مشاوره است که کمک می کند تا من معکوس آسیب است که سوء استفاده از گذشت زمان و من اشتباه رختشویی عادات wreaked. خوشبختانه کر کرده بود یک ترفند مفید برای معکوس dinginess. "وجود دارد یک محصول به نام bluing که من عشق-عشق-عشق به سفیده که رفته اند, زرد," کر گفت. "این دقیقا همان چیزی است که آن را مانند تلفن های موبایل: آن چیز آبی رنگ است. که در مورد سفید پوستان که رفته اند کمی زرد است که دقیقا آنچه شما می خواهید, چرا که آبی و زرد هستند و یک مخالف دیگر در ادراک رنگ چرخ بنابراین اضافه کردن یک bluing عامل به چیزی زرد آن را به نظر می رسد روشن و سفید به چشم."

ترفند برای گرفتن bluing مناسب است به استفاده از تنها نیمی از این مقدار و در حافظه که در آن نرم کننده پارچه می رود. "پس از آن منتشر شد در زمان مناسب در چرخه خود می گوید:" ریچاردسون. و در حالی که ما در موضوع نرم کننده او می گوید: "خندق به آنها خاکستری سفیده کت پارچه و کاهش جذب—همه چیزهایی که ما نمی خواهیم."

آیا شما هر گونه کلاهبرداری یا محصولات قابل اعتماد برای کمک به سفیده نگاه خود را بهترین است ؟ ما همه گوش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب