مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس وست پوینت تنشها میان پنتاگون

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه به آدرس جدید کلاس فارغ التحصیل از آکادمی نظامی وست پوینت شنبه

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه به آدرس جدید کلاس فارغ التحصیل از آکادمی نظامی وست پوینت شنبه به عنوان روابط با پنتاگون فرای بیش از اتهامات که او سیاسی ارتش ایالات متحده.

تنش ها افزایش یافت در دو هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به تماس از سربازان وظیفه فعال برای مقابله با ضد خشونت پلیس تظاهرات در سراسر کشور و پس از آن صحنه تعجب عکس op با وزیر دفاع علامت Esper و ستاد مشترک صندلی کلی علامت Milley در یک سایت بود که با زور و اجبار پاک شد.

Esper کار شد و بنا به گزارش ها در تعادل در هفته گذشته پس از او در زمان فوق العاده ای گام از شکستن با رئیس جمهور با اعلام او نمی خواهد حمایت های تماس به طور منظم نیروهای نظامی برای سرکوب تظاهرات.

و مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات جلب داغدار انتقادات از سابق پنتاگون chiefs-از جمله Esper را سلف جیمز Mattis که متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از عمد تقسیم کشور به سوء استفاده از قدرت خود را و ساخت "مسخره" از قانون اساسی ایالات متحده.

در روز پنج شنبه Milley گفت: او با ابراز تاسف از حضور او در مغلوب ساختن پیشی جستن طرف در ژوئن 1, زمانی که گارد ملی اخراج دود بمب و فلفل توپ برای روشن شدن صدها مسالمت آمیز معترضان از خارج از کاخ سفید به طوری که رئیس جمهور می تواند راه رفتن و ژست گرفتن برای عکس در نزدیکی یک کلیسا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش با Milley پوشیدن خود را استتار نبرد یونیفرم, جلب نقد قوی است که او تبدیل شده بود پنتاگون به یک ابزار سیاسی برای سرکوب.

"من باید شده اند وجود دارد," Milley گفت: فارغ التحصیلان و نخبگان دانشگاه دفاع ملی افزود که حضور خود را "ایجاد یک درک از دخالت نظامی در سیاست داخلی."

مبارزه برای انتخاب مجدد

شکستگی در نظامی-روابط وزن در مغلوب ساختن پیشی جستن به آدرس 1,110 فارغ التحصیلی دانشجویان در منظره وست پوینت پردیس شمال شهر نیویورک است.

این رویداد به وضوح مهم است به تهمت کسی که می خواهد به عنوان یک رهبر دشوار او به عنوان مبارزه برای انتخاب مجدد در ماه نوامبر در برابر دموکرات جو بایدن که مغلوب ساختن پیشی جستن برچسب "ضعیف است."

آکادمی بسته شده بود و دانش آموزان به خانه فرستاده می شود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در ماه آوریل که او را نشانی از فارغ التحصیلان در فرد است.

بنابراین دانشجویان بودند به یاد می آورد و از طریق قرار دادن هفته از COVID-19 قرنطینه و آزمایش است. حدود 1.5 درصد تست شده اند مثبت مقامات پنتاگون می گویند.

آن شناخته شده نیست چه تهمت قصد دارد به می گویند روز شنبه.

اما او به صراحت رد پنتاگون انتقادات استدلال آن را بسیار مهم برای استفاده از زور علیه معترضان.

او تمسخر Mattis بازنشسته چهار ستاره دریایی به طور کلی که جلب احترام عمیق در ارتش ایالات متحده به عنوان "کشور ما بیشتر مبالغه به طور کلی."

"شما باید برای تسلط بر خیابان های," او گفت: دفاع از ژوئن 1 عمل است.

پرسید: در فاکس نیوز مصاحبه که پخش جمعه در مورد Esper و Milley تهمت پاسخ داد: "اگر این روشی است که آنها احساس می کنند, من فکر می کنم که خوب است."

"من روابط خوبی با ارتش," او گفت:. "در حال حاضر ما بزرگترین ارتش ما تا به حال."

عمیق تر گونه های

گونه های با پنتاگون رفتن عمیق تر از تظاهرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز overrode بالا پنتاگون ژنرال در سال 2019 برای محافظت از مهر و موم نیروی دریایی ادی گالاگر متهم به جنایات جنگی و محکوم به سوء.

رئیس جمهور نیز مجبور پنتاگون برای منحرف کردن میلیاردها دلار از دیگر پروژه های به ساخت یک دیوار در امتداد جنوب مرز ایالات متحده با مکزیک.

و خود را بی مهابا تلاش برای خروج نیروهای ایالات متحده از خارج از کشور -- از جمله یک گزارش طرح به بریده بریده سربازان سطوح در افغانستان قبل از انتخابات -- نیز طرح میتوانست به برنامه دفاعی.

همه که در چشم های عمومی تضمین این که فارغ التحصیل شدن دانشجویان از آن آگاه هستند.

در نامه ای سرگشاده در این هفته چند صد وست پوینت فارغ التحصیلان هشدار داد که فارغ التحصیلان جدید استفاده کرد.

"متاسفانه دولت را تهدید به استفاده از ارتش که در خدمت شما به عنوان یک سلاح علیه شهروندان آمریکایی درگیر شدن در این تظاهرات مشروع" آنها نوشت.

"سیاسی شدن نیروهای مسلح قرار می دهد در معرض خطر پیوند اعتماد بین آمریکا و جامعه آمریکا است."

این مقاله در نوشته شده بود توسط پل Handley از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب