نیروی دریایی ایالات متحده انفجار بمب جنگ جهانی دوم دوران مهمات کردن هاوایی

هونولولو — نیروی دریایی ایالات متحده دفع مواد منفجره تکنسین های منفجر شده در جنگ جهانی دوم دوران بمب و حذف دی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 15 اردیبهشت 1399

هونولولو — نیروی دریایی ایالات متحده دفع مواد منفجره تکنسین های منفجر شده در جنگ جهانی دوم دوران بمب و حذف دیگر مهمات در آب های هاوایی جزیره است.

نیروی دریایی انجام کنترل انفجار روز شنبه در یک سفر کانال بین Lanikai ساحل و Mokulua شمالی در اوآهو, منطقه, همچنین شناخته شده به عنوان Mokunui Islet به Honolulu Star-Advertiser گزارش شده است.

یک snorkeler گزارش کشف مهمات و تماس گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا که هشدار نیروی دریایی است.

این مهمات شامل دو 100 پوند (45 کیلوگرم) جاذبه بمب با فیوز که منفجر شد که در آنها یافت می شود چرا که آن را به طور بالقوه خطرناک به آنها حرکت می کند

حدود هشت دیگر بمب و یا مهمات بدون فیوز منتقل شدند در یک قایق بادی به دم نیروی هوایی ایستگاه جلوتر از حمل و نقل به پرل هاربر یا ارتش ایالات متحده را در سچفیلد بررککس برای تخریب.

مقامات مطمئن نیستید که چگونه این مهمات رو به جایی که آنها در بر داشت اما گفت که آنها ممکن است کاهش یافته و در طول زمان جنگ تمرینات.

انفجار مهمات از تمرینات قبل و بعد از ایالات متحده وارد جنگ جهانی دوم در دسامبر 1941 به طور معمول کشف شده در آب های اوآهو و در روی زمین است.

همه از جزایر دور از ساحل هستند دولت پناهگاه حیات وحش. یک مسیر در اطراف محیط Mokulua شمالی تنها بخش بازدید کنندگان مجاز به گذشتن. این منطقه نیز محبوب با kayakers و ایستاده paddlers.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب