نیروی هوایی و شوهر با COVID-19 تا کودک در مادرید آپارتمان

این طرح از ابتدا برای سارا استین برای تولد در Ruber بین المللی بیمارستانی در مادرید که در آن Steins زندگی می

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 11 تیر 1399

این طرح از ابتدا برای سارا استین برای تولد در Ruber بین المللی بیمارستانی در مادرید که در آن Steins زندگی می کردند در سفارشات نظامی از ماه اوت.

اما این قبل از COVID-19 قبل از همه گیر جهانی اعلام شد, قبل از اسپانیا شد coronavirus کانون و قبل از سارا و شوهرش, نیروی هوایی عمده کریس استین قرارداد این بیماری است.

جزئیات بعدی: خوشه COVID-19 موارد در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا ظهور در کویت پایگاه هوایی

زندگی شده اند طرح میتوانست در سراسر جهان همه گیر و متاسفانه هزاران نفر فوت کرده اند. اما در میان بستری شدن در بیمارستان, مستند سفارشات حقوق از دست رفته و بی قراری و کینه و استرس وجود دارد, موفقیت و پیروزی, مثل سارا و کریس استین که نمی دانم آنها تا به حال آن را در آنها به ارائه یک نوزاد در خانه بدون کمک در وسط یک مواج طاعون.

"معلوم می شود که که تولد نیست این ضربه پزشکی رویداد برای بسیاری از مردم برای یک فرد سالم است. این فقط یک روند طبیعی است که شما باید در حال حاضر با گفت:" کریس استین طی یک مصاحبه تلفنی از خانواده اش آپارتمان در نزدیکی Plaza de Espana.

Steins به دنبال به جلو به یک تور در اسپانیا برای یک انتصاب در دفتر همکاری های دفاعی در سفارت آمریکا. آنها می خواستند دو دختر خود را Lorelai, 7 و آدری, 4, برای یادگیری زبان اسپانیایی و آنها می دانستند که آنها خواهد بود با اضافه کردن به خانواده خود را با یک سوم کودک به دلیل در مارس 4.

نیروی هوایی عمده کریس استین, با کودک Sadie. (حسن نیت ارائه میدهد از استین خانواده)

به زودی پس از استقرار در آپارتمان خود در ماه دسامبر, اما گزارش جدید, آنفولانزا مانند بیماری در ووهان چین آغاز شد و به دست آوردن توجه است. تا پایان ماه ژانویه که شهرستان مهر و موم شده بود ، و در اواخر فوریه رمان coronavirus تبدیل شده در شمال ایتالیا.

سه هفته پس از آن کریس استین شروع به احساس بد -- خستگی و لرز و بدن درد "فقط پاره پاره," او گفت:.

"من نمی دانم آن COVID در آن زمان به دلیل آن بود که آنها مانند" آه شما لازم نیست که نگران باشید مگر اینکه شما این واقعا قوی سرفه خشک و تب بالا شده اند و یا در تماس با کسی که از چین یا ایتالیا,', " او گفت:.

هنگامی که سارا خود را از دست داد حس بویایی روز بعد و شروع به احساس "خاموش" زن و شوهر شروع به نگران باشید.

"از آن نقطه به جلو آن را مانند اکثر تاکید کرد تجربه ما تا به حال در زندگی ما" کریس استین به یاد می آورد.

پس از کریس رئیس تست مثبت برای این ویروس مورد آزمایش و مثبت است. با کودک با توجه در بیش از دو هفته آنها به نام سارا متخصص برای پیدا کردن آنچه در پروتکل خواهد بود برای یک مادر با کوروناویروس.

Steins آموخته است که اگر سارا آزمایش مثبت زايمان نوزاد خواهد بود از آنها گرفته و در انزوا نگه داشته در بیمارستان است.

برای زن و شوهر این هولناک بود فکر می کردم -- یک فرصت از دست رفته برای پرورش نوزاد در هفته اول زندگی او است.

این دو شروع به دعا کردن نوزاد می رسند در موعد مقرر زمانی که سارا به احتمال زیاد خواهد تست منفی است.

"چگونه بود سارا رفتن به پرستار ؟ چگونه می تواند او باید پوست به پوست در تماس با؟" کریس پرسید. "ما واقعا متعهد به کسانی که همه چیز."

مثبت آزمون نیز تحت تاثیر برنامه های خود را برای مراقبت از کودکان از Lorelai و آدری در هنگام تولد. پس از کریس و سارا هر دو تا به حال ویروس ها به احتمال زیاد آن را انجام بیش از حد حتی اگر آنها آزمایش منفی است. آنها نمی تواند در اطراف دیگران که نمی باید COVID-19 بنابراین کریس سرپرست نیروی دریایی سروان. Jason Weddle و همسرش استیسی Weddle داوطلب به آنها را.

کل خانواده -- جیسون استیسی و سه فرزند -- نیز شده بود بیمار از مارس 14 مارس 26.

"این چیزی است که خانواده های نظامی انجام دهد -- ما به یکدیگر کمک کردن مهم نیست که چه هزینه" استیسی Weddle گفت: در یک ایمیل به Military.com. "ما تا به حال مواجه نگردند خشک کالا و مواد غذایی منجمد و نه در سمت چپ خانه تا آن زمان را انتخاب کنید تا استین دختران است."

طرح جدید برای کریس استین برای دریافت مجددا در مارس 1, و اگر منفی او را نوزاد از بیمارستان به خانه. اما در مارس 1, سارا بیدار شد با انقباضات نامنظم. او فکر می کردند که کار نادرست است زیرا آنها پراکنده شدند. با این وجود زمانی که آنها متوقف نمی Steins به نام Weddles را انتخاب کنید تا دختران خود را به یک درایو استیسی گفته بود "چالش برانگیز ترین جنبه های" از این مصیبت برای آنها.

"این اولین بار من در خارج از خانه پس از مارس 13. جاده ها متروک وجود دارد و یک مفهوم کلی رها و بر آنچه به طور معمول در حال شلوغ بزرگراه ها و خیابان های شهرستان. من تا به حال از طریق دو مسلح به ایست های بازرسی-یکی پس از ورود به شهر و یکی در حالی که خروج از شهر بود. من نمی خواهم این دختران به ترس می شود بنابراین من به آنها گفتم که چه کار بزرگی پلیس انجام شد نگه داشتن ما امن" استیسی گفت.

در استین آپارتمان انقباضات پراکنده باقی مانده, آینده 7 دقیقه از هم جدا و گاهی اوقات 2 دقیقه از هم جدا. زمانی که دکتر در نهایت توصیه می شود آنها را به بیمارستان سارا ایستاده بود و او آب را شکست. او احساس نیاز به فشار. "من مانند, نمی, فشار, فشار نیست! من چنگ زدن به کیسه," کریس استین گفت.

سارا به سادگی عقب نشسته پایین روی مبل. "اگر ما را ترک در حال حاضر ما در حال داشتن کودک در خودرو" کریس به یاد او گفت.

او برداشت برخی از حوله و سه انقباضات بعد کودک "فقط حق" به کریس اسلحه.

"این خیلی وحشی -- بزرگترین عجله شما همیشه می توانید تصور کنید که در زندگی شما. من اون سارا معده و سپس هنگامی که او شروع به گریه ما می دانستیم که او سالم و امن است. این یک کمک بزرگ," کریس استین گفت.

هر کسی که تا به حال یک کودک و یا با حضور یک تولد می داند تجربه نمی کند و در پایان با تحویل یک مینمودم, squalling کوچک کوچک انسان است. قسمت بعدی واقعا کثیف است که شامل بند ناف, تحویل جفت و بهبود مراقبت از مادر.

کریس غارت یک کیت کمک های اولیه او فقط می خواهم دریافت در وزارت امور پزشکی کلاس پیدا کردن آن بود "همه به دنبال تروما مانند لخته شدن عظیم زخم و مقید کردن اندام" اما "هیچ چیز در اینجا من می توانم استفاده برای یک تولد است."

او نمی خواست به قطع بند ناف بدون نظارت دکتر اما پس از سارا تحویل جفت, و آنها تصمیم به رفتن به بیمارستان کریس نمی توانستم بفهمم چگونه به حمل نوزاد (هنوز متصل به جفت) و سطل برگزاری جفت و کمک به همسر خود را به ماشین.

با تشکر از خدا برای گوگل. کریس در بر داشت دستورالعمل های مربوط به اینترنت و قطع طناب.

زمانی که زن و شوهر در بیمارستان وارد آنها شدند توسط یک تیم از پزشکان که می خواستم به کودک و منزوی کردن او از سارا تا او آزمایش منفی برای COVID-19 به مدت حداقل 24 ساعت.

عدم تمایل به جدا از خود و نوزاد آنها کاهش یافته است مراقبت. یک متخصص اطفال بیش از نگاه کودک به مطمئن شوید که او سالم بود و سه نفر به خانه بازگشت.

پس از تجربه کریس و سارا تصمیم گرفت که هیچ یک از اسامی آنها می خواهم برداشت جدید خود را, دختر شد مناسب است. تبدیل یک بار دیگر به اینترنت کریس استین کشیده شد به نام Sadie که او آموخته است کوچک فرم سارا.

"پس از همه چیز ما را از طریق رفت با این بچه من امیدوارم که او نیم است به عنوان قوی به عنوان مادر. من قطعا می خواستم او را به مادر او به نام" کریس گفت.

امروز, سینه های بزرگ استین خانواده حل و فصل را به زندگی در اسپانیا تحت new normal -- مشخص شده آزاد ساعت در صبح و یا اواخر شب برای بزرگسالان تمرینات کار از صفحه اصلی و صفحه اصلی - تحصیل و گرفتن دختران خود را در خارج در طول ساعت را کنار بگذارند برای "کودکان راه رفتن در زمان."

این Weddles باید تنظیم بیش از حد با یک پسر داشتن پرواز به اسپانیا بعد از دانشگاه بسته انجام مجازی بازدید از دانشگاه با یک پسر و teleworking.

برای آمریکایی ها زندگی در خارج از کشور همه گیر شده است و هر دو "به چالش کشیدن و سود" استیسی Weddle گفت. آن کشیده شده اعضای نظامی جامعه حتی نزدیک, او گفت:, اما آنها نیز نا امید آنچه آنها را به عنوان "بسیاری از کشورهای اروپایی با موفقیت مدیریت شیوع و قرنطينه در حالی که اخبار از خانه نشان می دهد خشونت و درگیری با پوشیدن ماسک."

اما مراقبت از Steins کودکان و خانه تولد او افزود: "بهترین مطلق بود اخبار ما تا به حال در خیلی طولانی است."

"این دلگرم کننده قادر به کمک به دیگران در یک زمان هنگامی که ما احساس شده بود در از دست دادن چگونه به کمک جامعه ما از محل قرنطینه" استیسی Weddle گفت.

کریس استین گفت که او و سارا بودند بسیار نگران داشتن یک کودک در طول بیماری همه گیر به ویژه پس از گزارش های اولیه از چین بودند که زنان زایمان بود که COVID شدن بودند بسیار بیمار قرار داده هواکش و با توجه به سزارين بخش است.

یک مطالعه منتشر شده در این هفته به نظر می رسد برای تایید اولیه گزارش های موردی پیدا است که زنان باردار پنج برابر بیشتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری شود و 1.5 برابر بیشتر احتمال دارد به بستری در ICU برای COVID-19.

اما به عنوان تولد اتفاق می افتد, نگرانی های خود را تبخیر کرد.

"همه چیز ما در برخورد با روزانه بر اساس سالانه مانند رایانه های شخصی و حرکت و استقرار -- همه که آماده [خانواده های نظامی] برای چالش ها در زندگی است. خانواده های نظامی فقط, قوی," کریس استین گفت.

در حالی که او را توصیه نمی کند خانه تولد برای هر کس او را تشویق دیگر خانواده های نظامی به "کنترل خود را از سلامت است."

"تا به حال ما نمی انجام تحقیقات خود ما و احساس قدرت به ما در تصمیم گیری های خود ما را ناشی از روزی که ما تا به حال یک تست مثبت. نوزاد شده اند قرنطینه برای 14 روز دور از ما و همه چیز را که ما در حال برنامه ریزی در مورد 'پوست به پوست مادر و تغذیه با شیر مادر و همه آن نوع از مسائل را از بین برد," کریس گفت.

"شما باید به صحبت کردن. شما باید برای انجام تحقیقات خود را."

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: وزارت دفاع را COVID-19 مورد تصویب 10,000 به عنوان ارتش می بیند 31 درصد افزایش در یک هفته

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب