دو جت خلبانان از حامل روزولت امن پس از بیرون آوردن در فیلیپین دریا

F-A-18F Super Hornet داده شده به ناو تئودور روزولت در زمان شنا در دریای فیلیپین اما خلبانان بازیافت شده و خوب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 30 خرداد 1399

F-A-18F Super Hornet داده شده به ناو تئودور روزولت در زمان شنا در دریای فیلیپین اما خلبانان بازیافت شده و خوب هستند, مقامات نیروی دریایی پنج شنبه اعلام کرد.

دو سرنشینه جنگنده جت اختصاص داده شده به حامل Air Wing 11 شده بود انجام روال خلبان مهارت آموزش زمانی که خلبان تصمیم به بیرون با توجه به انتشار از روزولت. روشن نیست چه قبل از خلبانان تخلیه.

جزئیات بعدی: ما نیروهای کره جنوبی مجوز نژادی و بی عدالتی تظاهرات در پایگاه

این حادثه رخ داده است در حدود 10 p. m. روز شنبه به وقت محلی دگرمن. j.g. راشل چکش زدن یا کوبیدن سخنگوی U. s. Pacific Fleet, گفت Military.com.

خلبانان به سرعت بهبود توسط یک هلیکوپتر از هلیکوپتر مبارزه دریا اسکادران 8 نیز مستقر روی روزولت. اسکادران پرواز MH-60S Seahawks.

"این حادثه در حال حاضر در دست بررسی" مقامات گفت: در یک نسخه. "هر دو هوانورد گرفت و توسط تیم پزشکی در هیئت مدیره تئودور روزولت و در شرایط خوبی هستند."

حامل که مستقر در ماه ژانویه شده در اخبار برای ماه های بعد عمده COVID-19 شیوع در ماه مارس که منجر به مرگ یک دریانورد و بیش از 1200 بیشتر موارد این بیماری است. در نهایت حامل بود کنار در گوام است. مقاومت بیش از یک درخواست برای کمک از افسر فرمانده که رفت و عمومی منجر به شلیک و سپس استعفای اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly.

حامل رفتگان گوام در اواخر ماه مه شده است و صلاحیت انجام پروازها در دریای فیلیپین بوده است.

این بدبختی است که برای اولین بار فرار از نیروی دریایی و هواپیماهای جنگنده این سال مالی. در ماه ژانویه یک MH-60 Seahawk اختصاص یافته به این دوزیست فرماندهی کشتی آبی ریج رفت در دریای فیلیپین در عملیات معمول. آن پنج خدمه بدست آمده با خیال راحت.

-- امیدوارم که هاج سکک را می توان در رسید hope.seck@military.com. او در توییتر دنبال کنید در @HopeSeck.

مرتبط با: سقوط یک هلیکوپتر نیروی دریایی در دریای فیلیپین; 5 Crewmembers امن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب