مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار از استقرار نظامی به تظاهرات رزومه

مینیاپولیس — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید روز دوشنبه به استقرار نظامی ایالات متحده مگر اینکه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 13 خرداد 1399

مینیاپولیس — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید روز دوشنبه به استقرار نظامی ایالات متحده مگر اینکه متحده به سرعت متوقف تظاهرات خشونت آمیز که تکان شهرستانها از ساحل به ساحل ساعت پس از جورج فلوید برادر التماس کرد برای صلح و گفت: تخریب است "را برادر من در همه."

رقابت, پیام های یک آشتی جویانه یکی bellicose — در آمد که ایالات متحده آماده برای دور دیگری از خشونت در زمانی که کشور در حال حاضر کمانش به دلیل شیوع کروناویروس و افسردگی-سطح بیکاری ناشی از آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او توصیه کرد که فرمانداران سراسر کشور استقرار گارد ملی در تعداد کافی برای "تسلط بر خیابان." اگر فرمانداران موفق به اقدام مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را از استقرار نظامی ایالات متحده و "سرعت حل این مشکل برای آنها است."

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در باغ گل رز دقیقه بعد از پلیس و شلیک گاز اشک آور برای متفرق کردن صدها نفر از, صلح آمیز, شعار معترضان در پارک جمع آوری شده در سراسر خیابان را از کاخ سفید است.

گارد ملی با حضور در واشنگتن بود خیلی بیشتر آشکار دوشنبه نسبت به روز قبل از. بژ, hummers مسدود چندین مرکز شهر و تقاطع ها.

اما در مینیاپولیس فلوید برادر ترنس ساخته عاطفی درخواست برای صلح در این سایت که در آن فلوید دوخته بود به پیاده رو توسط یک افسر که با قرار دادن زانو خود را بر روی دستبند را گردن تا او را متوقف تنفس.

"بیایید سوئیچ آن میشم. اجازه دهید را تغییر دهید آن را. انجام این کار مسالمت آمیز لطفا" ترنس فلوید گفت.

جمعیت شعار می دادند "چه نام خود را ؟ جورج فلوید!" و "پایین سه برو!" در اشاره به چهار افسران درگیر در Floyd بازداشت. افسر درک چوین شده است به اتهام قتل, اما معترضان خواستار هستند که همکاران خود را تحت پیگرد قانونی قرار ، هر چهار نفر از کار اخراج شدند.

جمع آوری بخشی تجمع و بخشی بداهتا مداحی به عنوان فلوید مردم خواست برای توقف خشونت و استفاده از قدرت خود را در صندوق های رای.

"اگر من در اینجا بیش از خراب کردن جامعه و سپس آنچه را که همه شما انجام می دهند ؟" او گفت:. "همه شما در حال انجام چیزی. چرا که نه رفتن به برادر من در همه."

این کشور شده است احاطه عصبانی تظاهرات هفته گذشته در برخی از گسترده ترین ناآرامی های نژادی در ایالات متحده از دهه 1960 است. موجب در بخش فلوید مرگ معترضان به خیابان آمده اند به نگرانی قتل سیاهان توسط پلیس.

روز دوشنبه پلیس با شلیک گاز اشک آور در صدها نفر از معترضان که ریخته بر روی یک بزرگراه بین ایالتی در قلب فیلادلفیا فقط قبل از 6 بعد از ظهر حکومت نظامی اثر صورت گرفت.

در حالی که بسیاری از تظاهرات مسالمت آمیز است دیگران تبار به خشونت ترک محله در قتلگاه فروشگاه غارت ویندوز شکسته و اتومبیل های سوخته با وجود حکومت در سراسر کشور و استقرار هزاران نفر از اعضای گارد ملی در حداقل 15 متحده است.

اوایل روز دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ملت فرمانداران در یک ویدئو کنفرانس که آنها "شبیه احمق ها" برای استقرار و حتی بیشتر سرباز گارد ملی. "بسیاری از شما ضعیف است," او گفت:.

او افزود: "شما رو به دستگیری مردم شما را به پیگیری مردم شما را مجبور به قرار دادن آنها را در زندان برای 10 سال و شما هرگز دیدن این مسائل دوباره."

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee یک دموکرات را رد کرد و مغلوب ساختن پیشی جستن دیدگاه به عنوان "rantings از ناامن مرد در تلاش برای نگاه قوی بعد از ساختمان خود را در تمام فعالیت های سیاسی در نژادپرستی است."

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن دموکرات نامزد ریاست جمهوری قول داد به آدرس نژادپرستی نهادی در 100 روز اول در دفتر. او ملاقات حضوری با رهبران دلاور و همچنین در یک نشست مجازی با-شهر شهرداران.

بایدن گفت: نفرت ظهور "هنگامی که شما کسی را در قدرت که تنفس اکسیژن به نفرت است."

در ضمن کالبد شکافی سفارش برای Floyd خانواده متوجه شد که او بر اثر خفگی از گردن و پشت فشرده سازی خانواده وکلای گفت.

که آن را متمایز از رسمی کالبد شکافی که گفت: او از اثر بودن محدود همراه با مشکلات اساسی و بالقوه باده در سیستم خود را. رسمی کالبد شکافی هیچ چیز یافت می شود "برای حمایت از تشخیص پس از سانحه آسفیکسی یا اختناق."

دوم کالبد شکافی انجام شد توسط یک دکتر که نیز مورد بررسی قرار بدن اریک گارنر نیویورک درگذشت مردی که در یک افسر سبد شش سال پیش.

مقامات در بسیاری از شهرستانها را سرزنش خشونت در خارج از آشوبگران هر چند ارائه شواهد کمی به عقب است که تا.

اما روز دوشنبه مقامات فدرال بازداشت 28 ساله ایلینوی مرد متی لی روپرت گفت که او تا به حال نوشته شده خود ثبت ویدیو در Facebook صفحه در هفته گذشته نشان داد که او در مینیاپولیس توزیع مواد منفجره و ترغیب مردم به پرتاب آنها را در مأموران اجرای قانون. در این ویدئو همچنین نشان داد که او در تلاش برای روشن کردن یک کسب و کار را در آتش و غارت با توجه به FBI affidivit. یکشنبه او نوشته شده بیشتر ویدئوها از خود و اطراف شیکاگو گفت: "اجازه دهید شروع یک شورش."

او دستگیر شد و در شیکاگو برای نقض این شهر مقررات منع رفت و آمد.

به عنوان آنها girded برای خشونت بیشتر واشنگتن و نیویورک پیوست و دیگر شهرستانها در اعلام حکومت. این حرکت به دنبال هرج و مرج یکشنبه شب در نیویورک که در آن گروه شکست به, Chanel, Prada و رولکس بوتیک ها و فروشگاه های الکترونیک.

ساعت قبل از واشنگتن 7 بعد از ظهر حکومت نظامی بود و برای رفتن به اثر نزدیک به یک دوجین گارد ملی وسایل نقلیه rumbled از طریق کاخ سفید به دلایل و خارج مخالف لافایت پارک که در آن جمعیت جمع شده بودند برای یک شب دیگر از تظاهرات. روز یکشنبه پلیس با شلیک گاز اشک آور و نارنجک به جمعیت معترضان در پارک. آنها پراکنده به نور آتش سوزی در نزدیکی خیابان.

حداقل از 4400 نفر در سراسر کشور بازداشت شده اند طی هفته گذشته برای ارتکاب به سرقت مسدود کردن بزرگراه ها و شکستن حکومت نظامی با توجه به تعداد توسط آسوشیتد پرس.

افسران پلیس و سربازان گارد ملی اجرای حکومت نظامی در لوئیزویل, کنتاکی, کشته شدن یک مرد در اوایل روز شنبه به هنگام بازگشت از آتش سوزی پس از کسی که در یک گروه بزرگ به ضرب گلوله آنها را به قتل رسانده اند. در Indianapolis, دو نفر کشته و در انفجار در مرکز شهر خشونت بیش از آخر هفته اضافه کردن به مرگ و میر ثبت شده در دیترویت و مینیاپولیس.

در حالی که پلیس در اماکن تلاش برای کاهش تنش با زانو یا راهپیمایی در همبستگی با تظاهرکنندگان افسران در سراسر کشور شد متهم از درمان معترضان با همان نوع آمرانه تاکتیک های است که کمک به ناآرامی ها در وهله اول.

شهرستانها تلاش برای نگه داشتن پلیس در خط.

در فورت لادردیل فلوریدا یک افسر به حالت تعلیق در آمد برای هل دادن یک زانو به زمین در طول یک اعتراض. در آتلانتا و دو افسر از کار اخراج شدند پس از هجوم در پنجره یک خودرو و با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در کارکنان. در لس آنجلس یک SUV پلیس شتاب به چند معترضان ضربه زدن دو نفر به زمین.

در نیویورک کمیسر پلیس گفت: حدود شش رویداد در حال بررسی توسط وزارت امور داخلی اداره, از جمله یک آخر هفته رویارویی در بروکلین است که در آن دو پلیس وسایل نقلیه به نظر می رسد به شخم زدن از طریق یک گروه از معترضان. در حادثه ای دیگر یک افسر با اشاره تفنگ در اعتراض نقاشی محکومیت از شهردار.

___

Sedensky گزارش از فیلادلفیا. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر ایالات متحده کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط هارون موریسون و مت SEDENSKY از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب