و ارزیابی خسارت به ستاد پس از تظاهرات خشونت آمیز

با نزدیکی به کاخ سفید و بازدید از بنای یادبود واشنگتن, وزارت امور جانبازان نشسته بر نخست املاک و مستغلات در ق

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 خرداد 1399

با نزدیکی به کاخ سفید و بازدید از بنای یادبود واشنگتن, وزارت امور جانبازان نشسته بر نخست املاک و مستغلات در قلب پایتخت کشور است.

آرزو محل ثابت شود مسئولیت یکشنبه شب, اما, قرار دادن تسهیلات مستقیما در وسط درگیری های خشونت بار بین معترضان و پلیس.

جزئیات بعدی: مینه سوتا گارد حمل اسلحه و مهمات در پاسخ به " تهدید,' کلی می گوید:

در اواخر یکشنبه شب در VA آستان خرابکارها روشن سطل زباله و اتومبیل های پارک شده در آتش و همچنین زیرزمین تاریخی سنت جان کلیسای اسقفی که اغلب به نام "کلیسای رئیس جمهور" یک بلوک دور. (آتش بود توسط آتش نشانان به سرعت خاموش.)

توسط صبح VA مرکزی دفتر متحمل شده بود به چند پنجره شکسته و نقاشی های دیواری شده بود اسپری رنگ در سراسر نمای آن. در سراسر خیابان VA را لافایت ساختمان که در خانه های بسیاری از دفاتر خود را از دست داده بیشتر از آن زمین طبقه ویندوز.

VA سخنگوی کریستینا Noel روز دوشنبه گفت که دیگر ساختمان های مسکن و دفاتر تخریب بیش از آخر هفته آن را مکان خود و یا میزان آسیب.

"ما در حال ارزیابی هزینه خسارت," او گفت:, و اضافه کرد که VA مرکزی دفتر دانستند "بدون آسیب به VA کارکنان."

این خشونت ها که فوران در واشنگتن دی سی در روز یکشنبه شب به دنبال یک الگوی شبیه به حوادث جمعه و شنبه. پس از یک سری از صلح آمیز در طول روز تظاهرات در سراسر شهرستان و فعالان شروع به جمع آوری در مکان های خاص از جمله لافایت مربع سراسر از کاخ سفید به صورت خاموش در برابر پلیس.

خشونت فوران به عنوان یک 11 بعد از ظهر حکومت نظامی نزدیکتر با خرابکاری شکستن پنجره ها و کافی شاپ ها و بانک ها در نزدیکی VA و پرتاب بطری و اشیاء دیگر در پلیس شهری. نیروی شلیک گلوله های لاستیکی در جمعیت و مستقر گاز اشک آور و اسپری فلفل در تلاش برای متفرق کردن گروه.

تظاهرات آغاز شد و در مینیاپولیس در واکنش به مرگ جورج فلوید, سیاه مشکوک درگذشت مارس 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت ساعت با توجه به اطرافیان ، این اعتراضات در سراسر کشور با بسیاری از تبدیل شدن به خشونت.

در پاسخ ارتش و ملی هوایی سپاه پاسداران فعال شده اند در 23 ایالت و همچنین به عنوان منطقه کلمبیا آوردن تعداد کل اعضای گارد در حال حاضر فعال به حدود 62,000 از جمله کسانی که در حال حاضر به نام تا به کمک ملی در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

نوئل گفت: VA است ارزیابی خسارت در سراسر سیستم و کار برای اطمینان حاصل شود که کارکنان خود را امن هستند.

"VA خواهد اقدامات مناسب برای اطمینان از ایمنی و کارکنان," او گفت:.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: اعضای گارد و پلیس آتش باز و کشتن یک مرد در لوئیزویل مقامات می گویند

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن