سپاهی دریایی دامپزشک می میرد از آسیب رنج می برد در وظیفه مرگ

هاموند لا. (AP) — یک ایالت لوئیزیانا سپاهی مجروح در هفته گذشته طی یک خودرو پیگیری درگذشت صبح روز یکشنبه پلیس ایالتی و فرماندار را گفت.

سپاهی جرج بیکر, 33, کمک به هموند اداره پلیس با تعقیب حدود 2:15 صبح چهارشنبه.

پلیس ایالتی گفت بیکر و دیگر سپاهی بودند در جاده و از بین بردن یک تایر کاهش قیمت دستگاهی است که تا به حال پهن لاستیک از متهمان’ ماشین آنها اصابت یک هموند ماشین پلیس.

یک سپاهی تحت درمان قرار گرفت و منتشر شد اما بیکر بود به شدت مجروح شدند. بیکر اولین ایالتی لوئیزیانا پلیس عضو به مرگ در حین انجام وظیفه از سال 2015. او 30th به مرگ در حین انجام وظیفه در این سازمان سابقه, دولت, پلیس گفت:.

بیکر شده بود با ایالت لوئیزیانا پلیس و نیروهای نظامی L پس از 2017. او قبلا خدمت با گرینزبورگ اداره پلیس و سنت هلن محله کلانتر ، او یک سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده ذخیره عضو به مدت هشت سال به دولت ،

او متاهل و دارای یک فرزند دختر بود.

“او فداکارانه تعهد به هموطنان خود Louisianans نشان دهنده بهترین از ما و او همچنان به خدمت حتی پس از عبور خود را با داشتن اندام خود را اهدا برای کمک به دیگران در نیاز” رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز گفت: در انتشار اخبار خود را بیان و همسرش دونا همدردی.

“لطفا پیوستن به دونا و من در دعا برای سپاهی بیکر, همسرش, هدر, دختر, هارپر, خانواده, دوستان و دیگران بی شماری به عنوان آنها سوگواری این از دست دادن بزرگ” در بیانیه ای گفت:.

دو مظنون دستگیر شده اند در ارتباط با تعقیب و گریز است که رسانه های خبری گفت: از زمانی شروع شد که یک خودرو مشکوک تلقی سرعت دور پس از کشف توسط یک هموند افسر پلیس است.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>