USNS Mercy دیگر مصرف بیماران در جهت FEMA

این USNS Mercy ارسال به بندر لس آنجلس به بار خاموش لس آنجلس بيمارستان منطقه انتظار می رود به ضعف درمان corona

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 اردیبهشت 1399

این USNS Mercy ارسال به بندر لس آنجلس به بار خاموش لس آنجلس بيمارستان منطقه انتظار می رود به ضعف درمان coronavirus بيمار است سیم پیچ را در ماموریت خود را.

کشتی منتشر شد آخرین آن بیمار در سهشنبه, مه 5.

"در جهت FEMA و رحمت است و دیگر دریافت بیماران" سرهنگ اندرو Bertucci سخنگوی روی عرشه شناور کشتی بیمارستانی گفت: در پنج شنبه, مه 7.

هفتاد و هفت بيمار دريافت مراقبت اعم از ضروری پزشکی و درمان جراحی به مراقبت ويژه و تروما است. کشتی را بیماران مبتلا به کوروناویروس.

حدود 40 از خدمه کشتی -- پزشکان و پرستاران و corpsmen -- هنوز هم مراقبت از بیماران در فرویو توسعه مرکز در کوستا مسا.

این فرویو پردیس -- تهیه شده توسط U. s. Army Corps of Engineers و افتتاح مارس 20 توسط منظور از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom -- است که استفاده می شود برای منزوی کردن و درمان بیماران با COVID-19 بیماری که ناشی از ویروس است. بیماران لازم نیست حاد مراقبت از یک بیمارستان است.

مرتبط با: USNS Mercy کارکنان اقامت کردن کشتی برای جلوگیری از گسترش Coronavirus

در رحمت ماموریت آغاز شد که هنگامی که آن را وارد پورت در مارس 27, نه از خدمه آزمایش مثبت برای coronavirus و رفت و به بيمارستان های نظامی برای مراقبت از. یکی دیگر از 120 نفر دیگر بودند که در معرض آن ملوانان نیز در سمت چپ کشتی و خود نظارت علائم.

برای جلوگیری از یک فاجعه گسترش این ویروس, کشتی فرماندهی افسر سروان. جان Rotruck دستور داد کشتی بررسی و خدمه شروع به پوشیدن پوشش صورت و گسترش در طول زمان غذا. این کشتی نیز تعطیل خود در آرایشگاه ها و سالن های ورزشی.

Rotruck نیز نقل مکان کرد و بسیاری از خدمه کردن کشتی به نزدیکی هتل آورده و آنها را برای کار در شیفت.

در حالی که افزایش بود که می ترسید می تواند پایمال لس آنجلس بيمارستان منطقه نبوده است آنچه اولیه هوا مدل های پیش بینی Rotruck گفت که او و تیم خود را آماده برای مراقبت از حداقل 500 نفر. استقرار کمک کرده است نیروی دریایی خدمه بسیاری از آنها از نیروی دریایی مرکز پزشکی سن دیگو آماده نگه داشتن خود را برای ماموریت بعدی.

1000 تخت بیمارستان کشتی باقی مانده است لنگر انداخت در ترمینال کروز در نزدیکی بندر بلوار و Swinford خیابان فقط در جنوب وینسنت توماس پل.

"ما شده اند وظیفه به حرکت باقی می ماند و در ایستگاه به ارائه پشتیبانی به FEMA دولت و مقامات محلی" Bertucci گفت.

این مقاله نوشته شده توسط Erika I. ریتچی از اورنج کانتی ثبت نام شد و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: همه گیر صرف نمی جلوگیری از بعد نظامی پرداخت افزایش تسلیت گفت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 اورنج کانتی ثبت نام کنید. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن