VA می شود COVID امداد پول برای مبارزه با بی خانمانی

وزارت امور سربازان بازنشسته چهارشنبه اعلام کرد که این دریافت اضافی 300 میلیون دلار برای ارائه کمک به جانبازان

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 18 اردیبهشت 1399

وزارت امور سربازان بازنشسته چهارشنبه اعلام کرد که این دریافت اضافی 300 میلیون دلار برای ارائه کمک به جانبازان که در معرض خطر homelesness به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

پول اضافی است که بخشی از $17.2 میلیارد دلار در اختیار VA توسط Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند, که همچنین شامل پرداخت های مستقیم به شهروندان و کسب و کار کوچک برنامه های امداد رسانی.

"درصد قابل توجهی از بی خانمان جانبازان و یا کسانی که در معرض خطر بی خانمانی هستند و منحصر به فرد در معرض COVID-19 با توجه به شرایط زندگی خود سن و مزمن عوارض بهداشتی" گفت: VA وزیر رابرت Wilkie. "این پول از مراقبت عمل حیاتی هستند و اجازه خواهد داد و به ادامه کار مجدانه برای جلوگیری از گسترش عفونت در جوامع و حفظ جانبازان امن و در این مسیر به مسکن دائمی در طول این زمان های خطر ناک."

این پول را به سه و برنامه هایی که طراحی شده برای حمایت از بی خانمان جانبازان و جلوگیری از در خطر دامپزشکان از تبدیل شدن به بی خانمان. این برنامه ها عبارتند از:

خدمات حمایتی برای جانبازان خانواده های برنامه است. $202 میلیون است که برای ارائه مسکن اضطراری و کمک های بسیار کم درآمد جانبازان و خانواده خود را برای کمک به نگه داشتن آنها را از بیرون کردند. و می گوید: از آن انتظار یک موج اخراج به عنوان یک نتیجه از سراسر کشور قرنطینه shutdown. آن را با وزارت مسکن و شهرسازی برای پیدا کردن مسکن امن برای جانبازان که در معرض خطر اخراج و یا کسانی که در حال حاضر زندگی در شرایط است که ممکن است کمک به گسترش ویروس.

گرانت و دیم (GPD) برنامه است. دلار و 88 میلیون دلار است که اختصاص داده شده برای این برنامه فراهم می کند که کمک های مالی به سازمان های جامعه در سراسر کشور است. پول داده است به سازمان های محلی است که ارائه پشتیبانی در قالب وعده های غذایی و سرپناه برای بی خانمان ها و در خطر جانبازان و خانواده خود را. از آن خواهد شد به اضافه وجوه VA در حال حاضر به چنین ارائه دهندگان. VA در انتظار موجی از درخواست برای بودجه فدرال به تعداد بی خانمان جانبازان و یا کسانی که نیاز به پایه پولی کمک افزایش می یابد به عنوان یک نتیجه از بیکاری و یا تحت employement ناشی از تمدید اقتصادی shutdown.

مراقبت های بهداشتی برای بی خانمان جانبازان برنامه. 10 میلیون دلار است که استفاده می شود به ارائه سرپناه موقت برای جانبازان و خانواده هایی که نیاز به منزوی کردن خود برای جلوگیری از گسترش ویروس. این پول نیز مورد استفاده قرار گیرد به ارائه درمان پزشکی به عنوان لازم است.

اطلاعات بیشتر در مورد و بی خانمان کمک برنامه های

اقامت در بالا از شما مزایای کهنه

منافع نظامی همیشه در حال تغییر هستند. نگه دارید تا با همه چیز از پرداخت برای مراقبت های بهداشتی توسط اشتراک Military.com و دسترسی به تا به روز پرداخت نمودار و بیشتر با تمام آخرین مزایای تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن