نظامی آمریکا: روسیه کشتی های بیشتر تجهیزات نظامی به لیبی

قاهره (AP) — ارتش آمریکا را متهم کرد روسیه روز جمعه از تهیه سلاح های بیشتر و سیستم های دفاع هوایی و مزدوران ب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 مرداد 1399

قاهره (AP) — ارتش آمریکا را متهم کرد روسیه روز جمعه از تهیه سلاح های بیشتر و سیستم های دفاع هوایی و مزدوران به لیبی در مقابل خطوط به شکل نتیجه تشدید جنگ نیابتی در شمال کشور آفریقایی است.

این اتهام می آید به عنوان رقیب لیبی جناح — حمایت های مختلف قدرت های خارجی ریختن سلاح و جنگجویان به کشور — آماده به صورت خاموش بیش استراتژیک شهر ساحلی سرت که نشسته در کنار لیبی نفت-کارشناس پایانه ها و زمینه های.

ایالات متحده در آفریقا فرمان یا AFRICOM گفت: تایید عکاسی شواهد نشان می دهد روسیه را افزایش حمایت نظامی برای افزایش فرمانده خلیفه Hifter مستقر در شرق لیبی در برابر U. N. حمایت دولت مستقر در پایتخت طرابلس در غرب است.

"نوع و حجم تجهیزات نشان می دهد که قصد نسبت به پایدار مبارزه با توهین آمیز عمل قابلیت نیست امدادی و نشان می دهد که وزارت دفاع روسیه این است که حمایت از این عملیات گفت:" ایالات متحده آمریکا سپاه تفنگداران دریایی مسلح ، ژنرال برادفورد گرینگ, AFRICOM مدیر عملیات.

در اوایل این هفته مقامات روسی ملاقات با همتایان ترکی در ترکیه سرمایه آنکارا که در آن دو قدرت در حال ظهور کارگزاران در طرف مقابل ارتش لیبی در جنگ موافقت کرد به فشار برای ایجاد آتش بس ،

اگر چه آن را به رسمیت می شناسد U. N. پشتیبانی دولت ایالات متحده عمدتا رها از لیبی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار ستایش Hifter را مبارزه با تروریسم تلاش. اما در ماه های اخیر پنتاگون تبدیل شده است به طور فزاینده ای صریح در مورد آن هشدار بیش مسکو در حال رشد و نفوذ در این کشور است.

همراه با روسیه, امارات متحده عربی, مصر و فرانسه پشتیبانی Hifter را نیروهای. مصر پارلمان این هفته تایید مستقیم نیروهای نظامی مداخله در لیبی اگر رقیب ترکیه در حمایت از نیروهای قذافی در سرت. اما ایالات متحده اجتناب ذکر است از متحدان خود حمایت Hifter در نقض گسترده مسخره ملل تحریم تسلیحاتی.

در این بیانیه هشدار داد که روسیه در تلاش برای "ایجاد یک حضور طولانی مدت" در دریای مدیترانه بود و دامن زدن به ضرب وشتم در لیبی "افزایش خطر ابتلا به پیش بینی غلط منجر به ادامه و نیازی خشونت است."

در آخرین استقرار نظامی روسیه در یمن فرود در al-خادم فرودگاه به پشتیبانی از صدها نفر از مزدوران عرضه شده توسط واگنر گروه کرملین مرتبط خصوصی نظامی شرکت AFRICOM گفت. مسکو نیز عملیاتی دفاع هوایی تجهیزات "از طریق واگنر گروه یا پروکسی" و ارائه معدن-مقاوم در برابر وسایل نقلیه زره پوش در این بیانیه اضافه شده است.

قبلا ارتش ایالات متحده را متهم کرد روسیه از ارسال 14 جت های جنگنده به Jufra هوایی و ادعا واگنر مزدوران کاشته مین و دستگاه های منفجره دست ساز در طرابلس غیر نظامی محله.

روسیه بارها رد بازی در هر نقش در لیبی جنگ.

در طرف دیگر از درگیری های ترکیه و ناتو عضو جدا شده توسط رقیب کشورهای مدیترانه ای ramped تا حمایت خود را از دولت طرابلس کشیده شده توسط آفریقا بزرگترین ذخایر نفت و اهرم در تصمیم گیری در مورد آینده این منطقه استراتژیک.

ترکیه استقرار کارشناسان نظامی, سربازان, هزار سوریه, مزدوران, و هواپیماهای بدون سرنشین مسلح نجات طرابلس دولت از Hifter را 14 ماه محاصره عقب پیشرفت خود را با یک سری از پیروزی در اوایل این سال است.

با وجود فشرده تلاش های دیپلماتیک برای توقف جنگ رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان می خواهد طرابلس نیروهای خود را برای فشار به سرت زادگاه دیرین مستبد Moammar Gadhafi و هوایی در Jufra.

پس از مصر تهدید به مداخله نظامی در لیبی ترس شده اند از درگیری مستقیم میان ترکیه از یک سو و مصر و دیگر متحدان آمریکا از سوی دیگر است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن