USS آریزونا امید بازگشایی نیاز بازدید کنندگان برای شناور ماندن

برای کسانی که بیرون آمد به USS آریزونا امید در روز جمعه نزدیک به چهار ماه پس از آن بسته به راه رفتن بر روی با

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 22 تیر 1399

برای کسانی که بیرون آمد به USS آریزونا امید در روز جمعه نزدیک به چهار ماه پس از آن بسته به راه رفتن بر روی بازدیدکننده داشته است به تازگی از سر گرفته و دسترسی به مقدس غرق کشتی جنگی آورده معمول تاثیر عاطفی.

اما با کروناویروس جدید نگه داشتن گردشگران از هاوایی وجود دارد فقط به اندازه کافی نزدیک به محلی بازدید کنندگان برای حمایت از این بزرگتر غیر انتفاعی موزه ساختار در پرل هاربر که ساخته شده است به جای هزاران نفر از مردم در روز است.

از ساعت 10 صبح نیروی دریایی راه اندازی به یادبود 34 نفر است. قایق حداکثر با کروناویروس فاصله مجموعه بود در 50. قایق حمل حداکثر 150.

بلیک گلاسر, 41 آورده پسرش, فلچر, 5, به امید صبح جمعه در چه بود هونولولو مقیم اولین سفر به جاذبه.

"من همیشه می خواستم اما البته جمعیت. این محل به شدت بسته بندی شده به آبشش " گلاسر گفت.

اما برای او و پسرش دیدار "آن را واقعا آسان است. من فقط ساخته شده رزرو (پنج شنبه ) بعد از ظهر."

وجود دارد "هیچ کس در پارکینگ هنگامی که ما در اینجا, بنابراین من فکر کردم آن بسته شد" گلاسر گفت. "این بسیار غیر معمول است اما عالی بود. همه چیز را صاف. شما می توانید نگه دارید خود را اجتماعی فاصله."

گلاسر گفت: سفر به یادبود قدرتمند بود. "شما آن را احساس کنید. آن را قطعا مقدس, " او گفت:.

حدود 11:30 a. m., با این حال, این مرکز بازدید کنندگان و مجاور USS Bowfin زیردریایی موزه و پارک است که در تکمیل $20 میلیون موزه بازسازی و دیگر دانشگاه, بهبود, بودند مجازی شهر ارواح.

بازنشسته نیروی دریایی سروان. چاک مرکل, مدیر اجرایی Bowfin گفت که "آن بوده است بسیار آهسته است."

"ما روزانه تعداد. من فکر نمی کنم ما شده است بیش از 100 آنجلا مرکل " گفت. "شاید که در مورد اوج ما از آنجایی که ما شده ایم باز این زن و شوهر از هفته. ما شده ایم در زیر آنچه که ما نیاز به تداوم عملیات."

این Bowfin بازگشایی شد ژوئن 19, همراه با آریزونا بازدید یادبود مرکز زمینه و موزه به عنوان COVID-19 شبیه آن در حال کاهش است.

همسایه Battleship Missouri Memorial و پرل هاربر حمل و نقل هوایی موزه بازگشایی شد ژوئن 24. قایق بازدیدکننده داشته است به آریزونا امید خود را از سر گرفت جمعه به عنوان بخشی از یک مرحله به مرحله بازگشایی.

در مجموع 1, 177 نفر کشته USS آریزونا در دسامبر. 7, 1941. عادی جولای ملاقات برای مشهور جهان جنگی و قبر 5, 000 تا 6 000 نفر در روز.

پارک بود و در مسیر برای 300 تا 400 جمعه یک مقام گفت.

نزدیکی موزه تکیه بر ساختار نمادین گرانش خود را برای حضور و غیاب اما جریان 14 روز در قرنطینه برای ورود به نابود گردشگری و همراه با آن درآمد برای پرل هاربر غیر انتفاعی و موزه ها.

آریزونا یادبود اجرا شده توسط خدمات پارک های ملی به عموم مردم آزاد است.

"اگر قرنطینه الزامات فراتر از 1 اوت که به ما صدمه دیده است هر دو برای تکمیل ما (موزه ) پروژه و در نظر بازگشت به ملاقات در اینجا" مرکل گفت.

ساختمان جدید "است که فقط در مورد انجام" مرکل گفت: اما با COVID-19 سیاتل نمایشگاه fabricator فقط برگشت به کار و نخواهد آمد اگر 14 روز در قرنطینه است که هنوز هم در محل.

در این میان "ما انجام آنچه ما می توانیم. ما در حال برش هزینه های ما, " مرکل گفت. "با محدودیت های ما در حال رفتن به شروع به ساخت بیشتر کاهش در کارکنان و در پایین به استخوان حداقل اینجا."

خدمات پارک های ملی شده است تلاش برای ایجاد بسیاری از بازگشایی یادبود.

"هنگامی که (بازدید کنندگان ) انجام می رسند ما تماس با ما سیستم های فروش بلیط" گفت: پارک سخنگوی جی Blount. "ما باید ضد عفونی کننده دست در سراسر محل ما کاهش تعداد برنامه ها و برنامه حداکثر ظرفیت بنابراین ما می توانید مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از فضا برای بازدید کنندگان به گسترش است."

سایت های تاریخی نورد از یک پرل هاربر خانواده Kamaaina تصویب است که اجازه می دهد تا تمام kamaaina و خانواده های نظامی نامحدود بازدیدکننده داشته است برای دو بزرگسال و چهار فرزند به چهار سایت تمام تابستان برای $79.99.

"ما تا به حال بسیاری از خانواده ها بیرون می آیند" مهندس گفت. "من تو را دیدم یک پدر و دختر نوجوان (پنج شنبه ) در موزه ما, و آن را واقعا شسته و رفته به او را با یک پد توجه داشته باشید به عنوان پدر او به نوعی به او یک درس تاریخ با استفاده از این موزه به عنوان یک پس زمینه."

هفت نفر از اعضای خانواده لونا همه با پوشیدن ماسک در بازدید از این بنای یادبود جمعه.

"ما تلاش کردیم که برای گرفتن بلیط برای زمان طولانی از آنجایی که ما در اینجا گفت:" کلودیا لونا, ارتش سرهنگ در Tripler مرکز پزشکی ارتش.

او باز روزنامه های پنج شنبه و دیدم که یادبود بازگشایی شد.

"ما به این سایت و قادر به دریافت بلیط واقعا سریع," او گفت:.

دخترش سارا, 13, گفت:, "من حدس می زنم آن منعکس کننده که در آن شما فقط ساکن در چگونه بسیاری از مردم جان خود را از دست و قرار دادن زندگی خود را در خط."

برای به دست آوردن بلیط برای نیروی دریایی راه اندازی سوار شدن به یادبود رزرو باید ساخته شده در recreation.gov قبل از ورود. کاغذ کپی و یا دیجیتال رزرو تایید ارائه می شود باید به کارکنان برای اعتبار سنجی زودتر از 30 دقیقه قبل از برنامه زمان با توجه به خدمات پارک.

بلیط های خاص و تاریخ های تور در دسترس خواهد بود در دو موج : هفت روز قبل و یک روز قبل از انتخاب برنامه تاریخ.

این مقاله نوشته شده توسط ویلیام کول از Honolulu Star-Advertiser بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Honolulu Star-Advertiser. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن