دو عرشه مخصوص ماشینها ممنوع جداگانه Bonhomme ریچارد آتش از 1 گالن سوخت Admiral می گوید

بیش از 400 ملوانان در حال مبارزه برای نجات amphibious assault ship Bonhomme ریچارد از یک آتش سوزی ویرانگر که شکست در کشتی صبح روز یکشنبه.

حداقل دو عرشه ایستاده بین آتش و تقریبا 1 میلیون گالن سوخت در عرشه amphib در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو عقب Adm. فیلیپ Sobeck فرمانده اعزامی اعتصاب 3 روز دوشنبه گفت:.

برای دومین روز آتش نشان ها در حال حمله به فروغ از کشتی و هوایی با هلیکوپتر از هلیکوپتر مبارزه دریا اسکادران 3 حذف بیش از 415 بارهای از آب در Bonhomme ریچارد.

جزئیات بعدی: لباس استتار, پرواز مناسب در حال حاضر خارج از محدوده برای تفنگداران و ملوانان در پنتاگون

یکی از بزرگترین تلاش های Sobeck گفت: “مطمئن شوید که ما باید یک بافر بین گرما و که در آن سوخت است.”

در حال حاضر هر چند او گفت: هیچ چیز “سمی در طبیعت” در حال سوختن است.

پنج نفر از 57 نفر مجروح توسط فروغ باقی می ماند بستری در وضعیت با ثبات او اضافه شده است.

سی و چهار در حال ملوانان Sobeck گفت و 23 غیرنظامی هستند. بالای آسیب های خستگی گرما و دود استنشاق.

حدود 160 نفر در Bonhomme ریچارد هنگامی که آتش آغاز شده صبح یکشنبه در کشتی را پایین نگه باری شناخته شده به عنوان “عمیق V.” کشتی بود که تحت نگهداری در آن زمان هر چند Sobeck گفت که او باور نمی کند هر کسی مشغول به کار بود در آن منطقه در هنگام آتش سوزی آغاز شد.

داربست و دیگر باقی مانده اند در راه آتش نشانی تلاش وی افزود صدایی کمتر اعتماد به نفس جمعه که Bonhomme ریچارد نجات خواهد بود و دمای این کشتی تا رسیدن به 1000 درجه است.

خدمه در حال کار برای پمپ کردن آب از کشتی حتی به عنوان آتش نشان سیل آن را با آب به سرعت فروغ.

کشتی فوقانی عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و روبنا شده اند آسیب دیده Sobeck گفت و رو به جلو دکل سقوط کرده است. کشتی نیز لیست کج شده توسط آن آسیب و از مقدار آب استفاده شده است که برای مبارزه با آتش.

“در حال حاضر ما در حال انجام همه چیز ما می توانید به انجام دقیقا همان است که او گفت:” صرفه جویی در amphib. “هنگامی که آنها آتش است که اولویت و سپس ما را ارزیابی.”

Sobeck اعتبار Bonhomme ریچارد خدمه بودند که روی عرشه کشتی در هنگام آتش سوزی به پیشگیری از آسیب ها و صدمات.

“ملوانان از روز 1 آموزش به واکنش نشان می دهند به محض شنیدن هر صدا یک سیگنال بوی یا هر حس از آتش و یا خطر,” او گفت:. “آنها پاسخ خواهد داد واکنش نشان می دهند و سپس مطمئن شوید که [وجود دارد] ایمنی از خود کشتی و shipmate و این دقیقا کاری است که آنها انجام داد.”

بازنشسته سروان. لارنس برنان یک دانشگاه چینی hong کنگ دانشکده حقوق استاد بود روی عرشه ناو هواپیمابر نیمیتز که آن را در سال 1981 کشتن 14. خدمه اقدامات او گفت: ایستادگی در کسانی که بدترین لحظات.

“من همیشه شگفت زده شده اما هرگز باید با قهرمانی از پرسنل نیروی دریایی,” او گفت:.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:57 رنج می برند آتش و دود به عنوان آسیب های کشتی نیروی دریایی Bonhomme ریچارد همچنان به سوزاندن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>