ونزوئلا برای اسکورت نفتکش ایرانی آوردن سوخت مورد نیاز

کاراکاس, ونزوئلا — ونزوئلا وزیر دفاع گفت: این هواپیما و کشتی از کشور نیروهای مسلح را اسکورت نفتکش ایرانی از و

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 2 خرداد 1399

کاراکاس, ونزوئلا — ونزوئلا وزیر دفاع گفت: این هواپیما و کشتی از کشور نیروهای مسلح را اسکورت نفتکش ایرانی از ورود سوخت به بنزین-گرسنگی کشور در صورت هر گونه ایالات متحده کرد.

وزیر دفاع ولادیمیر Padrino لوپز گفت: ونزوئلا نیروی دریایی و نیروی هوایی خوش آمدید پنج ایرانی تانکرهای دیدن آنها را از طریق این کشور دریایی منطقه و به پورت. او در مقایسه با سوخت تانکر به کمک های انسان دوستانه است که چین و روسیه فرستاده اند برای کمک به ونزوئلا مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید.

یک نیروی ایالات متحده در عروق از جمله ناوشکن نیروی دریایی و دیگر مبارزه با کشتی های گشت کارائیب در آنچه که مقامات ایالات متحده تماس مواد مخدر ممنوعیت ماموریت. ونزوئلا مقامات رنگ آنها را به عنوان یک تهدید اما مقامات ایالات متحده را ندارد و اعلام کرد هیچ برنامه ای برای رهگیری نفتکش ایرانی و یا تهدید به آن تلاش کنیم. هر دو کشور شده اند با آمار ایالات متحده تحریم های اقتصادی است.

ونزوئلا در سازمان ملل متحد ساموئل مونکادا همچنین شدت انتقاد کرد در آمریکا گفت: هر گونه تلاش برای متوقف کردن نفتکش غیر قانونی خواهد بود.

"منع آن قایق از رسیدن به مقصد خود را در نتیجه تشکیل یک جنایت علیه بشریت" مونکادا گفت: در شورای امنیت سازمان ملل جلسه به بحث در مورد آشفتگی های اخیر در ونزوئلا.

پنج ایرانی تانکر در حال حاضر در دریاهای آزاد در حال انتظار برای شروع ورود به ونزوئلا در روزهای آینده. آنها در حال حمل بنزین به کمک به کاهش روز-صف های طولانی در ایستگاه های خدمات حتی در کاراکاس که تا به حال معمول بوده است سیستم ایمنی بدن به کمبود به عنوان سرمایه و قدرت سیاسی است.

در اوایل روز شنبه, سفیر ایران در ونزوئلا در دفاع از گسترش روابط تجاری بین این دو کشور که شامل پنج تانکر به عنوان حق خود را به تجارت آزادانه. کنوانسیون بین المللی حفاظت از گسترش روابط بین دو ایالات متحده-تحریم, سازمان ملل, سفیر تحسيم سلطانی گفت.

"روابط میان ایران و ونزوئلا را تهدید نمی کند کسی. این یک خطر برای هر کسی" سلطانی گفت: در نشست با خبرنگاران در سفارت ایران در کاراکاس.

علاوه بر ارسال نفتکش ایران پرواز در محموله های شیمیایی مورد نیاز برای راه اندازی مجدد پیری ونزوئلا نفت پالایشگاه با هدف تولید بنزین است.

در حالی که ونزوئلا نشسته است در بالای بزرگترین ذخایر نفت تولید نفت کاهش یافت و در دو دهه گذشته که منتقدان مقصر در فساد و سوء مدیریت تحت حکومت سوسیالیستی. های اخیر تحریم های ایالات متحده طراحی شده به زور رئیس جمهور نیکولاس مادورو از قدرت نیز صدمه دیده ونزوئلا تولید.

مغلوب ساختن پیشی جستن شورای امنیت ملی توییتی که روز شنبه چند مالی حیاتی باقی می ماند برای Maduro. ایالات متحده آمریکا است که در میان نزدیک به 60 کشور است که تشخیص مخالفت رهبر ژوئن Guaidó به عنوان ونزوئلا را رهبر مشروع.

"ما حداکثر فشار کمپین که شامل مالی و تحریم های اقتصادی ادامه خواهد داد تا زمانی که ایرانیها استبدادی نگه می رسد" شورای گفت. "انسانی و اقتصادی بحران را تحمل توسط ونزوئلا است گسل از 1 نفر – مادورو."

برای دولت ايران در کسب و کار و روابط با ونزوئلا نشان دهنده یک راه برای پول را به پول نقد خود گرسنگی خزانه و اعمال خود فشار بر واشنگتن است.

سلطانی ادعا را تکذیب کرد که ایران در هواپیما در بازگشت از ونزوئلا لود شده با طلا برای پرداخت هزینه های ایران را پشتیبانی می کند. او را متهم کرد وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گسترش "خبر جعلی" برای تضعیف تجارت که سفیر به نام "برد-برد" برای هر دو کشور ونزوئلا و ایران است.

"آنها می تواند تحریم هر کس که آنها می خواهند" سلطانی گفت. "ایران همیشه پیش است."

Adm. کریگ Faller بالای نظامی ایالات متحده رسمی در آمریکای لاتین روز دوشنبه گفت که او "نگران" خبری گزارش می دهد که ایران در حمل و نقل بنزین به ونزوئلا است. او گفت: آن را متناسب با بزرگتر الگوی ایران در تلاش برای به دست آوردن "موضعی استفاده در محله ما در راه است که ضد منافع ایالات متحده."

"من دیده ام کسانی که در همان گزارش های خبری که تانکر در مسیر" Faller گفت: در پخش رویداد. "ما طولانی دست است که ایران با تخلفات در هر کار و در هر روز است."

___

آسوشیتد پرس نویسنده جاشوا گودمن در میامی کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط اسکات اسمیت از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن