ترس؟ نه اگر از حلقه شنا بادی به روش درست استفاده کنید!

در سال ۱۳۲۰ هجری خورشیدی کلپ آریانا به وجود آمد در همان سال جشن استقلال در چمن حضوری کابل برگزار گردید؛ و یک

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در سال ۱۳۲۰ هجری خورشیدی کلپ آریانا به وجود آمد در همان سال جشن استقلال در چمن حضوری کابل برگزار گردید؛ و یک تیم فوتبال از هندوستان به کابل دعوت گردید. فدراسیون گلف افغانستان تلاش دارد تا در سال ۲۰۱۲ خورشیدی ورزش گلف را با آموزش مربیان داخلی، به سایر ولایات نیز گسترش بدهند؛ و میگوشند تا زمینه را برای اشتراک ورزشکاران کشور در رقابتهای برون مرزی مساعد سازند. دولتهای افغانستان به منظور انسجام تشویق ترغیب ورزشکاران کمیته ورزشی المپیک، کلوپهای ورزشی، کلبها، تیمهای ورزش، دانشگاههای ورزش را در چوکات معارف گنجانید تا طور سالم سرپرستی نماید. همچنین به منظور بالا بردن میزان استحکام این کالا در بخش کفی آن از وینیل طرح چرم چند لایه استفاده شده که همین ویژگی قابلیت تحمل وزن این کالا را به 100 کیلوگرم رسانده است. البته آستانه تحمل وزن حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات 40 کیلوگرم می باشد که بایستی آن را در نظر داشته باشید . این محصول بادی با داشتن وزن سبک و حجم کوچک خود یک گزینه فوق العاده برای استفاده در تمام مکان های مسافرتی و تفریحی می باشد چرا که به راحتی قابل حمل و جا به جایی بوده و همچنین بدون هیچگونه اشغال مکانی در هر فضا و مکانی جای خواهد گرفت. Th​is  da᠎ta was generated ᠎by GSA᠎ Content​ G​en᠎er at or Dem᠎ov ersi on.

حلقه شنا بادی کودک اینتکس قابل تعمیر است که می توان این ویژگی را یکی از مزیت های بسیار خوب آن دانست ، بنابراین در صورت آسیب دیدن محصول بادی خود نگران نباشید ، چرا که می توانید با استفاده از برچسب تعمیرات ، این تعمیرات را به بهترین شکل انجام دهید . توجه داشته باشید که باد حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات را زیاد از حد در نظر نگیرید چرا که می تواند سبب آسیب پذیری حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات شود . حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات ابعاد کوچکی داشته و به همین دلیل شما می توانید آنها را به سرعت راه اندازی کنید ، با توجه به اینکه شما حتی می توانید برای راه اندازی حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات از پمپ های باد نیز استفاده کنید که بهترین نوع پمپ برای راه اندازی حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات پمپ باد دستی می باشد که به بهترین شکل می توانید راه اندازی را انجام دهید . شما عزیزان جهت خرید این حلقه شنا بادی با تحمل وزن 30 کیلوگرم می توانید آن را به همراه ویژگی هایی همچون داشتن راه اندازی آسان، وزن سبک و همچنین قابل استفاده در استخر ها و آب های آرام از نمایندگی اینتکس تهیه نمایید.

حلقه شنا بادی کودک طرح حیوانات همانطور که از نام و البته طراحی مشخص است ، برای سنین کودکان طراحی شده است که شرکت اینتکس استفاده از آن را برای کودکان سنین زیر 8 سال مناسب دانسته است . حلقه شنا بادی اینتکس مدل 58202 نمونه ای از با کیفیت ترین و پر فروش ترین محصولات بادی موجود در شرکت اینتکس بوده که در سال جدید و توسط بهترین مواد اولیه ساخته و روانه بازارهای جهانی شده است. لازم به ذکر است تمامی قسمت بدنه این کالا توسط بهترین متریال و مواد اولیه موجود در دنیا ساخته شده و از نظر کیفیت و طول عمر در بالاترین درجه ممکن قرار گرفته است. لازم به ذکر است این کالا برای راه اندازی و استفاده، نیاز داشته ابتدا از بسته بندی خارج شده سپس در یک محیط صاف باز شود و سپس با استفاده از یک پمپ باد مخصوص لوازم بادی و دریچه تعبیه شده بر روی بدنه اقدام به باد کردن آن نمایید. ابعاد بسته بندی کوچک حلقه شنا بادی کودک اینتکس و همچنین وزن سبک آن به شما اجازه خواهد داد تا به خوبی محصول بادی خود را در سفر ها نیز همراه داشته باشید .

حلقه های شنا شناوری بسیار عالی بر روی آب داشته و حتی می تواند در آب های مواج نیز مورد استفاده قرار بگیرد ، اما با توجه به اینکه حلقه شنا بادی کودک اینتکس برای کودکان سنین پایین طراحی شده است بهتر است که والدین نظاره گر فعالیت و بازی های آن ها باشند . حلقه بادی گرد با رنگ های جذاب دارای طراحی گل های رنگی و زیبا یکی از لوازم شنا و تفریحات آبی با زیبایی خاص بوده است. البته علاوه بر همه این موارد مهم ترین گزینه که نقش در زیبایی این کالا داشته است، استفاده از طیف رنگ های جذاب و بسیار چشمگیر، منطبق با روحیات شاد کودکان می باشد تا محصول فوق العاده و خاصی را همراه داشته باشید. زیاده استادان آن را خارجیها از کشورهای مختلف همراه با استادان داخلی تشکیل میداد. این کالا جنس بدنه ای از نوع پلاستیک پی وی سی با رویه طرح چرم درجه یک و ضد پوسیدگی داشته که به وسیله کوچکترین پمپ های باد محصولات بادی( قابل خرید از طریق فروشگاه اینتکس ) نیز قابل راه اندازی و استفاده خواهد بود.

آخرین مطالب