ما گرداند باقی مانده از 147 سربازان در بزرگترین-همیشه جنگ کره بازگشت

یک نقاب و سفید-دستکش دریایی گروهبان با نزدیک شدن به جدول در سکوت آشیانه هواپیما که در آن کوچک تابوت پیچیده شد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 تیر 1399

یک نقاب و سفید-دستکش دریایی گروهبان با نزدیک شدن به جدول در سکوت آشیانه هواپیما که در آن کوچک تابوت پیچیده شده در پرچم ایالات متحده آمریکا استراحت در یک جدول. ردیف اجتماعی فاصله بزرگان ایستاده در این نزدیکی هست.

گروهبان ادای احترام کردند و برداشت فندق در طول جدی افتخارات مراسم در پایگاه مشترک پرل هاربر-Hickam هاوایی در روز سه شنبه برای تکمیل انتقال در بازداشت باقی می ماند که 70 سال در ساخت.

جزئیات بعدی: سرباز آینده استفاده, استقرار, به, طرح حمله مرگبار در واحد کیفرخواست متحده

پرچم آمریکا برداشته شد و تحت سخت پروتکل جایگزین شد خلاصه با پرچم سازمان ملل متحد دستور در کره جنوبی و سپس جمهوری کره پرچم.

یک سرباز کره جنوبی که مبارزه در کنار نیروهای ایالات متحده در 1950-53 جنگ کره بود که در آخرین رفتن به "سرزمین آرامش صبح" و به استقبال مراسم در سئول در روز چهارشنبه به رهبری رئیس جمهور مون جائه در پسر کره شمالی شد.

تابوت گذشته از مجموع 147 قرار داده شده روی یک انتظار کره جنوبی نیروی هوایی ایرباس A330 برای خانه سفر در چه دفاع POW/MIA حسابداری آژانس (DPAA) به نام همیشه بزرگترین انتقال از بازگشت باقی مانده از آمریکا به کره جنوبی.

DPAA تیم پزشکی قانونی تعیین کرده اند که تمام باقی مانده کره ای هستند. حداقل هفت مجموعه از باقی مانده اند که تا کنون شناسایی شده از طریق آزمایشگاه تجزیه و تحلیل برای بازگشت به خانواده خود را در کره جنوبی با توجه به DPAA.

باقی می ماند "نمایندگی نهایی گیری کامل از خود گذشتگی و فداکاری برای ملت خود در جنگ کره اعتقاد داشتند که بدون آنها کشور خود را وجود خواهد شده اند بی معنی" ارتش سرهنگ چول کیم, روحانی از ارتش ایالات متحده در اقیانوس آرام گفت: در نیایش سخن گفته اولین بار در کره و سپس در انگلیسی.

"اجازه دهید خود را به شجاعت تبدیل به یک دانه برای صلح پایدار و رفاه جمهوری کره," او گفت: در این مراسم که در آن حضور محدود بود به مقامات و افتخار سپاه پاسداران به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

در اظهارات خود عقب Adm. داریوش Banaji معاون مدیر عملیات در DPAA گفت: 147 عودت کننده گان فعال شد از طریق همکاری نزدیک با کره جنوبی, وزارت دفاع ملی, آژانس کیا بازیابی.

"ما نگاه به جلو به بسیاری از حوادث مانند این در آینده" Banaji گفت: اگر چه وجود داشته است نه بیشتر بهبود پس از کره شمالی منتقل 52 جعبه commingled باقی مانده به آمریکا در ماه اوت سال 2018 پس از سنگاپور اجلاس بین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد که در ماه ژوئن.

کیم پس از رد DPAA درخواست برای از سرگیری بهبود در کره شمالی و تبدیل به طور فزاینده متخاصم راه اندازی مکرر موشکی آزمون و تهدید به از سرگیری آزمایش هسته ای زیرزمینی.

با توجه به DPAA در مجموع 62 ایالات متحده خدمات اعضا تا کنون شناسایی شده از جعبه باقی می ماند بازگشت کره شمالی در سال 2018 است.

بیش از 7,500 آمریکایی ها هنوز هم به عنوان ذکر شده از دست رفته از جنگ کره و در مورد 5,300 از کسانی که اعتقاد به فوت در جبهه و یا در زندان اردوگاه در کره شمالی.

برخی از باقی مانده منتقل جمعه بودند از جعبه باقی می ماند بازگشت کره شمالی در سال 2018 در حالی که دیگران به تازگی شناسایی شده به عنوان کره جنوبی شد و از قبلی بهبود تلاش قدمت 30 سال با توجه به DPAA.

در پرل هاربر مراسم Jae Min, Park, South Korea, معاون وزیر دفاع, اشاره شده است که آن را "هفت دهه پس از جمهوری کره و ایالات متحده مبارزه دست-در-دست به قتل رسیده است."

او گفت: آن را به خصوص اتصالات برای بازگشت "باقی مانده از قهرمانان ما به ملت برای آنها که به زندگی خود در آستانه سالگرد 70 [June 25] از جنگ کره."

پارک متعهد است که آمریکا و کره جنوبی ادامه خواهد داد به کار با هم "را به هر تاریخ و زمان آخرین یکی از خانه" از صفوف آمریکا و ROK خدمات اعضا هنوز هم به عنوان ذکر شده گم شده از جنگ است.

در سخنرانی خود, Adm. فیل Davidson سر از ایالات متحده Indo-Pacific Command, گفت کاهش یافته است از جنگ دو کره کمک به جامد و پایدار همکاری بین ایالات متحده و کره جنوبی آورده است که امنیت و ثبات به منطقه است.

"ما از دست رفته و حساب نشده برای خدمت کاربران حق را به یک یقین-که آنها هرگز فراموش نخواهد شد" او گفت:. "جنگ که در آن کره جنوبی و آمریکایی ها دلیرانه جنگیدند side-by-side برای دفاع از ارزش ها و نهادهای مندرج در قوانین مبتنی بر نظم بین المللی که پس از آن در مراحل ابتدایی ... [آورده] صلح و رفاه برای جهان است."

او گفت "Katchi Kashida," شعار نیروهای آمریکا و کره جنوبی در شبه جزیره معنای "ما با هم بروید."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: جنگ کره: ادامه کار برای پیدا کردن بقایای بور, خود ارضایی, اسرای جنگی و آنها را به خانه'

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب