ما درگیر در ونزوئلا کودتا تلاش SecDef اصرار

وزیر دفاع علامت Esper روز سه شنبه گفت که ارتش ایالات متحده و دولت هیچ نقشی عجیب و غریب و شکست کودتا در ونزوئلا گفته مربوط به حداقل دو سابق آمریکا نیروهای ویژه اعضای که دستگیر شدند.

آمریکا “تا به حال چیزی برای انجام با آنچه اتفاق افتاده در ونزوئلا در چند روز گذشته” Esper گفت: در پنتاگون خبر توجیهی در حالی که روشن است که سیاست ایالات متحده در پشت این بیمارستانها در حال تمام شدن رئیس جمهور ونزوئلا, نیکولا Maduro.

او گفت: مادورو است “وحشیانه و فاسد رهبر است که مظلوم مردم ونزوئلا. آنها سزاوار بهتر است.”

مرتبط با: Ex-Green Beret رهبری تلاش ناموفق برای بیرون راندن ونزوئلا مادورو

در حالی که Esper را تکذیب کرد مادورو را از اتهامات عنوان شده است که ایالات متحده به حمایت از تلاش برای سرنگونی او گفت که این امر “در ادامه به این صورت است که او باید در کنار و اجازه می دهد تا یک دولت منتخب به فرم و گرفتن آن کشور در جهت حق آن را باید بروید.”

در خود نصرت در کنفرانس خبری سه شنبه مادورو دست تکان داد آنچه او گفته بودند که گذرنامه آمریکایی و تگزاس مجوز را از دو آمریکایی ها او به عنوان لوقا Denman و ایران بری هر دو سابق نیروهای ویژه سربازان آسوشیتد پرس گزارش از کاراکاس.

Denman و بری گفته شد بخشی از یک تهاجم قایق زور از کلمبیا که مورد حمله قرار گرفت و شکسته توسط نظامی ونزوئلا ونزوئلا گفت. او متهم است که کلمبیا و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شدند تلاش ناموفق برای سرنگونی او.

یکی دیگر از سابق Green Beret, فلوریدا مستقر در اردن Goudreau دارای مسئولیت سازماندهی این حمله با قصد گرفتن مادورو به “آزاد” ونزوئلا AP گزارش شده است.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

ادامه مطلب: نیروهای حمایت همه گیر پاسخ باید خطر پرداخت سناتور می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>