مغلوب ساختن پیشی جستن هدایت پنتاگون را به جلو 9,500 نیروهای نظامی از آلمان گزارش می گوید

اشتوتگارت آلمان -- رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور پنتاگون به جلو و نزدیک به 10 ، 000 نیروها

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 17 خرداد 1399

اشتوتگارت آلمان -- رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور پنتاگون به جلو و نزدیک به 10 ، 000 نیروهای خارج از آلمان در ماه سپتامبر که علامت تیز کاهش در یک کشور است که به بیشترین تعداد نیروهای در اروپا و وال استریت ژورنال روز جمعه گزارش داد.

مقامات پنتاگون روز جمعه گفت: آنها غافل از این طرح است. اما این مجله با استناد به unnamed مقامات دولتی گفت: کاخ سفید مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین به تازگی امضا کردن بر روی آن

این حرکت را قطع 9,500 سربازان از 34,500 که در اروپا مستقر مجله گزارش شده است. این طرح همچنین می قرار دادن درپوش بر روی تعدادی از نیروهای که می تواند در آلمان در هر زمان داده شده به 25000 پرسنل است که قرار تنگ محدودیت در انواع ماموریت های آموزش است که ایالات متحده در اروپا فرماندهی می تواند انجام در کشور است.

در سال های اخیر نظامی با اتکا به شدت در نیروهای چرخشی به حرکت در داخل و خارج از آلمان به ناتو مربوط به تمرینات. در عمده دریل نیروی کل را افزایش می دهد به حدود 50,000 بسته به ماهیت آموزش.

مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی شکایت در مورد آلمان و نقش آن در ناتو داد. مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است که تهدیدات در گذشته در مورد کشیدن نیروهای آمریکایی بارها شکایت کرده است که آلمان سرمایه گذاری بیش از حد کمی در دفاع و برلین امنیتی سوار رایگان.

مجله گفت: تصمیم گیری شده است مورد بحث در درون دولت از سپتامبر و نبود مرتبط با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان اخیر امتناع ندارد و برای حضور در یک G-7 جلسه در واشنگتن در این ماه.

روشن نیست چه نیروهای خواهد کشیده شود اگر این طرح قرار داده و به عمل است. ارتش ایالات متحده اصلی hub در آلمان است Ramstein پایگاه هوایی که نقش کلیدی در پشتیبانی از ماموریت های نظامی نه فقط در اروپا بلکه در خاورمیانه و آفریقا است. آمریکا نیز هزاران نفر از نیروهای نظامی مستقر در Grafenwoehr که در آن ارتش پیاده نظام واحد و مرکز آموزش. اشتوتگارت در خانه به ستاد مرکزی ایالات متحده و اروپا و آفریقا دستورات نیز عمده hub.

اگر درست تهمت تصمیم به کاهش نیروهای خواهد آمد در زمانی که پنتاگون به دنبال افزایش قابلیت های در اروپا, که در آن وجود دارد نگرانی در مورد یک مطلب تهاجمی روسیه است. برای سال پنتاگون تا به حال به طور پیوسته کاهش نیروی سطوح در اروپا به عنوان بخشی از پست جنگ سرد کاهش اما مسکو 2014 مداخله در اوکراین به ارمغان آورد تمدید نظامی با توجه به این قاره است.

حرکت 9,000 نیروهای بسیاری از آنها به احتمال زیاد با خانواده ظرف مدت سه ماه خواهد بود عمده تدارکاتی انجام است. EUCOM کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد این که آیا آن بود تا نقشه های با مقیاس پایین با اشاره سوالات به پنتاگون.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشینه ساخت تهدیدات در مورد کشیدن نیروهای نظامی از خارج از کشور مکان. در دسامبر 2018 سابق وزیر دفاع جیم Mattis استعفا داد و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به خروج نیروهای درگیر در مبارزه علیه گروه دولت اسلامی در سوریه است. تقریبا دو سال بعد نیروهای ایالات متحده هنوز در این کشور جنگ زده.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن