بهترین عرشه پر کردن برای محافظت در برابر عناصر

محافظت از خود را از عرشه چوبی از آسیب ناشی از رطوبت و نور خورشید و قالب با بهترین عرشه سیلر برای نیازهای شما.

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 اردیبهشت 1399

محافظت از خود را از عرشه چوبی از آسیب ناشی از رطوبت و نور خورشید و قالب با بهترین عرشه سیلر برای نیازهای شما.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Deck Sealer - Rain Protection

عرشه خود را توابع تقریبا به عنوان اتاق نشیمن در فضای باز خود را در فضا. این جایی است که برای بسیاری از مالکان خاطرات ساخته می شوند. این نقطه مناسب برای کباب کردن یک دسته از همبرگر با خانواده و یا گذراندن یک شب آرام و آرامش بخش با یک لیوان شراب.

اما با همه چیز ساخته شده از چوب عرشه مخصوص ماشینها ممنوع در معرض زوال از قرار گرفتن در معرض عناصر. آفتاب و باران و برف و وزش همه تلفات خود را با پوشیدن دور در چوب و منجر به ترک تراشه محو شدن و پوسیدگی. به همین دلیل بسیار مهم است برای محافظت از عرشه خود را با به طور منظم برنامه های کاربردی از عرشه سیلر.

بهترین عرشه پر کردن و حفاظت چوب کف سازی اطلاعات عمومی از آسیب در حالی که هنوز هم اجازه می دهد زیبایی از چوب طبیعی دانه و رنگ به طریق نشان می دهد. به همین دلیل سیلر—به عنوان مخالف به عرشه لکه—ترجیح پایان برای بسیاری از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

دفعات بازدید در تاریخ برای ما راهنمای انتخاب بهترین عرشه سیلر و ما را از دست ندهید تراکم بالا!

 1. بهترین کلی: مهر-یک بار دریایی نافذ چوب سیلر
 2. ساده ترین نرم افزار: سازگار با محیط زیست پیشبرد چوب بیرونی دافع آب
 3. بهترین ارزش: المپیک لکه Smartguard متمرکز درزگیر
 4. بهترین حفاظت از آفتاب: المپیک لکه Waterguard درزگیر ضد آب
 5. طولانی ترین مدت مهر: المپیک لکه حداکثر عایق درزگیر

قبل از اینکه شما خرید

قبل از انتخاب خود را از عرشه سیلر برای اولین بار بود که برخی آن را صحیح محصول برای نیازهای شما. بسیاری از مالکان نیست روشن در تفاوت بین سیلر لکه و رنگ. همه آنها می تواند حفاظت از عرشه خود را از عناصر اما ویژگی های آنها متفاوت است.

سیلر نشسته بر روی سطح چوب ارائه پوشش روشن از حفاظت است که اجازه می دهد تا دانه چوب از طریق نشان می دهد. عرشه ساخته شده از طبیعی زیبا جنگل مانند سرو ردوود چوب ماهون یا عجیب و غریب ipe باید حفظ شخصیت خود را. اما توجه داشته باشید که چوب پر کردن و جلوگیری از آسیب بیشتر از رطوبت; آنها نمی جلوگیری از آسیب رساندن اشعه ماوراء بنفش است که شکستن الیاف چوب و محو شدن رنگ. که بدان معنی است که در طول زمان خود را مهر و موم عرشه چوبی تمایل به آب و هوا به خاکستری نقره ای بدون در نظر گرفتن رنگ اصلی خود را. در سمت به علاوه آب بندی عرشه یک کار آسان تر است برای متوسط DIYer از رنگ آن روشن درزگیر نمی خواهد که به راحتی آشکار ناهموار نرم افزار سکته مغزی قلم مو و یا قطره راه رنگی و لکه دار خواهد شد.

لکه نفوذ به الیاف چوب و تغییر رنگ و اضافه کردن حفاظت در برابر اشعه uv. لکه بهترین انتخاب زمانی که شما می خواهید زیبایی چوب طبیعی رنگ در یک طبقه ساخته شده با کمتر جذاب چوب مانند فشار تحت درمان با کاج یا صنوبر یا یکی به شدت رنگ آمیزی و یا بیش از حد اب و هوای. بر خلاف روشن پر کردن این اتمام می آیند در یک طیف عظیمی از رنگ رنگ از جمله فقط در مورد هر تن چوب و بنابراین شما می توانید به عرشه خود را ظاهر اصلی و یا آن را تغییر دهید به چیزی جدید. لکه نیز به طور کلی طول می کشد. شما به طور معمول نیاز به reseal عرشه خود را هر سال اما یک رنگ آمیزی عرشه ممکن است به دو یا سه سال بین لمس یو پی اس بسته به شدت آب و هوا در منطقه شما.

رنگ مات و پوشش سطحی که پنهان چوب طبیعی ظاهر به طور کامل. که باعث می شود رنگ انتخاب بهتر زمانی که شما می خواهید به طور کامل پوشش غیرجذاب یا چوب آسیب دیده و یا شما می خواهید یک عرشه در یک رنگ دیگر از چوب طبیعی تن.

ملاحظات هنگام انتخاب بهترین عرشه سیلر

مبتنی بر نفت یا آب بر اساس

شما پیدا کردن هر دو مبتنی بر آب و نفت بر اساس عرشه پر کردن اگر چه بسیاری از مالکان این محصولات مبتنی بر آب. هنوز هر دو جوانب مثبت و منفی.

 • سهولت کاربرد: نفت و بر اساس پر کردن می تواند سختتر به اعمال می شود. اگر عرشه نیست کاملا خشک هنگامی که شما درخواست نفت-سیلر مبتنی بر آن احتمال ابتلا به حباب های کوچک و یا نقاط به عنوان رطوبت تلاش می کند تا تبخیر شود. آب بر اساس پر کردن اما نمی شود اگر شما آنها را بیش از کمی مرطوب باشد ولی خیس نمی کنند و چوب.
 • نگرانی های زیست محیطی: آب بر اساس پر کردن را کمتر ترکیبات آلی فرار (VOCs) و نه به عنوان سخت خود را در ریه ها و یا محیط زیست است. این می تواند عامل اصلی تصمیم گیری اگر شما در شهرستان زندگی می کنند با مقررات سختگیرانه در مورد VOCs.
 • پاکسازی: نفت و بر اساس پر کردن نیاز به رنگ و تینر و یا مشابه حلال برای تمیز کردن برس ها و ابزار پس از برنامه در حالی که آب بر اساس پر کردن و تمیز کردن به راحتی فقط با آب و صابون است.
 • زمان خشک شدن: بسته به آب و هوا بر اساس نفت سیلر ممکن است تا زمانی که دو روز به طور کامل خشک کنید. آب بر اساس پر کردن به طور معمول سریعتر خشک اغلب در عنوان کمی تا سه ساعت است.
 • دوام: در طول زمان به خصوص اگر آب و هوا شدید است و آب و مبتنی بر پر کردن می تواند به پوسته پوسته شدن و یا چیپ است که به ندرت یک مشکل با نفت مبتنی بر محصول است.
 • آماده سازی: وقتی که آن زمان به reseal عرشه خود را, شما اغلب پیدا کردن که نفت بر اساس پر کردن هستند بخشنده تر از خود را مبتنی بر آب شد. شما نیاز به تمیز کردن و دبستان عرشه قبل از استفاده از هر نوع سیلر اما محصولات بر اساس نفت به طور کلی یک کمی آسان تر برای صاف به طور مساوی بیش از کمی خشن چوب و یا عیوب.
 • هزینه: بر اساس نفت پر کردن معمولا کمتر گران تر از محصولات مبتنی بر آب که اغلب هزینه های دو برابر در هر گالن است.

آب و مقاومت در برابر کپک زدن

پر کردن کمک به محافظت از چوب از اثرات مخرب رطوبت. خشک کردن به یک پوشش محافظ از پلیمر سیلر می تواند به جلوگیری از باران و برف و رطوبت و بارانی رواناب از خیساندن به الیاف چوب. اگر چوب باقی می ماند بدون سیل داشتند اما رطوبت در نهایت منجر به تورم تقسیم و پوسیدگی. برخی از محصولات حتی شامل mildewcides که مواد شیمیایی که کشتن اسپور قارچ. در آب و هوای مرطوب رشد کپک و یا کپک روی عرشه چوبی می تواند خسته کننده به دلیل سفید و یا سیاه و سفید splotches هستند ناخوشایند و دشوار است به از بین بردن. اگر شما زندگی می کنند در یک هوای بارانی و یا بالا-درجه حرارت آب و هوا به دنبال یک سیلر که دعوا قارچ و همچنین به عنوان آب.

حفاظت از اشعه ماوراء بنفش

اشعه uv خورشید هستند بی رحم: ضرب و شتم روز بعد از آنها می تواند آسیب دیواره های سلول تمام موجودات زنده از جمله چوب. که آسیب را نشان می دهد تا بر روی عرشه خود را در قالب محو ترک خوردگی و تاب است. لکه های چوب ارائه مقدار زیادی از حفاظت از اشعه ماوراء بنفش با تشکر اضافه شده رنگ رنگدانه—تیره تر لکه ها بیشتر اشعه ماوراء بنفش حفاظت از آن فراهم می کند. روشن عرشه پر کردن بلوک های کمی و یا بدون اشعه نور است. است که چرا مهم است به دنبال یک محصول اضافی با حفاظت از اشعه ماوراء بنفش اگر شما در یک منطقه با شدید تابستان است. توجه داشته باشید که حتی یک سیلر با حفاظت از اشعه ماوراء بنفش را صرفا کاهش نرخ خورشید آسیب به عرشه خود را نه به طور کامل آن جلوگیری می کند. از آنجا که مواد شیمیایی مورد استفاده برای جلوگیری از اشعه ماوراء بنفش تمایل به شکستن نسبتا به سرعت حتی در عرض چند ماه در به خصوص گرم و آفتابی آب و هوا شما نیاز به مراقب باشند در مورد درخواست مجدد سیلر هر سال قبل از تابستان در مجموعه.

کت

ترین عرشه پر کردن نیاز به دو کت برای بهترین عملکرد اما چند محصولات می توانید کار انجام می شود فقط با یک کت تک. این یک time-saver البته شما پرداخت بیشتر برای یک تک کت سیلر.

ما تراکم بالا

بهترین عرشه پر کردن نیازهای خود را به صورت ظاهر و بودجه و مبارزه با اثرات عناصر. زیر پنج عرشه پر کردن ما انتخاب بالا برای حفظ خود و عرشه چوبی را خوب به نظر می رسد.

The Best Deck Sealer Option: Seal-Once Marine Premium Wood Sealer

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: مهر-یک بار دریایی نافذ چوب سیلر

مهر-یک بار دریایی نافذ چوب سیلر روشن است مبتنی بر آب سیلر اما آن را فراهم می کند حفاظت از شما می خواهم از یک لکه نفت بر اساس نافذ حق را به الیاف چوب برای مدت طولانی در برابر آسیب رطوبت و رشد کپک. چون سیلر نفوذ به چوب و نه صرفا تشکیل یک پوشش آن گسترش می یابد و قرارداد به عنوان الیاف چوب در پاسخ به تغییرات دما. این به این معنی بدون ترس از ترک خوردگی و یا پوسته پوسته شدن و حتی در داغترین تابستان و یا سردترین زمستان. به علاوه سیلر است ultralow در VOCs بنابراین آن را نمی خواهد آسیبی مردم و حیوانات و گیاهان و یا زندگی دریایی. آن را نیز پاک سازی تا به راحتی با آب و صابون و کمک می کند تا عرشه خود را مقاومت در برابر آسیب از آب نمک اسپری کپک و جلبک.

The Best Deck Sealer Option: Eco Advance Exterior Wood Waterproofer

عکس: amazon.com

2. ساده ترین نرم افزار: سازگار با محیط زیست پیشبرد چوب بیرونی دافع آب

وجود دارد بدون نیاز به یک کمرشکن بعد از مسواک زدن عرشه خود را با سیلر زمانی که شما انتخاب می کنید سازگار با محیط زیست پیشبرد چوب بیرونی دافع آب. فقط مخلوط کنسانتره با یک گالن آب بریزید و آن را به باغ خود را سمپاش و یا عرشه سمپاش و پوشش عرشه خود را با یک کت نور از فرمول. آن می رود در سفید شیری ساخت آن آسان برای دیدن جایی که شما اسپری اما خشک شفاف در کمتر از دو ساعت. حتی بهتر از آن آسیب نمی رساند چمن یا گیاهان. آن پایین در VOCs کمی بو و غیر سمی است برای شما و حیوانات خانگی خود را. با حفاظت در برابر رطوبت و کپک مواد شیمیایی استخر د-icers و روغن عرشه خود را نگاه بهترین خود را در تمام طول سال های طولانی.

The Best Deck Sealer Option: Olympic Smartguard Concentrated Sealant

عکس: amazon.com

3. بهترین ارزش: المپیک لکه Smartguard متمرکز درزگیر

وجود دارد بدون نیاز به شکستن بودجه خود را فقط به نگه داشتن عرشه خود را به دنبال خوب نیست که المپیک لکه Smartguard متمرکز درزگیر در دسترس است. این مقرون به صرفه-قیمت سیلر در می آید تمرکز بر فرم. فقط اضافه کردن دو گالن آب بریزید و آن را به باغ خود را و یا عرشه سمپاش و عرشه چوبی یک زن و شوهر از کت. آن را خشک فقط در یک ساعت—حتی روی چوب است که مرطوب از باران و یا تمیز کردن—بنابراین شما خواهید بود با بهره گیری از عرشه خود را همان روز شما آن را مهر و موم. سیلر جلوگیری از صدمه به آب پس از عرشه خود را نمی پوسیدگی تقسیم و یا پیچ و تاب.

The Best Deck Sealer Option: Olympic Waterguard for Wood

عکس: amazon.com

4. بهترین حفاظت از آفتاب: المپیک لکه Waterguard درزگیر ضد آب

روشن ترین چوب پر کردن تنها محافظت در برابر آب آسیب, اما نمی, بلوک قدرتمند اشعه ماوراء بنفش از خورشید است که محو شدن و شکستن چوب; برای که شما به طور معمول نیاز به رنگ و یا رنگ آمیزی. اما المپیک لکه Waterguard درزگیر ضد آب اضافه کرده است حفاظت از اشعه ماوراء بنفش بنابراین با برنامه های کاربردی به طور منظم حداقل یک بار در سال شما می توانید حفظ, زیبا, تب و تاب بودن گرم از خود سرو یا ردوود عرشه برای سال آمده است. حتی بهتر از آن طول می کشد تنها یک کت قدرتمند از این سیلر برای حفاظت از عرشه خود را در برابر آسیب از آب و نور خورشید و قالب, بنابراین شما نمی خواهد با استفاده از بیش از حد وقت با ارزش نگه داشتن عرشه خود را به دنبال بزرگ. این آب بر اساس سیلر پاک تا به راحتی با آب و صابون.

The Best Deck Sealer Option: Olympic Maximum Waterproofing Sealant

عکس: amazon.com

5. طولانی ترین مدت مهر: المپیک لکه حداکثر عایق درزگیر

به طور معمول آب بندی عرشه چوبی است که یک بار در سال کار سخت و طاقت فرسا اما نه با المپیک لکه حداکثر عایق درزگیر که طول می کشد تا به مدت سه سال در عرشه های چوبی. که به معنی شما می خواهید به صرف وقت آزاد خود را با بهره گیری از عرشه خود را و نه حفظ آن است. سیلر شامل حفاظت از اشعه ماوراء بنفش برای دفع محو و تاب از قرار گرفتن در معرض آفتاب و از آن محافظت می کند عرشه خود را از پوسیدن حجامت و رنگ ناشی از آب یا رطوبت. شما حتی نمی باید منتظر کامل آب و هوا به آن اعمال می شود. ترین عرشه پر کردن نیاز به درجه حرارت 55 درجه و یا بالاتر به صورت مسطح نرم افزار, اما, این یکی می رود هموار حتی زمانی که آن را به عنوان سرد به عنوان 35 درجه است. شما حتی می توانید آن را در یک روز از آن می بارید.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب