مغلوب ساختن پیشی جستن ایران متحد نذر مؤتلفه پایه نام تغییر نمی دهد

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یک جمهوری خواه مجلس سنا در حال هل دادن کنگره برای حف

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 4 مرداد 1399

واشنگتن (AP) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و یک جمهوری خواه مجلس سنا در حال هل دادن کنگره برای حفظ نام پایگاه های نظامی که افتخار مؤتلفه ژنرال حتی اگر مجلس نمایندگان و سنا دارای اکثریت تصویب لوایح که آنها را تغییر نام دهید.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر جمعه که به او گفته بود به ایالت اوکلاهما جیم Inhofe جمهوریخواه و رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا "چه کسی به من اطلاع داد که او نمی خواهد تغییر نام بزرگ ما پایگاه های نظامی و قلعه ها و مکان هایی که از آن ما برنده دو جنگ جهانی (و بیشتر!)."

مانند او Inhofe "است که یک مؤمن در 'انصراف از فرهنگ' " مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

Inhofe یک سرسخت محافظه کار و نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد نیز مخالف تغییر نام و حتی اگر او به رهبری سنا در تصویب لایحه دفاعیه که دستور تغییر نام در فورت براگ, Fort Benning و دیگر ارتش پست به نام مؤتلفه ژنرال.

Inhofe گفت: Oklahoman روزنامه که او صحبت کرد و با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه در مورد پایه نام و اضافه کرد: "ما قصد داریم برای دیدن به آن است که ارائه نمی کند زنده ماندن این لایحه است. من قصد ندارم بگویم که چگونه در این نقطه است."

سیاست دفاعی صورتحساب تایید شده توسط هر دو مجلس نمایندگان و سنا را تغییر نام از 10 ارتش پست که به افتخار رهبران مؤتلفه. دو نسخه باید آشتی اما هر دو صورتحساب مورد تایید قرار گرفت توسط وتو-اثبات حاشیه های این هفته است.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز جمعه گفت کاخ سفید را "ترک که به سناتور Inhofe که چگونه است که با این نسخهها کار قانونگذاری, صحبت," اما گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن "مطمئن بود توسط سناتور. Inhofe که (ارائه) خواهد بود در حال تغییر است و خواهان ایستاده بود با رئیس جمهور بر این است."

نماینده دموکرات سنا مسلح خدمات پنل گفت: تهمت بود "در طرف اشتباه تاریخ" در تلاش برای دفاع از خائن که "مبارزه برای حفظ بردگی است."

"هیچ کس می خواهد برای پاک کردن تاریخچه" گفت: سناتور. جک رید D-R. I. "ما می خواهیم به درستي در مورد آن و ساخت روشن تر و فراگیر تر در آینده است که زندگی به ملت ما وعده و ارزش های اصلی است."

وجود دارد 10 ارتش پست به نام مؤتلفه رهبران نظامی از جمله فورت هود در تگزاس, Fort Benning در گرجستان فورت براگ در کارولینای شمالی و قلعه Robert E. Lee و A. P. Hill در ویرجینیا. خانه لایحه نیاز به پایه نام به تغییر در عرض یک سال, در حالی که مجلس سنا را به نظامی سه سال به نام آنها.

نی روز جمعه گفت او مطمئن است کنگره را شامل نام و نام خانوادگی-تغییر در ارائه این لایحه نهایی و از او خواست مغلوب ساختن پیشی جستن به "خوانده شده" در مردان مانند Lee Braxton براگ و هنری Benning و یادگیری "چه آنها معتقد بودند و به همین دلیل آنها در مبارزه علیه ایالات متحده است." تهمت نیز باید با گوش دادن به لباس شخصی و غیر نظامی و رهبران نظامی "که بدانید که نژاد پرستی هیچ جایی در صفوف" نی گفت.

اگر تهمت وتو لایحه ای با 3 درصد افزایش حقوق را برای سربازان آمریکایی خواهد بود که یک رویداد نادر نی گفت: "اما نادر که هنوز است رئیس جمهور آمریکا که قرار دادن منافع تعداد انگشت شماری از طرفدار برده داری Confederates بالاتر از رفاه و امنیت ملی از کل ملت است."

چهل و نه اوباما رای دادند برای دفاع از لایحه که شامل پایه-تغییر نام در حالی که فقط چهار جمهوریخواهان علیه آن رای دادند. سی و هفت دموکرات حمایت از لایحه و 10 مخالف آن است. دلار 741 میلیارد اندازه گیری خواهد اجازه دفاع تمام برنامه ها در سراسر جهان است.

کلرادو بهداشت ، کوری گاردنر یکی از روحانی ترین آسیب پذیر امتیازهای در انتخابات گفت که او تا به حال هیچ مشکلی با تغییر نام به پایگاه. "اگر این چیزی است که ما می توانید انجام دهید برای درمان این کشور و مردم را هم اجازه دهید آن را انجام دهد" گاردنر به خبرنگاران گفت: جمعه پس از یک رویداد با Ivanka Trump, رئیس جمهور, را, دختر, در حومه دنور.

"بیایید یاد بگیرند که از چند ماه گذشته بخش قرار داده و این کشور هم" گاردنر گفت.

گاردنر نظر نشان داده شده که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن را توییت کرده بود بی قراری ایران با متحدان در بالا مشخصات موضوع آنها فکر به حال حل و فصل شده است مربوط به نژاد و نظامی است.

بحث بر پایگاه های نظامی میان می آید یک حساب بیش از نژادپرستی برانگیخته توسط پلیس به قتل جورج فلوید یک مرد سیاه و سفید در مینیاپولیس. دموکراتیک-کنترل خانه را تایید کرده است یک لایحه برای حذف مجسمه لی و دیگر رهبران مؤتلفه از کنگره و سخنران نانسی پلوسی ماه گذشته دستور داد که این پرتره از چهار بلندگو که در خدمت کنفدراسیون توان از مزین سالن فقط در خارج از خانه و اتاق.

یک سخنگوی رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل یک جمهوری خواه کنتاکی که او نیز به دنبال انتخاب مجدد و رای به نفع دفاع از لایحه کاهش یافته است به نظر جمعه. دستیار سازی یک خبرنگار به یک بیانیه مک کانل ساخته شده در سنا طبقه ستایش لایحه دفاعیه و قوی آن حمایت هر دو حزب.

سنا را بالا دموکرات رهبر اقلیت چاک شومر از نیویورک جرأت مغلوب ساختن پیشی جستن به حق وتو لایحه دفاعیه بیش از مؤتلفه پایه به نام. "این در این لایحه است. این حمایت هر دو حزب. آن را به ماندن در این لایحه" شومر گفت: در اوایل این ماه.

کنگره را تایید کرده است سالانه دفاعی اندازه گیری در هر سال تقریبا شش دهه. آن را به طور معمول برخوردار از حق وتو-پشتیبانی اثبات هر چند مختلف مجادلات اغلب تاخیر نهایی گذشت تا در اواخر سال.

این مقاله در نوشته شده بود توسط MATTHEW دالی از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب