مغلوب ساختن پیشی جستن را عصبانی کلمات ویروس تیره ما ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته

ایالات متحده مشخص شده غیر منتظره ای غم انگیز استقلال روز شنبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هجوم مخالفان داخلی و چین — اما مقامهای این کشور coronavirus پاسخ به رغم رکورد افزایش موارد است.

در سراسر کشور, ویروس, ترس ضعیف یا nixed خیابان اصلی رژه, کباب کردن حیاط خلوت و هويدا در یک روز زمانی که آمریکایی ها به طور معمول خود را جشن می گیرند سال 1776 اعلامیه استقلال از بریتانیا.

به جای اتخاذ یک وحدت تن مغلوب ساختن پیشی جستن — رو به سختی انتخاب مجدد و مشتاق به بسیج سیاسی خود را پایه — برافراشته در برابر معترضان خواستار نژادی عدالت پس از غیرمسلح آمریکایی آفریقایی جورج فلوید کشته شد, یک افسر پلیس است.

“ما در حال حاضر در روند شکست رادیکال چپ های مارکسیست ها و آنارشیست ها و آشوبگران این غارتگران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

ضد نژادپرستی تظاهرات که روز یکشنبه با برگزاری تظاهرات در شهرهای سراسر آمریکا در حال “نه علاقه مند به عدالت یا شفا. هدف آنها این است که تخریب,” او گفت:.

صحبت از کاخ سفید چمن تهمت خطاب به یک جمعیت که شامل خط مقدم سلامت کارگران مبارزه COVID-19 که به کشته شدن نزدیک به 130,000 آمریکایی است.

او را متهم چین — که در آن شیوع سرچشمه — از یک پوشش است که اجازه بیماری به مسابقه در سراسر جهان مورد ستایش قرار داد اما آمریکا “علمی درخشندگی.”

“ما به احتمال زیاد درمانی و یا واکسن راه حل طولانی قبل از پایان سال,” او گفت:.

برخی از رهبر ایالات متحده به بیشترین واژه شد برای رسانه ای که او متهم به کمپین اسمیر مخالفان به عنوان نژادپرستان.

“بیشتر به شما دروغ بیشتر به شما تهمت بیشتر شما سعی می کنید به رفتار و تقسیم بیشتر ما کار سخت خواهد شد به حقیقت را بگویید و ما برنده خواهد شد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در چهار ماه مانده به انتخابات.

تابستان حباب

مغلوب ساختن پیشی جستن تفرقه نشانی آمد و به عنوان محبوب سواحل در سواحل هر دو — به طور معمول بسته بندی شده در جولای 4th — بسته شد به عنوان کالیفرنیا و فلوریدا رنج می برند هشدار دهنده موج در COVID-19 عفونت. شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti هشدار داد شهروندان به “فرض کنیم هر کس در اطراف شما عفونی است.”

فلوریدا در روز شنبه مشخص شده جدید روزانه بالا در تایید ویروس موارد در 11,458 — به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر. ساحل میامی تحمیل حکومت نظامی و ماسک-پوشیدن اجباری در عین حال برخی از سواحل فلوریدا باز مانده است.

ساحل در نیویورک جزیره ادم ساده لوح نیز باز و شلوغ با چند پوشیدن ماسک.

علامت رویز آمد با همسر و دو فرزند با وجود اینکه “قطعا نگران” در مورد ویروس.

“من فقط نمی تواند در خانه بمانند در چهارم جولای, من به بچه ها من از” او به خبرگزاری فرانسه گفت. “ما نمی توانیم در یک حباب تمام تابستان.”

جزیره ادم ساده لوح نیز به میزبانی ویژه اجتماعی فاصله گرفته نسخه سالانه ناتان هات داگ خوردن مسابقه — برنده برای 13 سال در یک ردیف با جوی شاه بلوط که یک رکورد جدید جهان داونینگ 75 هات داگ در 10 دقیقه.

مقامات بهداشتی شده اند نیروبخش برای افزایش ویروس موارد پس از این آخر هفته که آنها را به عنوان یک پتانسیل نقطه اوج برای عفونت بیشتر.

آمریکا ویروس مرگ و میر است که به سرعت نزدیک شدن 130,000, تقریبا یک چهارم کل جهان به.

آتش بازی لغو شد

نمایش آتش بازی به طور معمول یک نقطه بالا از تعطیلات اما حدود 80 درصد از حوادث لغو شده است این سال است.

واشنگتن میزبانی یک آتش بازی نشان می دهد در بازار ملی و برخی گفته بودند مجبور به آمدن در یک لحظه زمانی که ما هر دو دست و پنجه نرم کردن با ویروس و تحت یک تاریخی به حساب نژاد پرستی.

“از آن زمان برای ما برای جلوگیری از لاف زدن که ما فوق العاده ویژه که جهان باید دنبال ما نیاز به نگاه در داخل برای دیدن چه چیزی اشتباه است با ما. ما هرگز صادقانه خواسته خودمان را در مورد مسابقه در این کشور” 54 ساله و مریم بایرن به خبرگزاری فرانسه گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن چلنجر در ماه نوامبر دموکرات جو بایدن زده به شدت متفاوت تن در روز شنبه به tweeting: “ملت ما در تاسیس یک ایده ساده: ما همه برابر خلق شده اند. ما هرگز زندگی می کردند تا به آن — اما ما هرگز از تلاش و کوشش. این استقلال بعد بیایید نه فقط جشن گرفتن این واژه ها بیایید متعهد در نهایت به تحقق آنها است.”

تظاهرات همچنان در بسیاری از شهرهای ایالات متحده پس از فلوید را کشته و بیش از یک نمره گرفت شنبه در واشنگتن است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط جروم Cartillier از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>