ترکی مشاور فرماندهی مرکزی ایالات متحده را متهم به سوء استفاده از همسر قبل از مرگ او

تمپا – عمده در ارتش ترکیه در انتساب در تمپا به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه به صورت اتهامات او گره خورده است

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 مرداد 1399

تمپا – عمده در ارتش ترکیه در انتساب در تمپا به نظر می رسد در دادگاه روز شنبه به صورت اتهامات او گره خورده است تا و گیر جوراب در دهان او قبل از مرگ او.

Huseyin Kurtdere, 39, چهره سه فقره حبس نادرست و سه فقره باتری در ارتباط با زن مرگ دوشنبه در خانواده آپارتمان در هاید پارک. او به تازگی از تولد داده و سه فرزند خود را در آپارتمان و در زمان مرگ با توجه به دادگاه شهادت پنج شنبه.

Kurtdere گفته محققان همسرش, 39, شده بود اقدام نامنظم و به اعتقاد او, او مبتلا به افسردگی بعد از زایمان با توجه به دستگیری و استشهاد. او گره خورده است او را تا قبل از زمانی که او سعی به ترک خانه پابرهنه و به او ملاتونین برای آرام کردن او استشهاد گفت.

هستند شناخته شده تنها شاهد جرم به گفته دادگاه شهادت.

نام زن و ارتباط Kurtdere هستند redacted از استشهاد اما او مشخص شد که همسر وی در دادگاه شهادت.

کالبد شکافی در حال انجام است برای تعیین علت مرگ.

یک قاضی مجموعه Kurtdere را به قید وثیقه در $از 245.000 و دستور داد او را به نوبه خود بیش از گذرنامه خود را. اگر از زندان آزاد شده او را مجبور به پوشیدن GPS مچ پا مانیتور باقی می ماند تحت بازداشت خانگی و هیچ ارتباطی با کودکان زن و شوهر. سوابق نشان می دهد او هنوز در زندان پنج شنبه صبح. او توسط یک مدافع.

Kurtdere نشان دهنده ترکیه در فرماندهی مرکزی ایالات متحده ائتلاف یک گروه از برخی از 50 سازمان ملل مستقر در پایگاه نیروی هوایی مک دیل در تمپا است که با تمرکز بر مبارزه با تروریسم است. او شده است در تمپا از جولای سال 2019 به گفته دادگاه شهادت.

تماس شنبه توسط Tampa Bay Times, نیروی دریایی سروان ، بیل شهری Cencomm گفت: "این یک قانون اجرای ماده و ما به شما مراجعه به تمپا اداره پلیس.

این مقاله نوشته شده توسط دنیس جویس از Tampa Bay Times, St. Petersburg, Fla. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق صنعت شیرجه ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@industrydive.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Tampa Bay Times, سنت پترزبورگ فلوریدا.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن