Coronavirus تست بر تئودور روزولت کامل اما خدمه نمی توانید حرکت به عقب در هیئت مدیره

چهار هفته به روز بعد از سن دیگو-بر اساس ناو هواپیمابر تئودور روزولت منحرف به گوام به دلیل coronavirus پخش شد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 5 اردیبهشت 1399

چهار هفته به روز بعد از سن دیگو-بر اساس ناو هواپیمابر تئودور روزولت منحرف به گوام به دلیل coronavirus پخش شد در هیئت مدیره کشتی به پایان رسید تست همه خدمه آن برای ویروس نیروی دریایی گفت: پنج شنبه.

آخرین شماره پنجشنبه منتشر شد نشان می دهد 840 ملوانان آزمایش مثبت برای رمان coronavirus است که بیش از 17 درصد از حدود 4,845 ملوانان در هیئت مدیره.

برخی از کسانی که مثبت برای این ویروس قرار دارد بر پایه در انزوا. چهار ملوانان با COVID-19 در بیمارستان در پایگاه نیروی دریایی گوام. یک دریانورد رئیس حمل و نقل هوایی Ordnanceman چارلز Thacker, 41, درگذشت از این ویروس در هفته گذشته است.

بیش از 4000 ملوانان باید آزمایش منفی و 4,234 باید منتقل کردن این کشتی به هتل و امکانات در گوام است.

نیروی دریایی گفت: حدود 60 درصد از ملوانان که آزمایش مثبت برای این ویروس نشان داد هیچ COVID-19 علائم.

Cmdr. مایرز Vasquez یک ناوگان اقیانوس آرام گفت پنج شنبه وجود دارد هیچ زمانی و در عین حال برای خدمه به حرکت به عقب و روی عرشه کشتی.

روزولت شده است اسکله سمت در گوام از مارس 26. کشتی, کاپیتان سابق, سروان. برت Crozier از کار اخراج شدند فرماندهی یک هفته بعد پس از یک نامه فرستاد به یک تعداد انگشت شماری از نیروی دریایی کاپیتان و admirals بود به مطبوعات درز. این اقدام نیروی دریایی منشی که او را اخراج توماس Modly پس از آن استعفا از کار خود را در 7 آوریل پس از یک سخنرانی او به خدمه بیش از کشتی بلندگو که در آن او توهین Crozier همچنین به مطبوعات درز.

رسیدگی به بیرون درز نامه کامل است و یک اطلاعیه از این یافته ها از Adm. مایک Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی است که انتظار می رود به زودی.

در تئودور روزولت یک سخت تمیز رژیم در حال انجام است در میان اسکلت خدمه پشت Vasquez گفت. در نهایت کسانی که ملوانان را بچرخانید کردن کشتی های خود را آغاز قرنطینه جای کسانی که تکمیل آنها.

اما نیروی دریایی است reevaluating آن 14 روز قرنطینه معیار پس از درصد کمی از ملوانان که در ابتدا آزمایش منفی بعد مثبت آزمایش برای رمان coronavirus Vasquez گفت.

"تعداد کمی از TR ملوانان که واجد معیارهای قرنطینه در هتل کردن پایه (منفی آزمون برای COVID-19 و هیچ آنفولانزا مانند علائم) بعد از توسعه علائم و/یا دریافت نتایج مثبت در ثانویه آزمون" Vasquez نوشت: در یک ایمیل.

نیروی دریایی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در حال انجام تحقیقات از خدمه مجدد ملوانان نقشه کشی خون و بررسی داوطلبان در تلاش برای درک اینکه چگونه این ویروس گسترش در هیئت مدیره.

اما Vasquez گفت: نیروی دریایی نیست و انتظار است که تحقیقات به نتیجه گیری برای پیاده سازی درس از روزولت شیوع در کشتی های دیگر.

در ایالت واشنگتن که در آن ناو هواپیمابر نیمیتز در حال آماده سازی برای استقرار نیروی دریایی تست شده است 100 درصد از خدمه آن قبل از گرفتن جریان در تلاش برای جلوگیری از یک شبیه شیوع Vasquez گفت.

در حال حاضر 45 کشتی ها در دریا در ناوگان اقیانوس آرام منطقه عملیات, او گفت:. هیچ کدام از این کشتی ها باید موارد از رمان coronavirus در هیئت مدیره Vasquez گفت.

نیروی دریایی و CDC گفت: تحقیقات خود را از روزولت شیوع باید حدود یک ماه است.

این مقاله نوشته شده توسط اندرو دیر از سان Diego Union-Tribune بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

ادامه مطلب: فضای نیروی مورد شروع به جمع آوری برنامه های کاربردی از سربازان به دنبال انتقال

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020, The San Diego Union-Tribune. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب