آمریکا: روسیه جت در لیبی در حال حاضر نگرانی های گسترده تر برای منطقه

واشنگتن (AP) — ایالات متحده آفریقا فرمان صراحت رد ادعای روسیه که مسکو نمی استقرار جت های جنگنده به لیبی گفت: جمعه 14 هواپیما پرواز در منعکس روسیه را در دراز مدت هدف برای ایجاد یک جای پا در منطقه است که می تواند تهدیدی برای متحدان ناتو.

Brig. ژنرال گرگوری هدفیلد معاون هوش و گفت: آمریکا به دنبال MiG-29 جت های جنگنده و SU-24 جنگنده بمب افکن بودند که پرواز در نظامی روسیه عبور از ایران و سوریه قبل از فرود در لیبی al-Jufra پایگاه هوایی. پایه اصلی به جلو فرودگاه برای خلیفه Hifter و خودخوانده لیبی ارتش ملی شده اند که راه انداختن یک حمله برای تصرف طرابلس.

“اگر روسیه امنیت یک موقعیت دائمی در لیبی و بدتر اعزام محدوده سیستم های موشکی, از آن خواهد شد یک تعویض بازی برای اروپا و ناتو و بسیاری از کشورهای غربی گفت:” هدفیلد. روسیه را به دخالت در لیبی گفت: به آن دسترسی به آن کشور نفت و یک “پایگاه نظامی استراتژیک قرار گرفته در فاصله قابل توجه از اروپا است.”

روسیه را رد کرده است لینک کلیک کنید برای هواپیما تماس با ادعای “حماقت است.” به جای Viktor Bondarev سابق نیروی هوایی روسیه رئیس که ریاست کمیته دفاع در مجلس سنا گفت: هواپیماهای روسی نمی, اما می تواند دوران شوروی هواپیما متعلق به دیگر کشورهای آفریقایی.

هدفیلد مورد مناقشه که گفته بودند هیچ کدام از این هواپیما که در بخشی از آفریقا است. و او گفت: “نه تنها ما آنها را تماشا پرواز از روسیه از ایران و سوریه به لیبی ما قادر به عکس آنها را در چندین نقطه.”

لیبی فرو شد به هرج و مرج زمانی که یک قیام ناتو مورد حمایت سرنگون دیرین دیکتاتور Moammar Gadhafi در سال 2011. این کشور در حال حاضر شکاف بین دولت و شرق متحد با Hifter و یکی در طرابلس در غرب با حمایت سازمان ملل متحد.

هدفیلد گفت: هواپیماهای جنگنده به احتمال زیاد ارائه پشتیبانی نزدیک هوایی و حملات تهاجمی برای Wagner گروه یک روسیه مبتنی بر حمایت دولت شرکت است که در استخدام مزدور برای مبارزه در کنار شرقی نیروهای Hifter.

Hifter نیروهای حمله برای تصرف طرابلس در سال گذشته برخورد با آرایه ای از شبه نظامیان آزادانه متحد U. N. حمایت ضعیف دولت وجود دارد. Hifter حمایت امارات متحده عربی مصر و روسیه در حالی که طرابلس-متفقین شبه نظامیان هستند و با کمک ترکیه و قطر و ایتالیا.

در مصاحبه ای با یک گروه کوچک از خبرنگاران هدفیلد کرد که هواپیماهای جنگنده نشده است استفاده می شود. اما او گفت: آنها را مجبور به پرواز شود یا توسط خلبانان از روسیه و یا پیمانکاران شاغل توسط واگنر. او گفت: وجود داشته است حدود 2000 نفر پرسنل در پایه اما بیشتر شده است پرواز در.

یکی دیگر از نگرانی گفت: هدفیلد است که نیز وجود دارد, روسی, surface-to-air missiles وجود دارد. اما در حال حاضر او گفت: آنها مدل های قدیمی تر و نه دولت از هنر سلاح.

اروپا سازمان ملل شده اند به طور فزاینده ای نگران روسیه گسترش دخالت نظامی و تهاجم در منطقه در ناتو جنوبی پهلو.

این مقاله در نوشته شده بود توسط لولیتا C. BALDOR از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im