در اولین DoD جوایز عظیم $7.2 میلیارد دلار قرارداد به شرکت واحد برای رایانه های شخصی حرکت

پس از تمدید بحث و جنجال, U. s. Transportation Command اتحاد جوهر عظیم $7.2 میلیارد دلار قرارداد سه ساله با یک

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 12 اردیبهشت 1399

پس از تمدید بحث و جنجال, U. s. Transportation Command اتحاد جوهر عظیم $7.2 میلیارد دلار قرارداد سه ساله با یک شرکت برای جابجایی کالاهای خانگی در نظامی تغییر دائمی از ایستگاه حرکت می کند. قرارداد یک گام بزرگ به جلو در پنتاگون تلاش برای برون سپاری نظامی حرکت روند -- تلاش است که به دست آورده بخار در طول یک سال 2018 تابستان حرکت های نجومی که شاهد افزایش در گزارش شکسته کالا و تاخیر.

آمریکا رول کردن حامل Group, Inc., بر اساس در نیوآرک, نیوجرسی, تایید کرد روز شنبه آن را دریافت کرده بود قرارداد را پوشش می دهد که حرکت برای وزارت دفاع و گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا. در یک بیانیه ارائه شده به Military.com این شرکت گفت: این برنامه ریزی به رهبری "سرویس کامل در سراسر جهان جابجایی با تلاش یک تیم از subcontracting همکاران" با هدف بهبود نظامی حرکت می کند و ارائه خدمات بهتر.

"در طول زندگی حرفه ای من من نا امید شده است با آنچه در دفاع اموال شخصی برنامه به خانواده" رئیس استاد Sgt. Jason فرانسه فرمان رهبر ارشد برای TRANSCOM در بیانیه ای گفت:. "امروز من با اعتماد به نفس است که دفاع اموال شخصی و برنامه های ارائه مراقبت و خدمات آنها سزاوار در سال های آینده."

مرتبط با: پنتاگون است عجله به برون سپاری نظامی حرکت می کند و حرکت شرکت راضی نیست

قوس مدیر عامل اریک Ebeling در بیانیه ای گفت که این شرکت مشتاق بود برای رسیدن به محل کار از طرف نظامی.

"حرکت نه تنها میتواند سبب استرس برای فردی, اما همچنین می تواند چالش فطرت از کل یک, خانواده," او گفت:. "این درست است به خصوص برای ملت ما خدمات اعضا که به طور معمول به چالش کشیده به نقل مکان در هر دو یا سه سال است. تیم ARC به ارمغان می آورد کیفیت برتر و عمیق تجربه و افزایش ظرفیت و پیشرفت برای تجربه مشتری. ما شده اند به دنبال به جلو به این اطلاعیه و نمی توانید صبر کنید برای گرفتن آغاز شده است."

قرارداد آغاز می شود در ماه مه با فرض اینکه هیچ تظاهرات و می تواند اجرا شود نه سال از جمله اولیه سه سال پایه دوره اگر همه گزینه ها اعمال شود. آن نیاز به نه ماه از آن و سیستم دست کردن و با اولین حرکت تحت قرارداد میله میله برای ماه فوریه با توجه به TRANSCOM انتشار. مقامات برنامه ریزی برای دست کردن تمام قاره آمریکا حرکت می کند به قوس در تابستان آینده با هدف تغییر هر دو CONUS و OCONUS حرکت به پیمانکار توسط مه 2022 گفتند.

"تحت [جهانی کالاهای خانگی قرارداد] یک واحد تجاری حرکت مدیر منصوب شد, برای نظارت بر فعالیت های که مربوط به داخلی و بین المللی حرکت و ذخیره سازی-در-ترانزیت کالاهای خانگی" ARC گفت: در آن بیانیه است. "ARC ارائه خواهد شد تمام پرسنل و تجهیزات و امکانات و ابزار و مواد, نظارت, و دیگر اقلام و خدمات لازم را برای ارائه جهانی کالاهای خانگی (HHG) خدمات جابجایی."

قرارداد جایزه اولین بار است که پنتاگون برون سپاری مدیریت نظامی کالاهای خانگی حمل و نقل و تحویل سیستم. وسیله نقلیه شخصی حمل و نقل در حال حاضر برون سپاری به یک پیمانکار خصوصی بین المللی خودرو تدارکات (IAL).

که قرارداد تعلق می گیرد در ماه مه سال 2014 تحت موشکافی شدید پس از صدها نفر از خدمات اعضای شکایت کرده است که اتومبیل خود رفت و تحويل دور گذشته خود را در ورود خرما به علت نمی تواند واقع در IAL را حمل و نقل, سیستم ردیابی و یا وارد در مقصد نهایی خود را آسیب دیده. حدود 70 درصد از وسایل نقلیه IAL وظیفه حمل و نقل بیش 2014 اوج حرکت سیستم در نظر گرفته شد دیر است.

با وجود آن سردرد TRANSCOM مقامات گفت: در اواخر سال 2014 است که سالانه هزینه صرفه جویی به ارمغان قرارداد حدود 50 میلیون دلار شد ارزش بدون هیچ زحمتی.

پس از 2018 تابستان حرکت های نجومی که در آن 10 درصد از خانواده های نظامی گزارش از دست دادن شکستگی و یا مشکلات دیگر با حرکت خود یک Change.org دادخواست آغاز شده توسط همسر نظامی رو بیش از 100,000 امضا باعث TRANSCOM به قرار دادن یک سری از اقدامات جدید در محل برای اطمینان از کیفیت از رایانه های شخصی حرکت می کند. اما زمانی که اخبار ظهور در ماه فوریه 2019 که پنتاگون در حال حرکت رو به جلو با طرح برون سپاری روند حرکت برخی از زنگ با بیان این که در این فرآیند اتفاق می افتد بیش از حد سریع است.

مگان Lsc که نویسنده به Change.org دادخواست و بعد دعوت شد تا به بخشی از جدید TRANSCOM مشورتی هیئت مدیره گفت: تحقیقات کامل مهم بود.

"بر روی کاغذ این دادخواستها خوب -- این ایده که یک حرکت تک مدیر قادر خواهد بود به وضع مجازات های مالی در [subcontracting] شرکت های بزرگ چیز" Lsc گفت: در آن زمان. "اما بزرگترین مشکل عدم پژوهش و حمایت از این ایده است. یکی 2012 بررسی مفهوم نشان داد که این امر افزایش هزینه های کلی از رایانه های شخصی. شده است وجود دارد بدون اخیر مطالعه و یا تحقیق برای نشان دادن مزایای بالقوه و نه وجود داشته است جدید تجزیه و تحلیل هزینه از آنچه در این مقیاس بزرگ تغییر معنی برای مالیات دهندگان."

بعد از آن در سال 2019 در حال حرکت صنعت اعضا همچنین با اشاره به نگرانی که پنتاگون در حال حرکت بود خیلی سریع به برون سپاری عدد روند و جایزه یک شرکت نظارت همه نظامی حرکت می کند.

"این است که تست نشده. این طرح نشده و تحت هر نوع موشکافی. به اعتقاد من آمریکا TRANSCOM مایل به حرکت به این نوع از خرید و آنها را درک نمی انشعابات" چارلز سفید, رئيس جمهور از انجمن بین المللی محرک گفت: Military.com در ماه مه سال گذشته است.

-- امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

ادامه مطلب: مهر و موم سعی کردهاید شهروند ایالات متحده گرفته شده توسط شبه نظامیان افغان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب