جانباز وضعیت چپ در خارج از سرشماری تعداد

PITTSBURGH — در صبح روز 29 جولای سال 1967 پرستون گاردنر نیروی دریایی ارشد chief petty officer, تا به حال فقط

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 مرداد 1399

PITTSBURGH — در صبح روز 29 جولای سال 1967 پرستون گاردنر نیروی دریایی ارشد chief petty officer, تا به حال فقط به پایان رسید تغییر یک شبه روی عرشه کشتی USS Forrestal, یک ناو هواپیمابر عملیاتی در خلیج Tonkin در طول جنگ ویتنام.

یک ولگرد سیگنال الکتریکی مشتعل یک موشک در هیئت مدیره. این شات در سراسر عرشه پرواز هدف قرار دادن مخزن سوخت به طور کامل مسلح جت جنگنده است. ثانیه بعد 1000 پوند بمب سقوط از هواپیما و ترک خورده ارسال شعله های آتش گسترده در سراسر کشتی.

گاردنر بلافاصله موقعیت خود را در زیر عرشه پاشش آب برای کمک به خنثی کردن آسیب بیشتر است. بیست و چهار ساعت بعد او قادر به حذف خود از موقعیت خود را. شعله های آتش جان 134 ملوانان.

گاردنر می دانست که او هرگز فراموش بوی گوشت سوخته. بوی درنگ به او و زنده ماندن خدمه آمپول صرف 23 روز قایقرانی بازگشت به ایالات متحده است.

"این چیزی است که من به یاد داشته باشید بقیه زندگی من گفت:" گاردنر در حال حاضر 75 از Cheswick.

او یکی از صدها هزار نفر از آمریکایی ها امروز زنده است که می تواند توصیف وحشت از جنگ ویتنام دست اول. وضعیت خود را به عنوان سربازان جنگ های مرکزی به هویت خود را. در عین حال زمانی که آنها با پر کردن 2020 سرشماری آنها خواهد بود قادر به تعیین خود را به عنوان چنین است. سرشماری جمع آوری اطلاعات است.

آن را نه فقط در یک نقطه از غرور و افتخار برای کسانی که خدمت کرده اند. داده های تولید شده توسط این سرشماری تعیین دولت فدرال و بودجه به عنوان خدمات دولت اختصاص داده با توجه به جمعیت. بدون چنین تعیین سازمان است که تمرکز بر کمک به جانبازان پیدا کردن شغل و مسکن ممکن است دریافت بودجه کافی برای حمایت از مردم به آنها خدمت می کنند.

در پنسیلوانیا که به معنی بیش از 813,000 جانبازان می تواند نهفته باشد, با توجه به وزارت امور کهنه سربازان با 78,241 جانبازان در Allegheny County و 26,645 در Westmoreland.

جانبازان ویتنام حساب برای 40 درصد از جانبازان در دولت و در حال حاضر بزرگترین گروه از جانبازان در سراسر کشور است. حدود 2.7 میلیون آمریکایی مردان و زنان به خدمت در ویتنام با مجموع 3.4 میلیون ارسال به آسیای جنوب شرقی در طول جنگ با توجه به وزارت امور کهنه سربازان.

جانباز سوال نشده است و در سرشماری سال از سال 2000 سخنگوی سوزان Licate گفت.

او اشاره کرد که یک سوال مربوط به جانبازان مزایای گنجانده شده است کوچکتر نظرسنجی مانند جامعه آمریکا بررسی, جمعیت در حال حاضر بررسی و نظرسنجی از درآمد و برنامه مشارکت — اما کسانی که به عنوان قطعی با عنوان کامل حساب گفت: بن Stahl, مدیر عامل شرکت از جانبازان رهبری برنامه در پیتسبورگ نوار منطقه.

"ما را تشکیل می دهند مقدار زیادی از دامپزشکان در دولت" Stahl گفت: Allegheny County جانبازان. "وقتی که می آید زمان برای ما مقامات منتخب به بخش بودجه آن behooves آنها را به جایی که می دانم این افراد در حال گرفتن منابع برای زندگی است."

جمعیتی اجتماعی و اقتصادی در جانبازان جمع آوری شده از جامعه آمریکا بررسی استفاده شده است برای تجزیه و تحلیل سیاست, برنامه ریزی و بودجه کهنه کار برنامه های. اما داده های جمع آوری شده در این سرشماری تعیین کنگره صندلی و فدرال و بودجه دولت است.

"این پتانسیل را دارد که اجازه نمی دهد و منابع لازم اختصاص داده شود," Stahl گفت. "ما قادر به دریافت منابع مناسب به افراد مناسب در زمان مناسب است."

حدود 65 درصد از پول برای جانبازان رهبری برنامه می آید از بودجه فدرال است.

"اگر ما درست و دقیق تعدادی از جانبازان همه خدمات را تحت تاثیر قرار خواهد و جانبازان خدمات می تواند تحت تاثیر قرار" گفت: Dayna قهوه ای, مدیر اجرایی Beechview مبتنی بر پیتسبورگ استخدام جانبازان اشاره کرد که چندین محلی veteran خدمات تکیه بر داده ها برای کمک های مالی.

سال گذشته رئیس سابق یوتا Department of Veterans Affairs تحت فشار قرار دادند برای سرشماری شامل یک سوال در مورد جانبازان آسوشیتد پرس گزارش داد. تری Schow یک کهنه سرباز جنگ ویتنام گفت: این سوال را بدهد متحده دقیق تر تعداد از مردم با خدمت سربازی.

Schow اشاره کرد که کوچکتر نظرسنجی مانند جامعه آمریکا بررسی, تنها به یک بخش از جمعیت است. ACS ارسال به 3.5 میلیون نفر در هر سال است. ایالات متحده دارای جمعیت نزدیک به 330 میلیون نفر است.

او اضافه کرد که شمارش از وزارت امور سربازان سابق که او گفت: با استفاده از داده های سرشماری برای هزینه های کهنه مسکن بیمارستان ها و برنامه های کمک به احتمال زیاد از دست تعداد زیادی از مردم است.

تغییر veteran

تعداد کسانی که تبدیل شدن به طور فزاینده مهم بر اساس نیازهای متفاوت از جانبازان که خدمت کرده اند در جنگ. این تغییرات منجر به یک سرباز حرفه ای که در خدمت تورهای متعدد از وظیفه به جای کسی بود که پیش نویس به خدمت برای یک مقدار تعیین شده از زمان.

غرب پنسیلوانیا آینه است که تغییر جانباز گفت: جک واگنر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت پیتسبورگ استخدام جانبازان.

"کل این منطقه یکی از بالاترین غلظت از جانبازان در امریکا گفت:" واگنر که قبلا به عنوان دولت اداره کنترول و تفتیش یک سناتور و در پیتسبورگ شورای شهر. "این احتمالا تا حد زیادی به کار با تاریخ ما با ارزش های اصلی ما بسیاری برای انجام با یقه آبی سنت با فولاد و زغال سنگ و تولید است. اما امروز آن را تبدیل به یک تکنولوژی بالا منطقه که در واقع نظامی تبدیل شده است فن آوری بالا در بسیاری از راه."

پس از جنگ ویتنام و ایالات متحده متوقف شده با استفاده از پیش نویس است. اما آن را در محل در طول جنگ جهانی اول جنگ جهانی دوم و جنگ کره.

با توجه به داده های سرشماری حدود 12 میلیون آمریکایی خدمت در طول جنگ جهانی دوم و 3.6 میلیون نفر در طول جنگ کره.

در حال حاضر جانبازان از جنگ جهانی دوم و کره جنوبی را تشکیل می دهند کمتر از 10 درصد از جانبازان در پنسیلوانیا است.

پس از جنگ ویتنام تعداد زیادی از سربازان به جنگ فرستاده می شود کاهش یافته است.

با توجه به VA بیش از 690,000 سربازان مستقر شدند در طول جنگ خلیج فارس. در سال گذشته حدود 22,000 نیروهای خدمت در افغانستان و عراق و سوریه به عنوان بخشی از جنگ جهانی علیه تروریسم آغاز شده است که در اکتبر سال 2001 به گزارش سرویس پژوهشی کنگره.

"این طولانی ترین دوره طولانی جنگ در تاریخ آمریکا و افغانستان طولانی ترین پایدار مبارزات انتخاباتی. ... انجام داده ایم که با همه نیروی داوطلب گفت:" مت Zamosky مدیر Westmoreland امور جانبازان. "واقعا وجود دارد هیچ نشانه ای که ما در حال رفتن به سمت یک پیش نویس است."

جانبازان امروز خدمت در وظیفه فعال پس از سپتامبر. 11, 2001, حملات تروریستی, با توجه به 2019 تحقیقات پیو گزارش.

پس از 9/11 سربازان حدود سه چهارم اعزام شدند حداقل یک بار در مقایسه با 58 درصد از کسانی که در خدمت قبل از آنها. آنها همچنین دو بار به عنوان به احتمال زیاد به عنوان خود را قبل از 9/11 همتایان خدمت کرده اند در یک منطقه جنگی این گزارش نشان می دهد.

پیش بینی ها از وزارت امور کهنه نشان می دهد می تواند وجود داشته باشد 5.1 میلیون post-9/11 جانبازان است.

"ما در حال حاضر به چند نسل از خانواده هایی که در خدمت" Zamosky گفت. "بنابراین یک پدر می تواند خدمت با دختر خود. این یک زمان منحصر به فرد برای جانبازان است."

مجموعهای از کمک

هنوز در حدود یک در سه post-9/11 جانبازان دارای معلولیت داده ها را نشان می دهد. جانبازان ویتنام روبرو هستند اثرات ماندگار از عامل نارنجی, یک علف کش استفاده شده توسط ارتش ایالات متحده برای روشن شدن گیاهان و درختان است که سربازان ویتنامی خواهد پنهان در طول جنگ. این مواد شیمیایی باعث شده است که بیماری هایی مانند سرطان و بیماری های قلبی به لنفوم غیر هوچکین و بیشتر.

"من از دست بسیاری از دوستان از طریق عامل نارنجی. بسیاری از برادران من برگشتم اما آنها نمی آمد پشت" گاردنر گفت. "آنها فقط یک بدن.

"شما شنیدن یک کهنه سرباز جنگ ویتنام نسبتا خوبی تزئین شده فقط در حال مرگ در خیابان و یا چیزی شبیه به آن."

امروز چندین محلی و سازمان های غیر انتفاعی با هدف کمک و سامان دادن سربازان به جامعه و ارائه مراقبت های پزشکی است. آنها عبارتند از: فلج سربازان آمریکا در مرکز شهر پیتسبورگ; جانبازان محل واشنگتن بلوار در پیتسبورگ East End, که با این نسخهها کار برای پایان دادن به بی خانمانی; کمک به دست زخمی جانبازان در وایت اوک; و چندین نفر دیگر.

"در حال حاضر جانبازان هستند خیلی بیشتر پذیرفته بازگشت به جامعه" گفت: Carl Kusbit فرمانده VFW پست 1437 در اسپرینگدیل. "وجود دارد بسیاری از برنامه های خارج وجود دارد برای کمک به دامپزشکان."

Kusbit در حال حاضر 70 خدمت در ارتش در طول جنگ ویتنام اگر چه او نمی بیند مبارزه با. در سن 55 او reenlisted خدمت به عنوان یک طبیب ارتش در عراق و افغانستان است.

مانند Kusbit بیل رولاند, 69, از شمال ورسای در ادامه به ارائه خود خدمات نظامی. در زمان جنگ ویتنام رولاند خدمت در نیروی دریایی اگر چه او هرگز اعزام به جنگ بود. سال بعد او موفق به دریافت یک شانس دوم در خدمت به عنوان یک اتاق عمل و پرستار در کوزوو و در شهرستانها در سراسر آمریکای مرکزی.

اخیرا به او پیشنهاد کار در خط مقدم در طول coronavirus بیماری همه گیر.

مردم می خواهم که واگنر گفت: دلیل پیتسبورگ استخدام جانبازان است که با هدف کمک به تمام گروه های سنی و سامان دادن به جامعه پس از خروج نظامی اضافه کرد که جانبازان ویتنام که بین سنین 65 و 75 و هنوز هم به دنبال کار.

"من یک جانباز هستم یک کهنه سرباز جنگ ویتنام و من هنوز کار بسیاری از جانبازان امروز انتخاب می کنید به کار اگر آنها از لحاظ جسمی قادر به انجام این کار" واگنر گفت.

گاردنر که توسط فرمانده در اسپرینگدیل American Legion طول می کشد راحتی دانستن او انجام شده است و همه او می تواند برای کمک به نه تنها ویتنام دامپزشکان اما کسانی که خدمت کرده اند پس.

"این پاداش که من بخشی از آن را," او گفت:.

هنوز گاردنر مبارزات با او خاطرات خود از زمان خود را در خدمت.

"من سعی می کنم به یاد داشته باشید چیزهای منفی از آنجا که شما همیشه باید منفی او گفت:" انتخاب به جای تمرکز بر حمایت از خانواده و آمریکا لژیون دوستان است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط مگان TOMASIC, Tribune-Review از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن