ما بیشتر نگران ایران موشک از ماهواره جدید, General می گوید

ایران موشک که حامل یک ماهواره نظامی به فضا است که یک نگرانی فوری برای ارتش ایالات متحده به دلیل پیامدهای آن ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 اردیبهشت 1399

ایران موشک که حامل یک ماهواره نظامی به فضا است که یک نگرانی فوری برای ارتش ایالات متحده به دلیل پیامدهای آن برای رژیم, برنامه توسعه موشکهای دوربرد نیروی هوایی ژنرال جان Hyten گفت.

ایالات متحده به مدت طولانی مشکوک است که ایران در تلاش برای قرار دادن ماهواره ها در مدار هستند و یک پوشش برای توسعه یک موشک بالستیک بین قاره ای و کسانی که سوء ظن بودند تقویت شده توسط ایران راه اندازی شنبه از آنچه آن را به نام "نور" و یا "نور" و ماهواره به مدار زمین کم طراحی شده توسط سه مرحله موشک.

"ما هر موشک و موشک است که می آید روی زمین و ما آن را پیگیری و مشخص کردن آن بسیار دقیق" Hyten رئیس سابق ایالات متحده استراتژیک Command گفت: در سومین جلسه.

مرتبط با: رئیس جمهور تهمت سفارشات نیروی دریایی به قتل ایرانی, قایق است که آزار و اذیت ما و عروق

"ما که با جدید ترین ایرانی راه اندازی. من به شما بگویم که دقیقا چه اطلاعاتی می گوید [درباره موشک] اما آنچه من می توانم به شما بگویم این است که آن را یک راه بسیار طولانی" Hyten گفت. "و اگر شما یک موشک است که می رود یک راه بسیار طولانی که آیا کار می کند یا نه قرار می دهد و یا یک ماهواره در فضا و یا نه آن را یک راه بسیار طولانی است."

آشکار پیشرفت در برد بلند موشک های فناوری نشان می دهد که ایران "است که توانایی ما را تهدید همسایگان و متحدان و ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها هرگز می تواند تهدیدی برای ایالات متحده" او گفت:.

Hyten گفت: مشخص نیست که آیا این ماهواره به دست آورد مدار است و در دستور کار است اما دولت ایران تلویزیون نشان داد راه اندازی و گفت که پایگاه های زمین بودند دریافت سیگنال از ماهواره گردان زمین در هر 90 دقیقه.

راه اندازی شد برای اولین بار توسط ایران نظام جمهوری اسلامی ایران یا سپاه پاسداران برای قرار دادن یک ماهواره در مدار با توجه به ایران خبرگزاری تسنیم.

"امروز جهان قدرتمند ارتش ندارند جامع و دفاع از طرح بدون اینکه در فضا و دستیابی به این تکنولوژی برتر است که ما را به فضا و گسترش قلمرو ما توانایی های استراتژیک دستاورد" گفت: ژنرال حسین سلامی رئیس سپاه پاسداران تسنیم گزارش شده است.

سلامی موفق قاسم سلیمانی که کشته شد در یک Jan. 3 امریکا در بغداد در فرودگاه بین المللی.

سپاه عمل نظامی خود را جدا از ایران را به طور منظم نیروهای مسلح و جوابگو است تنها به رهبر ایران آیت الله Khameini.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo متهم است که ایران ماهواره به فضا پرتاب شد و در نقض سازمان ملل متحد قطعنامه شورای امنیت در نظر گرفته شده برای محدود کردن ایران به موشک های بالستیک توسعه است.

"و هر امتى را یک تعهد برای رفتن به سازمان ملل و ارزیابی اینکه آیا این پرتاب موشک سازگار بود که شورای امنیت قطعنامه" Pompeo گفت: وزارت امور خارجه خبرنگاران. "من فکر نمی کنم آن را از راه دور است و من فکر می کنم ایران باید پاسخگو برای آنچه آنها انجام داده اند."

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

ادامه مطلب: تفنگداران دریایی ممکن است جدید گرمسیری در زمان برای گرمای تابستان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب