بهترین سوکت مجموعه برای مالکان

دریافت مجهز به خودرو و تعمیر و نگهداری با داشتن کیفیت سوکت در سمت خود را.BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 1 مرداد 1399

دریافت مجهز به خودرو و تعمیر و نگهداری با داشتن کیفیت سوکت در سمت خود را.

BobVila.com و شرکای آن ممکن است کسب یک پورسانت اگر شما خرید یک محصول از طریق یکی از لینک های ما.

Best Socket Set Options

عکس: depositphotos.com

هنگامی که شما در حال مچ دست-در آجیل و پیچ و مهره با داشتن مجموعه ای از سوکت آچار در دست می تواند تمام تفاوت را. سوکت آچار اجازه می دهد تا شما را سفت و شل بست با سرعت و سهولت ساخت آنها ابزار ضروری برای خودرو و یا کار تعمیر و نگهداری.

سوکت آچار می آیند در اندازه های مختلف انواع و پس از اتمام, اما خوشبختانه, شما لازم نیست که برای ساخت ابزار خود را مجموعه با خرید یک سوکت در یک زمان. خرید یک مجموعه ای از سوکت آچار را ساز و برگ شما را برای هر چه آجیل و پیچ و مهره کار شما می خواهید برای مقابله با. بهترین سوکت تنظیم برای DIYers شامل طیف گسترده ای از سوکت—هر دو در اندازه و هدف. و یا اگر شما به دنبال برای بهترین عملکرد برای یک کار خاص شما می توانید انتخاب کردن برای یک تخصص مجموعه مانند یک شمع ها و سوکت های مجموعه.

وجود دارد بسیاری از سوکت مجموعه در بازار و در آنها متفاوت است در قیمت و کیفیت است. این مهم است که مطمئن شوید که هر آنچه شما انتخاب می کنید یک محصول با کیفیت بالا است که برای سال گذشته. محصولات زیر نشان دهنده برخی از بهترین سوکت مجموعه موجود در دسته بندی های مربوطه.

 1. بهترین کلی: Sunex 3342, ⅜ اینچ درایو Master تاثیر سوکت تنظیم
 2. نفر دوم: STEELHEAD 52-قطعه مکانیک و ابزار سوکت تنظیم
 3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: WORKPRO 39-قطعه سوکت تنظیم
 4. ارتقا انتخاب کنید: Sunex 3580, ⅜ اینچ درایو Master تاثیر سوکت تنظیم
 5. جرقه پلاگین انتخاب کنید: Sunex 8845 ⅜ -اینچ درایو شمع ها و سوکت های مجموعه
 6. TORX بیت انتخاب کنید: Neiko 10083A Torx بیت و خارجی Torx سوکت تنظیم
Best Socket Set Options

عکس: depositphotos.com

انواع سوکت

این مهم است که بدانید نوع سوکت شما نیاز برای پروژه خود را قبل از خرید یک سوکت تنظیم شده است. در غیر این صورت شما ممکن است مجموعه ای که ندارد آنچه شما نیاز دارید. مشترک سوکت انواع عبارتند از SAE متریک Torx بیت, تاثیر, راننده از طریق تصویب و شمع.

SAE

SAE سوکت استفاده می شود عمدتا برای کار در آمریکا ساخته شده است محصولات. دلیل این است که SAE سوکت اندازه ها بر اساس سیستم امپریال اندازه گیری از جمله اینچ و کسری. SAE سوکت ها به سادگی شرح یک اندازه سیستم و می تواند شامل به طور منظم سوکت تاثیر سوکت عبور از طریق پریز برق و جرقه سوکت, در میان دیگران. SAE اندازه گیری می تواند گاهی اوقات در کنار متریک اندازه گیری که در آن دو بوده است.

متریک

متریک سوکت همان SAE سوکت که در آنها یک نوع سوکت تا آنجا که آنها را گروه بندی می شوند توسط یک سیستم اندازه گیری. این سوکت استفاده از میلی متر و برای کار بر روی ماشین های وارداتی است که ممکن است پیچ و مهره است که مطابقت دارد بهتر است به یک متریک سوکت از یک امپراتوری سوکت. متریک سوکت شامل همه همان سوکت نوع به عنوان SAE سوکت.

Torx بیت

خارجی Torx سوکت استفاده می شود برای شش پر ستاره Torx-سبک بست و Torx بیت به طور خاص طراحی شده برای استفاده با Torx پیچ که شش پر ستاره شکل تصور و ممکن است مطرح امنیتی پین است که نیاز به امنیت Torx بیت. این بیت می تواند اتصال به طور منظم تق تق اما به شما گشتاور بیشتر برای سفت کردن یا شل Torx پیچ. Torx به علاوه بیت یک دیواره ضخیم تر و ساخته شده برای گشتاور بالا شرایط. با این حال, اگر شما در حال کار با Torx پیچ این بیت نیست که مفید است. نگه داشتن این را در ذهن زمانی که به دنبال یک سوکت تنظیم شده است.

تاثیر

اولین چیزی که شما متوجه خواهد شد در مورد تاثیر سوکت رنگ است. این سوکت باید صنعتی پایان است که باعث می شود آنها را سیاه و سفید به جای کروم براق است که شما با دیگر سوکت. تاثیر پریز برق طراحی شده برای استفاده با رانندگان تاثیر قرار داده است که بیشتر گشتاور و قدرت به این بیت از یک انسان قادر به تولید است. با توجه به این استرس, تاثیر بیت دیوار ضخیم تر و غیر خورنده پایان به طوری که آنها می توانید قدرت و لرزش.

راننده بیت

راننده بیت شبیه به Torx بیت که در آنها درست نیست سوکت. به جای یک راننده بیت را مربوط به یک سر پیچ نوع و اندازه از جمله تخت و یا چاک دار رابرتسون یا فیلیپس. این بیت ببندید به طور منظم تق تق به ارائه اضافی گشتاور که با شل یا سفت کردن یک پیچ را تنها در خاص پیچ آنها طراحی شده اند به تناسب.

Pass-Through

عبور از طریق سوکت دستی برای از بین بردن و یا چفت و بست پیچ و مهره و یا خاتم که بسیار طولانی شفت. یک سوراخ در وسط سوکت اجازه می دهد تا شفت به تصویب از طریق سوکت و چرخ ضامن دار. این ویژگی باعث می شود آن را آسان به موضوع شفت از طریق سوکت برای رسیدن به مهره. زمانی که سفت با عبور از طریق سوکت شما می توانید همچنان به سفت کردن پیچ و مهره به عنوان محور عبور می کند از طریق سوکت و ضامن به شما توانایی برای سفت کردن مهره به طور کامل و بدون نیاز به آچار. اما برای استفاده از یک پاس از طریق سوکت شما نیاز به تصویب از طریق چرخ ضامن دار, بنابراین مطمئن شوید که برای دریافت یک سوکت تنظیم شده است که هر دو.

شمع

شمع سوکت ها برای از بین بردن و یا اتصالات جرقه شمع. این سوکت ها بسیار طولانی تر از سوکت استاندارد به دلیل جرقه شمع بسته به سازنده اغلب در واقع دشوار است برای دسترسی به مناطق در موتور. این سوکت گاهی اوقات قرار دادن لاستیک به نگه داشتن شمع از آسیب دیده در طول حذف و یا نصب و راه اندازی. خودرو حرفه ای شمع سوکت ابزار لازم اما DIYers که لذت بردن از گرفتن زیر کاپوت ماشین خود را نیز از مزایای داشتن یک مجموعه.

آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک سوکت تنظیم

قبل از انتخاب یک سوکت برای کارگاه خود را چند دقیقه به خودتان آموزش خرید مهم ترین ملاحظات در ذهن نگه دارید.

اندازه هارد درایو

درایو اندازه سوکت اشاره به باز کردن در بالای سوکت که متصل به چرخ ضامن دار. این باز می آید در سه مدل درایو مختلف از جمله اندازه ½ اینچ, ⅜ اینچ و ¼ اینچ.

 • ½ - اینچ, اندازه هارد درایو سوکت برای گشتاور بالا برنامه های کاربردی مانند خودرو چرخ تعویض و زمانی که شما با استفاده از یک شکن نوار. این حجم از درایو سوکت نیست و بهترین ها را برای همه منظوره مشاغل چون سوکت های انتخاب پایین تر است با این درایو اندازه, اما آنها می تواند با هر اندازه چرخ ضامن دار اگر شما یک آداپتور.
 • ⅜ - اینچ, اندازه هارد درایو سوکت ها رایج ترین و در دسترس است. آنها استفاده می شود در بسیاری از صنایع مختلف و پروژه های DIY, از نصب و راه اندازی یک gazebo به کار بر روی یک دوچرخه است. با توجه به مشترک خود را با استفاده از سوکت با یک درایو اندازه ⅜ -اینچ نیز تمایل به بیشتر مقرون به صرفه با کیفیت بالاتر از هر کدام ½ اینچ یا ¼ اینچ.
 • ¼ اینچ, اندازه هارد درایو سوکت ایده آل هنگامی که شما در فضاهای تنگ و یا زمانی که شما در حال کار با احتیاج آجیل. که در آن ½ اینچ سوکت به شما قدرت فوق العاده ¼ اینچ پریز برق طراحی شده در دسترس است. اما با استفاده از یک سوکت با یک ¼ اینچ, اندازه هارد درایو به طور منظم آن را مشکل تر برای تکمیل پروژه های چون شما کمتر قدرت و گشتاور از اگر شما با استفاده از یک ⅜ -اینچ یا ½ اینچ سوکت.

کم عمق و عمیق در مقابل سوکت

سوکت استاندارد می تواند در هر دو کم عمق و عمیق نسخه همان اندازه اجازه می دهد تا شما را به کار با هر مهره و پیچ و مهره با پیکربندی. هر دو نوع معمولا شامل همه منظوره سوکت تنظیم شده است.

 • کم عمق سوکت ها برای کار با آجیل که نشستن کمتر از یک اینچ از پایان شفت هستند و اغلب استفاده می شود برای غیر خودرو مقاصد. این پریز برق متصل می باشد به طور منظم تق تق و آن را سریع برای کار با کم عمق و آجیل به جای داشتن به خط کردن یک سوکت.
 • عمیق سوکت ها برای رسیدن به آجیل که نشستن بیشتر پایین پیچ شفت. سوکت یک گام به دور از عبور از طریق سوکت اجازه می دهد شما را به استفاده از نرمال ضامن برای رسیدن به عمیق محور آجیل. اما اگر عمیق سوکت بازدید انتهای شفت قبل از رسیدن به مهره pass-through socket و ضامن لازم خواهد بود.

شکل

شکل سوکت سقوط به دو دسته اصلی: شش نقطه سوکت و دوازده نقطه سوکت.

 • شش نقطه سوکت محکم از دوازده نقطه سوکت زیرا آنها ضخیم تر و دیوار. این سوکت برای گشتاور بالا برنامه های کاربردی, اما آنها همچنین شایع ترین استفاده از دو نوع. شش نقطه سوکت اعمال زور به طرف تخت از دکمه ساخت آنها کمتر به احتمال زیاد به لغزش از لبه های گرد.
 • دوازده نقطه سوکت نمی تواند اعمال همان زور به یک دکمه که در شش نقطه از سوکت می توانید آنها را بیشتر مناسب برای کم گشتاور اهداف است. آنها ایده آل برای آوردن یک مهره در هر موقعیت آنها را مناسب برای کار در دشوار است برای دسترسی به مناطق که در آن شما می توانید بر روی سوکت مهره تنها در یک موقعیت. این شرایط سخت تر برای رسیدگی با شش نقطه سوکت.

سطح پایان

سطح پایان یک سوکت مجموعه را به دو مشترک دسته بندی ها: آبکاری کروم و اکسید.

 • آبکاری کروم استفاده می شود در اکثر سوکت به ارائه صاف و آسان برای تمیز کردن سطح است که نمی خواهد نگه داشتن خاک و یا دوده. این آبکاری کروم نیز کمک می کند تا به محافظت از سوکت از قرار گرفتن در معرض رطوبت و جلوگیری از زنگ ساخت. سوکت مجموعه با آبکاری کروم تمایل به بیشتر مقرون به صرفه نسبت به کسانی که با سیاه و سفید اکسید پس از اتمام.
 • اکسید سیاه است که در درجه اول مورد استفاده برای تاثیر رسانه ها به عنوان یک جایگزین برای آبکاری کروم. در حالی که کروم آبکاری برابر است با سیاه و سفید اکسید در آب و تصحیح سوکت آن است که قادر به تحمل نیروهای همان از پوسته خارج رخ خواهد داد و این در معرض فلز به زنگ زدن. سیاه و سفید اکسید و مواد سخت تر است که بهتر قادر به محافظت از تاثیر سوکت به سادگی دلیل آن را نمی تراشه و یا پوسته پوسته شدن هنگامی که در معرض نیروهای اگر این سوکت اغلب هزینه بیشتر.

ابزارهای اضافی

سوکت مجموعه می تواند شامل طیف گسترده ای از ابزار های مختلف است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد با تق تق برای انطباق با بسیاری از وظایف مختلف است. محبوب اجزاء فرمت میله چرخان مفاصل و شکن میله های زندان.

 • فرمت میله می تواند متصل بین ضامن و سوکت برای رسیدن به اتصال دهنده که در واقع در فضاهای تنگ که در آن شما خواهد بود در غیر این صورت قادر به چرخش یک چرخ ضامن دار دسته.
 • مفصل گردنده مفاصل شما اجازه انحراف از خط مرکزی از چرخ ضامن دار به تعامل با پیچ و مهره که در فضاهای تنگ و یا بی دست و پا در زاویه. با اتصال مفصل گردنده مشترک بین ضامن و سوکت شما قادر به تغییر درایو زاویه را با توجه به نیازهای شما.
 • شکن میله بلند, غیر-تشدید میله ها هستند که با استفاده از سوکت برای شکستن رایگان یک ضبط یا فوق العاده تنگ دکمه شما اجازه می دهد برای تولید گشتاور بیشتر در حالی که استفاده از همان مقدار از زور.

قابل حمل

قابل حمل از یک سوکت مجموعه می تواند یک عامل مهم است اگر شما می خواهید به استفاده از خود سوکت تنظیم در اطراف خانه و یا در کار های مختلف سایت. پیدا کردن یک سوکت مجموعه ای است که محکم در مورد حمل با یک دسته که آسان است برای گرفتن.

شما همچنین نیاز به یک مورد است که می آید با کیفیت داخلی به اطمینان حاصل شود که سوکت های خود را دریافت نمی dislodged در مورد خود را در طول حمل و نقل. داخلی پوشش نیاز به قادر به گرفتن سوکت محکم اما همچنین باید به اندازه کافی به طوری که آنها نمی توانند مانع از کار خود را.

ما تراکم بالا

دارای امتیاز بالا محصولات در زیر برخی از بهترین سوکت مجموعه در بازار بر اساس کیفیت, قیمت و شهرت. هر یک از این سوکت مجموعه خواهد بود علاوه بر این بسیار عالی به خودرو خود را به گاراژ یا کارگاه.

Best Socket Set Options: Sunex 3342, Inch Drive Master Impact Socket Set

عکس: amazon.com

1. بهترین کلی: Sunex 3342 3/8 اینچ درایو Master تاثیر سوکت تنظیم

موجود در سنگین قرمز پلاستیک سازی مورد, شما به راحتی می توانید حمل Sunex 42-قطعه تاثیر سوکت مجموعه ای از سایت به سایت و یا در اطراف خانه خود را در حالی که ابزار خود را امن باقی می ماند و سازمان یافته است. ضربه-مقاوم در برابر سوکت برای استفاده با گشتاور بالا ابزار قدرت و سیاه و سفید اکسید پایان نگه می دارد که سوکت حفاظت از آب و خاک و روغن و دوده.

شش نقطه تاثیر سوکت باید یک درایو اندازه ⅜ -اینچ آمده و در هر دو SAE و متریک اندازه گیری. این مجموعه همراه با یک 3-اینچ فرمت نوار و یک مفصل گردنده جهانی مشترک است. این شهر همچنین دارای هشت استاندارد SAE سوکت هشت عمیق SAE سوکت دوازده استاندارد متریک سوکت و دوازده عمیق متریک سوکت از جمله همه از رایج ترین اندازه برای هر دو.

Best Socket Set Options: STEELHEAD 52-Piece Mechanics Tool and Socket Set

عکس: amazon.com

2. نفر دوم: STEELHEAD 52-قطعه مکانیک و ابزار سوکت تنظیم

این SteelHead 52-قطعه سوکت تنظیم به شما می دهد از گزینه های مختلف را انتخاب کنید و اجازه می دهد تطبیق پذیری به عنوان شما کار می کنند در مشاغل مختلف است. این مجموعه دارای هر دو شش و دوازده نقطه سوکت با تمام این شش نقطه سوکت بودن عمیق و همه دوازده نقطه سوکت بودن از اندازه های استاندارد. این آبکاری کروم نگه می دارد و سوکت های امن از رطوبت و در حالی که به صورت پلاستیکی با دوام و محکم فلزی چفت محافظت از آنها در حالی که در حمل و نقل.

این مجموعه شامل 3 اینچ و 6 اینچ فرمت میله و یک مفصل گردنده جهانی مشترک همراه با 24 استاندارد دوازده نقطه سوکت تقسیم به 12 SAE و 12 متری سوکت. این شهر همچنین دارای 24 عمیق شش نقطه سوکت که همچنین تقسیم به 12 SAE و 12 متری سوکت پوشش محبوب ترین سوکت اندازه.

Best Socket Set Options: WORKPRO Socket Set

عکس: amazon.com

3. بهترین بنگ برای جفتک انداختن: WORKPRO 39-قطعه سوکت تنظیم

این WorkPro 39-قطعه سوکت تنظیم چرخ ضامن دار دارای یک درایو اندازه ⅜ -اینچ اما مجموعه ای شامل یک آداپتور به طوری که می توان آن را با ¼ اینچ سوکت. این مقرون به صرفه سوکت مجموعه همچنین شامل یک 3-اینچ فرمت نوار چرخش دیسک به سرعت از بین بردن مهره های که در حال حاضر شده است سست و سوکت عنکبوتی که تار میتند که به شکل یک پیچ گوشتی اما سازگار به پریز برق.

سوکت مجموعه زنگ زدگی-مقاوم در برابر کروم به پایان برسد و دارای سوکت با درایو اندازه ¼ اینچ و ⅜ -اینچ است. بیست و هشت سوکت یک درایو اندازه ¼ اینچ با 15 بودن SAE و 13 بودن متریک و شش سوکت یک درایو اندازه ⅜ -اینچ از هم جدا شده به سه SAE و سه متریک. پلاستیک مورد محافظت از سوکت و اندازه کوچک آن باعث می شود آن را مناسب برای حمل در اطراف.

Best Socket Set Options: Sunex 3580

عکس: amazon.com

4. ارتقا انتخاب کنید: Sunex 3580, ⅜ اینچ درایو Master تاثیر سوکت تنظیم

این Sunex درایو استاد سوکت مجموعه همراه با اکسید پایان است و با دقت تست عملکرد و دوام با تاثیر ابزار. شش نقطه ⅜ -اینچ سوکت تنظیم می آید در دوام قرمز پلاستیک سازی مورد برای حمل و نقل آسان. آن را با یک مفصل گردنده جهانی مشترک 3-اینچ 5 اینچ و 10 اینچ و 15 اینچ فرمت میله نه Torx بیت و نه خارجی Torx سوکت ساخت سوکت مجموعه به خوبی به ارزش قیمت می باشد.

این مجموعه همچنین شامل 23 SAE سوکت تقسیم به هشت سوکت استاندارد شش عمیق سوکت و نه مانع شدن مفصل گردنده مشترک سوکت و 34 متری سوکت با 12 استاندارد 12 و 10 جهانی سوکت در رایج ترین اندازه است.

Best Socket Set Options: Sunex 8845

عکس: amazon.com

5. جرقه پلاگین انتخاب کنید: Sunex 8845 ⅜ -اینچ درایو شمع ها و سوکت های مجموعه

این Sunex ⅜ -اینچ درایو شمع ها و سوکت های مجموعه با کیفیت بالا و کروم وانادیم پایان برساند که باعث می شود سوکت بیشتر مقاوم در برابر ترک خوردگی. شش نقطه ⅜ -اینچ سوکت مجموعه همراه با تنها هفت سوکت اما هر کدام دارای یک لاستیک حائل حلقه برای کمک به حفاظت از جرقه شمع در طول حذف و نصب و راه اندازی روند.

هفت سوکت جدا شده به سه استاندارد SAE با اندازه 9/16-اینچ, ⅝ اینچ و 13/16-اینچ, یک استاندارد 16 میلی متری و سوکت و سه فوق عمیق 6 اینچ طولانی SAE سوکت با اندازه 9/16-اینچ, ⅝ اینچ و 13/16-اینچ است. با توجه به تولید این هفت سوکت را پوشش اکثر برنامه های کاربردی مگر اینکه شما یک متخصص جرقه پلاگین است که می تواند در برخی از اتومبیل های آلمانی و فورد کامیون. این ⅝ -اینچ سوکت را ببینید بیشترین استفاده برای وسایل نقلیه, اما دیگران را می توان با اره برقی خود را, صاف کننده یا برگ دمنده. این مجموعه همراه با کیفیت مورد برای ذخیره سازی امن.

Best Socket Set Options: Neiko 10083A Master

عکس: amazon.com

6. TORX بیت انتخاب کنید: Neiko 10083A استاد Torx بیت و خارجی سوکت تنظیم

کروم-روکش Torx سوکت مجموعه را می توان با استفاده تق تق که باید یک درایو سایز ½ اینچ, ⅜ اینچ و ¼ اینچ از جمله Torx سوکت و بیت برای هر سه درایو اندازه. این مجموعه می آید در یک مورد با دوام برای سازمان حمل و نقل.

از جمله در مورد 14 خارجی Torx سوکت با پنج ¼ اینچ, پنج ⅜ -اینچ, چهار و نیم اینچ است. این سوکت ها با استفاده Torx-سبک اتصال دهنده های مشترک در موتور سیکلت. همچنین در این مجموعه 17 Torx بیت با ده ¼ اینچ, پنج ⅜ اینچ و دو و نیم اینچ و 17 امنیتی Torx بیت استفاده می شود که در Torx پیچ و افزایش امنیت پین. امنیت Torx بیت می تواند شکسته به ده ¼ اینچ, پنج ⅜ اینچ و دو ½ اینچ بیت است. برای گشتاور بالا برنامه های این سوکت مجموعه همچنین شامل 12 Torx به علاوه بیت با هفت ¼ اینچ, چهار ⅜ اینچ و یک و نیم اینچ بیت. شما باید به خرید یک چرخ ضامن دار به طور جداگانه اما فراتر از این ناراحتی جزئی این قابل توجه است Torx سوکت تنظیم شده است.


بیشتر از باب ویلا


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن