یوتا نگهبان می فرستد Green Berets به DC به کمک در ناآرامی های مدنی پاسخ

یوتا گارد ملی مستقر تیم Green Berets به واشنگتن این هفته برای پیوستن به هزاران نفر از اعضای گارد از 10 متحده

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 16 خرداد 1399

یوتا گارد ملی مستقر تیم Green Berets به واشنگتن این هفته برای پیوستن به هزاران نفر از اعضای گارد از 10 متحده همگرا در پایتخت کشور در پاسخ به ناآرامی های مدنی در نزدیکی کاخ سفید است.

تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس بازداشت پلیس را در سراسر کشور گسترش و اساسا تعطیل ناحیه کلمبیا در طول شب ساعت.

جزئیات بعدی: نماینده مجلس می خواهد دادستان کل آمریکا را به دخالت در مشکوک و مرگ و میر پروب

این سی گارد ملی فعال کرده حدود 1200 پرسنل و حدود 3,300 از اعضای گارد از فلوریدا, ایندیانا, مریلند, Missouri, می سی سی پی, New Jersey, اوهایو, کارولینای جنوبی, تنسی و یوتا دستور داده شده است به سی در درخواست از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در حالی که برخی از آنها پلیس نظامی بسیاری دیگر از اعضای گارد با کار تخصص اعم از هواپیما نگهدارندهها به عرضه متخصصان در حال حاضر مرد موانع و نگهبانی در یادبود لینکلن و کلیدی دیگر سایت ها در این شهر در حالی که کمک به اجرای قانون است.

یوتا ارسال در حدود 200 سرباز از جمله Green Berets از 19th, نیروهای ویژه گروه که در حال حاضر postured برای اعزام شدند و به سرعت reassigned پس از درخواست رئیس جمهور برای حمایت از گارد ملی خبر داد.

آنها پرواز در یک KC-135R هواپیما از رولاند R. Wright هوایی گارد ملی پایه در سالت لیک سیتی به پایگاه مشترک اندروز در مریلند در روز سه شنبه با توجه به گارد مقامات.

"یوتا گارد ملی ارتش فرستاده تعدادی از نیروهای ویژه Guardsmen به حمایت مدنی قدرت در واشنگتن دی سی" استاد. گروهبان. مایکل Houk سخنگوی گارد ملی اداره در بیانیه ای گفت.

اما گارد مقامات حفظ که Green Berets شد به سادگی در دسترس هستند و حمایت از این تلاش ها در سی که در آن آنها مورد نیاز است به جای انجام سنتی خود جنگ های غیر متعارف ماموریت.

"آنها در حال رفتن به ارسال به ما آنچه را که آنها باید در دسترس" سروان. کایل سالیوان سخنگوی سی گارد ملی گفت: Military.com.

Houk توافق کردند که گارد ماموریت در سی نیازی به تخصص نخبگان برای حمایت از اجرای قانون است.

"به این دلیل انتخاب شده بودند و فرستاده شده است زیرا آنها در حال حاضر آماده برای استقرار" Houk گفت.

تا کنون در مورد 32,400 گارد نیروهای فعال شده اند در 32 متحده و در سی برای حمایت از ناآرامی های مدنی پاسخ.

علاوه بر این پنتاگون روز دوشنبه دستور داد حدود 1600 فعال وظیفه سربازان از ارتش هجدهم هوابرد سپاه برای اعزام به منطقه در مورد آنها مورد نیاز برای حمایت از نیروهای گارد در سی استقرار شامل یک گردان پیاده نظام از 82nd Airborne Division و the 16th, پلیس نظامی ستاد تیپ فورت براگ در کارولینای شمالی و همچنین 91 MP گردان از فورت درام نیویورک.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط: این فعال وظیفه واحدهای مستقر به DC منطقه برای تظاهرات

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب