الیزابت وارن قدیمی ترین برادر یک نیروی هوایی کهنه می میرد از Coronavirus

بوستون — قدیمی ترین برادر بهداشت ، الیزابت وارن دونالد نی شاه ماهی مرده است از coronavirus ماساچوست سناتور گف

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 اردیبهشت 1399

بوستون — قدیمی ترین برادر بهداشت ، الیزابت وارن دونالد نی شاه ماهی مرده است از coronavirus ماساچوست سناتور گفت: پنج شنبه.

سابق دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: برادر جان سهشنبه شب. او خود را صرف حرفه ای در ارتش پس از پیوستن به نیروی هوایی ایالات متحده در سن 19 و "جذاب و خنده دار یک رهبر" وارن توییتی.

"من سپاسگزار به پرستاران و کارکنان خط مقدم که مراقبت از او را گرفت اما آن را سخت بدانید که هیچ خانواده به نگه داشتن دست خود را و یا می گویند "دوستت دارم" یک بار دیگر—و هیچ مراسم تشییع جنازه برای کسانی از ما که دوست داشت او را به نگه داشتن هر یک از دیگر. من دست شما را از صمیم قلب برادر من," او گفت:.

بوستون گلوب گزارش داد که نی 86 درگذشت نورمن اوکلاهما حدود سه هفته پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

شاه ماهی پرواز B-47 و B-52 بمب افکن برای نیروی هوایی و پرواز 288 سربازان آمریکایی در ویتنام به گزارش روزنامه. او به عنوان یک B-52 اسکادران خلبان و یک اسکادران هواپیماهای فرمانده, قبل از بازنشستگی در سال 1973 به عنوان یک سرهنگ.

"آنچه که او را فوق العاده ویژه خود را داشت و لبخند—سریع و کج آن را همیشه به نظر می رسید برای تولید نور خود را که روشن هر کس در اطراف او" وارن گفت.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب