نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا را متهم کرد از Wreaking ویران در جولای چهارم حزب ساحل در کره جنوبی

سئول کره جنوبی -- نظامی ایالات متحده ابراز تاسف برای "رفتار تخريبي" سه شنبه پس از خروج نیروهای آمریکا گفته با

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 18 تیر 1399

سئول کره جنوبی -- نظامی ایالات متحده ابراز تاسف برای "رفتار تخريبي" سه شنبه پس از خروج نیروهای آمریکا گفته باعث هیاهو با یک چهارم جولای که شامل آتش بازی در ساحل جنوب شهر بوسان.

حدود 200 پلیس اعزام شدند برای شکستن این جشن روز شنبه در ساحل Haeundae در بوسان پس از دریافت بیش از 70 شکایت از ساکنان محلی است.

یک سرباز بود به طور خلاصه بازداشت و جریمه برای تخطی از قانون پس از پرتاب آتش بازی در جهت پلیس و سپس تلاش برای فرار از صحنه با توجه به اداره امور عمومی در بوسان Metropolitan Police آژانس.

دو تصادفات و مستی رانندگی مورد مربوط به سربازان نیز گزارش شده در این منطقه در روز شنبه.

"خارجی ها بودند تنظیم کردن آتش بازی sparklers و غیره در طول مسیر منتهی به ساحل حتی پرتاب برخی از سوی مردم" یک مقام رسمی گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود در خط با بخش سیاست.

"آنها همچنین از نصب بلندگو و پخش موسیقی با صدای بلند. آنها مسدود کردن جاده نیست راه را برای اتومبیل و بدبختانه مردمی است."

نیروهای آمریکایی و کره جنوبی گفت: از آن آگاه بود از رفتار تخريبي و فقیر انجام گزارش در بوسان و وعده داده شده تا با همکاری کره جنوبی در اجرای قانون مقامات در تلاش خود را برای شناسایی کسانی که مسئول.

"ما تاسف ناراحتی و اختلال در این رفتار باعث شد که مردم از بوسان" این فرماندهی در بیانیه ای گفت.

آن را به نام رفتار "عمیقا نگران" است و نه نماینده "قوی احترام ما را نگه دارید برای مردم کره و فرهنگ و قوانین و مقررات است."

"همه فرماندهان را اقدام مناسب برای کسانی که خدمات اعضا تعیین می شود که در این نوع رفتار ، "USFK باقی می ماند متعهد به خوب بودن همسایگان ما با کشور میزبان و حفظ قوی [کره جنوبی]-ایالات متحده داد."

بیانیه صادر شده پس از گروه های مدنی برگزار شد تظاهرات در سئول و بوسان محکوم سربازان اقدامات و خواستار عذرخواهی.

نظامی لذت می برد در چهار روز آخر هفته برای استقلال روز, اما سربازان و خانواده های آنها قادر به سفر به خارج از کشور با توجه به ضد coronavirus محدودیت های بسیاری را به مقصد سواحل محلی به جای.

Rowdy سربازان رفتار در سواحل نیز به یک مشکل شده است در نزدیکی ژاپن است.

فرمانده پایگاه نیروی دریایی Sasebo, سروان. براد استالینگس هفته گذشته گفت که اعضای نظامی جامعه اخیرا باعث مشکلات در نیشیوکی ساحل, خروج زباله و پخش موسیقی با صدای بلند است که جرم محلی اتباع.

"ما در حال رفتن به شروع به چک کردن ساحل به صورت دوره ای برای اطمینان از اعضای جامعه پایه نیست بدرفتار وجود دارد" استالینگس گفت: در Facebook پست در ژوئن 29. "اگر حادثه دیگری اتفاق می افتد, ساحل خواهد بود امن است."

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب