ما حرکت به جلو 1,000 پیمانکاران از افغانستان آن را به عنوان آزمون هواپیما برای تخلیه توده

ایالات متحده تصمیم گرفته است به برداشت نزدیک به 1000 شهروند ایالات متحده پیمانکاران از افغانستان در میان رشد رمان coronavirus تهدید در یک کشور بیمار مجهز برای مقابله با این بیماری همه گیر با توجه به بالا پنتاگون رسمی.

“ما فقط با صدور یادداشتی که هدایت افسران قرارداد برای حمایت از نیروهای آمریکایی در افغانستان در یادداشتی به نقل خطر پیمانکار کارکنان با توجه به ناکافی پزشکی قابلیت در کشور گفت:” الن پروردگار خبرگزاری دفاع برای کسب و تقویتی.

“ما پروژه این تعداد به کمتر از 1000 اما ما متعهد به مراقبت از آنها را,” او گفت: در سومین جلسه دوشنبه.

مرتبط با: نیروی هوایی با استفاده از برش لبه جداسازی غلاف به تخلیه COVID-19 بيمار از افغانستان

نزدیک به 1000 به توان برداشت خواهد آمد از بیش از 10,500 شهروندان ایالات متحده در میان بیش از 26,000 وزارت دفاع پیمانکاران در افغانستان با توجه به یک فرماندهی مرکزی ایالات متحده گزارش در ماه ژانویه است.

خداوند به هیچ جدول زمانی برای خروج و نمی گویند که چگونه بسیاری از پیمانکاران به حال آزمایش مثبت برای coronavirus یا علائم نشان داده شده اما این اطلاعیه به شرح زیر تخلیه سه پیمانکاران از افغانستان به آلمان سرنشین نیروی هوایی C-17 Globemaster III ویژه مجهز به جداسازی بیماران عفونی.

“این علائم اولین استفاده عملیاتی از سیستم است که توسعه داده شد برای سال 2014 ابولا بحران اما هرگز مورد استفاده قرار گرفت تا به حال” خداوند گفت.

او گفت: تخلیه بخشی از ادامه تلاش های پنتاگون مشترک کارکنان, U. s. Transportation Command و نیروی هوایی “به اطمینان حاصل شود که ما می توانیم با خیال راحت حمل و نقل COVID-19 بیماران از خارج از کشور مکان به ایالات متحده است.”

علاوه بر این “ما کاملا متعهد به ایمنی هوایی خدمه و کارکنان پشتیبانی پزشکی در طول این ماموریت” خداوند گفت.

در یک گوشی جلسه از بروکسل در آوریل 16 نیروی هوایی ژنرال Tod Wolters فرمانده ناتو و آمریکا در اروپا فرماندهی گفت: C-17 با سه آمریکایی پیمانکاران سرنشین فرود در Ramstein پایگاه هوایی آلمان در مارس 10.

“این برای اولین بار بود برای ما وزارت دفاع امریکا از افغانستان به اروپا” Wolters گفت.

او نمی دهد به روز رسانی در شرایط سه پیمانکاران اما گفت که آنها گرفته شد به لندستوهل مرکز پزشکی منطقه ای برای درمان است.

با توجه به خداوند C-17 انجام شده حمل و نقل جداسازی سیستم یا تیس در اصل در سال 2014 به حمل و نقل بیماران ابولا اما هرگز استفاده می شود.

تیس یک چادر مانند بیماری های عفونی مهار محوطه است که اجازه می دهد تا بیماران به درمان سرنشین این هواپیما در حالی که حفاظت از خدمه اعضا از قرار گرفتن در معرض با توجه به Air Mobility Command (AMC).

قبل از تخلیه از افغانستان اعلام شد که نیروی هوایی گفت: در یک نسخه که AMC در حال توسعه یک COVID-19 بیمار جنبش طرح است.

در هماهنگی با ایالات متحده حمل و نقل فرمان “ما تولید کرده ایم یک برنامه ریزی دقیق است که راهنماهای ما خدمه در مورد چگونه به با خیال راحت و به طور موثر حرکت بیمار بیماران به یک محل که در آن آنها می توانند مراقبت بیشتر از همه در حالی که ارائه حفاظت برای ما aircrew پرسنل پزشکی و هواپیما” Brig. ژنرال جیمی Canlas, 618th هوایی مرکز عملیات فرمانده گفت: در نیروی هوایی رها.

به عنوان گزارش شده توسط Military.com هفته گذشته نیروی هوایی و AMC نیز روش های تست برای امکان حمل و نقل از ده ها تن از COVID بیماران در یک زمان روی هواپیما بدون استفاده از تیس انزوا چادر.

آزمون های قبلی در ماه آوریل توسط Air Mobility Command با محققان از ملی تحقیقات استراتژیک موسسه در دانشگاه نبراسکا و دفاع پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان درگیر جریان هوا آزمایش در شش هواپیما های مختلف.

هدف این بود که به تجزیه و تحلیل چگونه سفر هوایی از طریق یک محموله نگه دارید و با استفاده از تخصصی قابل ردیابی قطرات گفت: مسلح ، دیو Sustello AMC را تست و ارزیابی اسکادران عملیات افسر.

در آخرین coronavirus گزارش روز سه شنبه وزارت دفاع گفت: کل وجود دارد 5,575 موارد تایید شده در میان اعضای خدمات, غیرنظامیان, وابستگان و پیمانکاران در سراسر جهان است.

این DoD نمی دهد مکان برای موارد مثبت اما گفت که 420 میان پیمانکاران و 58 نفر از آنها در بیمارستان بستری شدند.

آمریکا داده نشده است به روز رسانی در تعدادی از coronavirus موارد میان ایالات متحده و نیروهای ائتلاف در افغانستان پس از مارس 24, زمانی که ناتو مأموریت حمایت قاطع گفت: وجود چهار مورد بدون بیان کرد که آیا آنها در میان ایالات متحده آمریکا و یا نیروهای ائتلاف.

همچنین در مارس 24, ارتش ژنرال آستین اسکات میلر فرمانده نیروهای آمریکا و ناتو در افغانستان با صدور درخواست توسط توییتر و تلفنی با مقامات افغان به مردم افغانستان برای جلوگیری از جنگ و به نوبه خود به مبارزه با کروناویروس.

“همه طرف ها باید برای کاهش خشونت بنابراین ما می تواند به ماندن متمرکز بر جلوگیری از گسترش این ویروس” میلر گفت.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع وجود دارد 1,092 تایید موارد coronavirus در افغانستان به پایان نرسیده شنبه و 36 مرگ و میر.

افغانستان را به وزارت بهداشت گزارش شده همان آمار و ارقام سه شنبه با توجه به محلی Tolo News, اما گسترش این بیماری دشوار بود برای تعیین در یک ملت با یک مخاطره آمیز سیستم مراقبت های بهداشتی فاقد تجهیزات اساسی برای آزمایش و درمان است.

هیچ آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل coronavirus آزمون برای نیروهای خود در افغانستان با آمریکا و ناتو در گزارش ماه گذشته و در نتیجه هوایی از نمونه به یک نظامی ایالات متحده مرکز آزمایش در آلمان برای تجزیه و تحلیل.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب:نیروی هوایی, تست توانایی توده-تخلیه COVID بیماران بدون گرفتن خدمه بیمار

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر