جانبازان گروه VA بریس برای افزایش تقاضا برای مراقبت از سلامت روان

FAYETTEVILLE, N. C. — هنگامی که Kristofer زرگر مرخص شد از ارتش در سال 2007 او در بحران است. او تا به حال آموز

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 اردیبهشت 1399

FAYETTEVILLE, N. C. — هنگامی که Kristofer زرگر مرخص شد از ارتش در سال 2007 او در بحران است.

او تا به حال آموزش داده شده است به عنوان یک ناظر به جلو — کسی که نقاط هدف و مختصات به توپخانه — اما زمانی که او به عراق پس از 19 سال به جای آن که خود عکاسی بدن مرده را برای جمع آوری اطلاعات. اقدام به خودکشی قبل از دوم استقرار باعث کمتر از محترم تخلیه و مبارزه برای به دست آوردن محترم وضعیت پس از مبتلا به PTSD.

زرگر اعتبارات U. s. Department of Veterans Affairs کارکنان پزشکی با صرفه جویی در زندگی خود.

VA و شریک زندگی خود را ارائه دهندگان خدمات سلامت روان نگه داشته اند هزاران نفر از جانبازان در درمان طول coronavirus بیماری همه گیر از طریق پزشکی از راه دور قرار ملاقات. اما به عنوان از دست دادن شغل و افزایش انزوای اجتماعی را تمدید عوارض برخی از جانبازان طرفداران نگرانی در حال حاضر understaffed و تجهیزات پزشکی نمی تواند نگه دارید تا و که telehealth کافی نیست.

"پس از سال ها از خود تحمیل انزوا ... من واقعا نیاز به فرد-به-فرد تماس" زرگر گفت: در حال حاضر دستیار مدیر سیاست در ویتنام جانبازان از امریکا است. "فلش رو به جلو تقریبا 13 سال در حال حاضر از آنجایی که من و telehealth برای من مناسب است."

VA روز جمعه لگد کردن "در حال حاضر زمان" کمپین با هدف هشدار به جانبازان و خانواده های آنها به سلامت روان منابع که در دسترس به آنها.

اما جانبازان طرفداران هنوز هم در حال انتظار برای یک گزارش توسط کاخ سفید وظیفه نیروی ایجاد شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته بود که با متهم توسعه ملی نقشه راه برای افزایش سلامت روحی و روانی و بنیادی مداوم بالا خودکشی اعداد در میان جانبازان که سخت است در این بیماری همه گیر.

آزادی نیروی کار گزارش برنامه ریزی شده بود در ماه مارس بود اما ناگهان کنار گذاشته با توجه به شیوع.

"ما خوشحال هستند در مورد این تصمیم از آنجا که ما درک می کنیم که وجود دارد مشارکت و منابع مالی به این طرح است که ما می خواهم برای دیدن اجرا شود" گفت: Chanin Nuntavong مدیر اجرایی لژیون آمریکایی واشنگتن ،

VA وزیر رابرت Wilkie گفت: جانبازان گروه در یک تماس در هفته گذشته که پیش نویس این گزارش در حال نهایی شدن است اما به یک تاریخ انتشار است.

یک دولت رسمی که نخواست نامش فاش شود به فاش کردن داخلی مذاکرات گفت: آسوشیتد پرس که مقامات برنامه ریزی برای پرده برداری از این طرح در سراسر روز یادبود. کارن پنس همسر معاون رئیس جمهور کمک خواهد کرد که راه اندازی این تلاش است.

VA گفته مقامات پزشکی از راه دور قرار ملاقات های پزشکی شروع به پریدن کرد از 20,000 در ماه فوریه به حدود 154,000 در ماه آوریل است. بسیاری از بخش های همکاران منتقل شده اند بیشتر یا همه از سلامت روان خود را از قرار ملاقات به telehealth از جمله کوهن جانبازان شبکه که دگرگون 98 درصد از بیماران در آن 15 درمانگاه.

VA ارائه شده است برخی از جانبازان با قرص, گوشی های مقرون به صرفه و نرخ داده ها را از طریق چندین و خصوصی مشارکت. دکتر مت میلر اقدام مدیر و برنامه پیشگیری از خودکشی گفت: جانبازان نیست انتظار طولانی برای telehealth جلسات, اما تنها زمان انتظار برای فرد قرار ملاقات در حال پیگیری است.

شرمن Gillums جونیور رئیس وکالت افسر AMVETS گفت: پزشکی از راه دور است که به احتمال زیاد صرفه جویی در زندگی می کند اما این احتمال نیز وجود دارد از دست رفته برخی از قدیمی تر و یا کمتر با تکنولوژی زرنگ و دانا جانبازان. او می خواهد و به حرکت جانبازان با لغو قرار ملاقات به جلو از خط زمانی که همه چیز بازگشایی و بیشتر بستری تخت فورا در دسترس است.

"من فقط نمی خواهم آنها را به oversell پزشکی از راه دور. ما تا به حال آن را قبل از زمانی که کهنه انتحاری به یک مسئله تبدیل شد و آن را تعمیر" Gillums گفت.

Gillums گفت: پیشگیری از خودکشی ابزار ایجاد شده توسط AMVETS به آموزش اعضای خانواده به نقطه نشانه هایی از افکار خودکشی قبل از کهنه می شود به یک بحران می تواند کمک به خانواده در طول اقامت در خانه سفارشات.

برای سال, دولت گزارش داد که 20 جانبازان خودکشی میزنند هر روز حدود 1.5 برابر بیشتر از غیر جانبازان. در پاییز گذشته VA تنظیم روش برای خلاص شدن از این تعداد برخی از فعال وظیفه اعضای سابق و اعضای گارد ملی و ذخیره به روز رسانی جانباز نرخ خودکشی به 17 یک روز بر اساس 2017 داده های اخیر در دسترس است. وجود دارد 6,139 خودکشی مرگ و میر در سال 2017 است که تا 129 از سال گذشته حتی به عنوان کل جانباز جمعیت کاهش یافته است.

دولت می گوید حدود دو سوم از کسانی که تحت VA مراقبت با اشاره به نیاز به بهبود کمک رسانی.

"ما بسیار شلوغ است و در طول COVID بحران — با تلاش های ما متمرکز شدن در مقابل سلامت روانی بحران است که ما می دانیم در حال آمدن است" باربارا ون Dahlen مدیر اجرایی این کارگروه گفت: AP. این گروه دارای افزایش تلاش های رسانه های اجتماعی در طول بیماری همه گیر.

در Cohen جانبازان شبکه ترافیک وب سایت افزایش یافته است از جمله سنبله بین نیمه شب تا 4 صبح شنبه زمانی که مردم به تنهایی و یا دچار بی خوابی است.

آنتونی حسن رئیس جمهور و رئیس اجرایی از کوهن گفت که او باور ندارد که کشور را روان سلامت سیستم آماده شده است برای افزایش احتمال زیاد اتفاق می افتد از این بیماری همه گیر. کوهن است افتتاح 10 مرکز جدید تا پایان سال آینده و استخدام کارکنان بیشتر است.

"یکی از چیزهایی که من نمی خواهید به بیش از حد دیر شده... ما نیاز به صحبت کردن در حال حاضر در مورد چگونه ما می توانیم مطمئن شوید که ما پیش از این" حسن گفت.

کارکنان راه اندازی گروه های آنلاین— یوگا کلاس های آموزش تمرکز حواس جلسات در مورد بیکاری — برای کمک به جانبازان و خانواده برآید.

چاد Sneary بود تنها چند ساعت به تغییر در مورسویل, کارولینای شمالی, کارخانه تولید, زمانی که او گذاشته در اوایل ماه آوریل. این مرد 43 ساله که بیست و شش سال در نیروی دریایی و دو در اوهایو گارد ملی اصرار بر کار خود را تغییر.

Sneary و خانواده اش زنده ماندن در آشپزخانه اقلام و امید او برای تایید بیکاری به زودی.

"مهارت های مالی چیزی نیست که ارتش تا کنون به شما آموخت. بسیاری از ما زنده به چک چک" او گفت:.

دولت جدید آمار منتشر شده روز شنبه نشان می دهد که نرخ بیکاری در میان جانبازان دانست و 11.7 درصد از 2.3 درصد در سال پیش از آن. به طور کلی نرخ بیکاری در ماه گذشته 14.7%.

استقلال صندوق غیر انتفاعی است که کمک می کند تا شدت زخمی خدمات اعضای دارای صدها مالی درخواست و تلاش برای دیدار با حدود 600% افزایش در نیاز.

در همین حال عراق و افغانستان سربازان آمریکا دیده است و تقریبا 25 درصد افزایش در صدها تماس به آن واکنش سریع تدریس خصوصی در خانه برای جانبازان در بحران است. جرمی ساقی, گروه, مدیر اجرایی گفت: بزرگترین افزایش درخواست برای, مالی, مسکن و یا سلامت روان ارجاع.

زرگر که سال ها صرف دفاع از جانبازان دیگر نگرانی در مورد ضربه ای که از اعضای گارد ملی اولین پاسخ دهندگان و دیگران در حال تجربه و اینکه آیا آنها خواهد شد مراقبت از.

"وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از بازماندگان', گناه," او گفت:. "مردم نمی میرند از PTSD در میان جنگ. هنگامی که آنها نشسته با این جدید تازه خام خاطرات که زمانی که PTSD طول می کشد زندگی می کند."

___

Lauer گزارش از فیلادلفیا و ین گزارش از واشنگتن است. AP اقتصاد نویسنده کریستوفر Rugaber کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط سارا بلیک, MORGAN کلودیا LAUER و امید ین از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب