ما نیروهای ژاپن ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم

نیروهای ایالات متحده و ژاپن و اتحاد پیوست نیروهای آمریکایی و کره جنوبی در ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم, آخرین حر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 23 تیر 1399

نیروهای ایالات متحده و ژاپن و اتحاد پیوست نیروهای آمریکایی و کره جنوبی در ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم, آخرین حرکت نظامی با هدف جلوگیری از نژادی تقسیم در صفوف.

"این مؤتلفه نبرد پرچم را نمایندگی نمی کند ارزش های نیروهای ایالات متحده اختصاص داده شده به خدمت در ژاپن" نیروی هوایی سرهنگ ژنرال کوین اشنایدر فرمانده نیروهای آمریکایی در ژاپن (USFJ) روز دوشنبه گفت که در اعلام ممنوعیت.

جزئیات بعدی: لباس استتار, پرواز مناسب در حال حاضر خارج از محدوده برای تفنگداران و ملوانان در پنتاگون

سفارش خود را برای اولین بار گزارش شده توسط Stars & Stripes بلافاصله موثر است و شامل تمام محل های کار مشترک دسترسی به مناطق و مناطق عمومی در USFJ تاسیسات و مناطق.

"در حالی که برخی ممکن است آن را به عنوان نماد منطقه ای غرور بسیاری از دیگران نیست" اشنایدر گفت: از پرچم. "صرف نظر از دیدگاه آن است که قدرت را به شعله ور کردن احساسات نژادی را بدست آورد. ما نمی خواهد تحمل یک نماد است که تحریک این نوع تقسیم بندی در میان ما است."

سفارش خود را به دنبال اقدام مشابه گرفته ژوئن 14 توسط ارتش ژنرال رابرت آبرامز فرمانده نیروهای آمریکایی در کره جنوبی.

اعلام ممنوعیت تمام تاسیسات در کره جنوبی آبرامز گفت: "در حالی که من اذعان برخی ممکن است آن را به عنوان نماد منطقه ای غرور بسیاری از دیگران در ما به زور آن را به عنوان یک یادآوری دردناک از نفرت و تعصب خیانت و کاهش ارزش بشریت است."

اشنایدر اعلام سفارش خود را در یک پست در Facebook صفحه Yokota پایگاه هوایی مقر USFJ و در یک یادداشت به تمام واحد در ژاپن کارگردانی فرماندهان برای شناسایی و حذف نمایش از مؤتلفه پرچم.

این عمل توسط USFJ آمد در میان این بحث در سراسر کشور بیش از مؤتلفه مجسمه ها و بناهای تاریخی این نامگذاری از پایگاه های نظامی برای مؤتلفه رهبران و بیشتر تظاهرات مسالمت آمیز برای عدالت نژادی پس از مارس 25 مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید در بازداشت پلیس.

در ژوئن 6, دریایی سپاه منع نمایش مؤتلفه پرچم در فضاهای عمومی و نیروی دریایی شروع به گرفتن اقدام مشابه 9 ژوئن.

ارتش و نیروی هوایی باید مؤتلفه پرچم ممنوعیت تحت بررسی و وزیر دفاع علامت Esper خواسته است تا خدمات ستاد برای راهنمایی در روش های ترویج گنجاندن در صفوف.

-- ریچارد Sisk را می توان در رسید Richard.Sisk@Military.com.

مرتبط با: ارتش بررسی 'مؤتلفه یادبود' شامل بردگان در Arlington National Cemetery

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب