آیا آیفون SE 2 چهره شناسه ؟

آی فون جدید SE 2 به تازگی راه اندازی بسته بندی برخی از ویژگی های آی فون در طراحی و یکی از سوالات مردم خواسته ا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 28 فروردین 1399

آی فون جدید SE 2 به تازگی راه اندازی بسته بندی برخی از ویژگی های آی فون در طراحی و یکی از سوالات مردم خواسته است که اگر آن را ممکن است به استفاده از چهره ID با دستگاه های جدید است.

باز کردن قفل گوشی با اسکن صورت خود را امن است, نه به ذکر است راحت روش. اما نه همه اپل در اپل محدوده به رخ کشیدن چهره ID.

مرتبط با: بهترین گوشی های

آیا آیفون SE 2 چهره شناسه ؟

هیچ آی فون SE 2 ندارد چهره ID. آن را ارائه می دهد Touch ID است که یکپارچه به دکمه home در زیر صفحه نمایش کار می کند و با اسکن اثر انگشت خود را به باز کردن قفل تلفن.

اعتبار تصویر: سیب

ID لمسی برای اولین بار معرفی شد همراه با آیفون 5S و سپس برجسته بر روی تمام گوشی در این سری تا به آی فون 8 و آیفون 8 Plus; آیفون X اولین مدل در سری به خندق آن به نفع چهره ID. هر دو شناسایی روش می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بیومتریک امنیت به منظور بررسی پرداخت و همچنین.

مرتبط: بهترین اپل

در صورت شناسایی با آی فون معرفی شد X و برجسته در هر آی فون جدید پس از آن از جمله آخرین آی فون 11 محدوده. این باعث می شود آی فون SE 2 این آی فون جدید فاقد این ویژگی پس از 2017.

این جای تعجب نیست که آیفون SE 2 باید به اشتراک گذاری آن با روش بازگشایی مشترک با شرکت-خارج فون 8 به عنوان هر دو دستگاه بسیار شبیه سازه. تفاوت اصلی در حال آیفون SE 2 souped تا داخلی از جمله top-of-the-line A13 Bionic چیپ ست به علاوه یک دوربین جدید.

مرتبط: بهترین اواسط محدوده گوشی های

در حالی که آن را ممکن است کمی ناامید کننده است که شما نمی توانید باز کردن قفل آی فون SE 2 صورت خود را با تلفن هنوز هم ارائه می دهد برخی از قوی امکانات برای £419 ($399) قیمت. و اگر شما در حال ارتقا از هر دستگاه اپل قبل از آیفون X, شما نمی خواهد متوجه تفاوت که این تلفن همچنین عدم Face Unlock گزینه است.

اما آیفون SE 2 هزینه بسیار بیشتری در بریتانیا از آن در ایالات متحده است.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب