ما می کشد ضد سیستم های موشکی از عربستان سعودی در میان اختلاف

واشنگتن — ایالات متحده کشیدن دو موشک پاتریوت و برخی از هواپیماهای جنگنده از عربستان سعودی, یک مقام بلندپایه آ

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 20 اردیبهشت 1399

واشنگتن — ایالات متحده کشیدن دو موشک پاتریوت و برخی از هواپیماهای جنگنده از عربستان سعودی, یک مقام بلندپایه آمریکایی روز پنجشنبه گفت در میان تنش بین پادشاهی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از تولید نفت.

این مقام گفت: تصمیم حذف دو باتری است که حفاظت از تاسیسات نفتی در عربستان سعودی اما برگ دو پاتریوت در شاهزاده سلطان پایگاه هوایی در عربستان کویر همراه با دیگر سیستم های دفاع هوایی و جنگنده های جت.

تصمیم ترازو به حضور امریکایی در عربستان سعودی تنها چند ماه پس از پنتاگون شروع به كشتار وجود دارد برای مقابله با تهدیدات ایران. حدود 300 سرباز که کارکنان دو باتری نیز به ترک عربستان سعودی, با توجه به رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث حساس عملیات نظامی است.

این حرکت به عنوان ایالات متحده فرستاده است Patriot سیستم به عراق برای حفاظت از آمریکا و نیروهای متفقین وجود دارد که تحت یک ایرانی حمله موشکی در اوایل این سال است. ارتش تعداد محدودی از سیستم های آنها به طور معمول باید به خانه آورده برای ارتقاء.

دو دیگر پاتریوت که در منطقه خاورمیانه نیز عنوان صفحه اصلی به ایالات متحده آمریکا, در یک نقل و انتقال برنامه ریزی شده برای ارتقاء و تعمیر و نگهداری.

این روشن نیست که آیا مداوم روغن اختلاف و یا مبارزه برای بسته کردن بسیار پرطرفدار Patriot سیستم عامل کلیدی در تصمیم ایالات متحده به جلو و سیستم های خارج از پادشاهی است.

در مورد حرکت پنج شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: "ما در حال ساخت بسیاری از حرکت ها در خاورمیانه و جاهای دیگر. ما انجام بسیاری از چیزهایی که در سراسر جهان نظامی ما در نظر گرفته شده است استفاده از در سراسر جهان است."

او نمی ارائه جزئیات اما افزود: "این هیچ ربطی به با عربستان سعودی است. این است که با کشورهای دیگر رک و پوست کنده بسیار بیشتر است."

زمانی که عربستان سعودی یافت تولید نفت و کاهش قیمت در این سال جمهوری خواهان را متهم به پادشاهی تشدید بی ثباتی در بازار نفت بود که در حال حاضر رنج می برند به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

نوسانات و سقوط قیمت نفت صدمه دیده شیل تولید کنندگان منجر به اخراج در صنعت به خصوص در حزب جمهوری خواه-اجرای متحده است.

برخی از سناتور جمهوریخواه هشدار داد در اواخر ماه مارس است که اگر عربستان سعودی را تغییر دهید آن را در معرض خطر از دست دادن آمریکایی دفاع و پشتیبانی مواجهه با طیف وسیعی از پتانسیل "اهرم statecraft" مانند تعرفه و دیگر محدودیت های تجاری تحقیقات و تحریم.

این مقام آمریکایی گفت: یک THAAD anti-ballistic missile defense system نیز باقی خواهد ماند در عربستان سعودی است. این THAAD مکمل پرستان با ارائه یک دفاع در برابر موشک های بالستیک سفر به خارج از جو زمین.

دولت عربستان و سفارت عربستان در واشنگتن بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. رسانه دولتی در انگلستان به طور مشابه را بلافاصله اذعان سربازان حذف.

پنتاگون اعلام کرد در سال گذشته آن را آغاز استقرار نیروها و پاتریوت به شاهزاده سلطان پایگاه هوایی سابق ارتش آمریکا hub. این حرکت یکی از دراماتیک تر نشانه هایی از امریکا تصمیم به گوشت گاو تا نیروهای نظامی در خاورمیانه در پاسخ به تهدیدات ایران.

زمانی که ژنرال فرانک مکنزی, فرمانده ارشد ایالات متحده برای خاورمیانه در بازدید از این پایگاه در اوایل این سال آمریکا حضور نظامی رشد کرده بود به حدود 2,500. در آن زمان مکنزی به خبرنگاران گفت: با او که پایه یک کلید موقعیت استراتژیک اما ادامه حضور نیروهای نظامی و سلاح وجود دارد که بستگی به دیگر نیازهای امنیتی ملی در سراسر جهان است.

تنش با ایران تشدید در طول تابستان گذشته و سقوط به عنوان ایالات متحده آمریکا مقصر تهران برای استفاده از معادن به هدف قرار دادن نفتکش در نزدیکی استراتژیک تنگه هرمز و حمله به نفت عربستان امکانات. خشونت به اوج خود رسید زمانی که ایالات متحده انجام یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین در عراق که به کشته شدن قاسم سلیمانی بالای ایران به طور کلی.

در پاسخ به ایران در ژانویه. 8 شلیک موشک های بالستیک در al-Asad پایگاه هوایی در عراق که در آن نیروهای ایالات متحده مستقر شدند. بیش از 100 سرباز بعدها مبتلا به آسیب های مغزی.

در زمان حمله ایالات متحده تا به حال هیچ دفاعی پاتریوت در این پایگاه به دلیل آن قضاوت مکان های دیگر در عربستان سعودی و جاهای دیگر در خلیج فارس به احتمال زیاد ایران و اهداف. پس از حمله ایالات متحده تصمیم به حرکت پرستان به عراق به نیروهای حفاظت بیشتر از موشک.

تنش با ایران باقی می ماند بالا است. آن شبه نظامی سپاه پاسداران بود که در زمان حادثه در خلیج فارس در ماه گذشته. گارد را در قایق های کوچک بارها و بارها آمد خطرناکی به آمریکا کشتی های جنگی عبور در مقابل آنها چندین بار. و نگهبان اعتقاد بر این است که به طور خلاصه به کنترل ضبط از یک دلار هنگ کنگ-پرچم تانکر نفت.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Jon Gambrell در دبی, امارات متحده عربی کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط لولیتا C. BALDOR از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: بوئینگ ارائه اولین وفادار Wingman' هواپیماهای بدون سرنشین نمونه برای تست

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن