Tricare قطره Telehealth Copays می افزاید: تماس تلفنی پوشش در اورژانس اندازه گیری

Tricare را در حال حاضر پوشش خدمات تلفن برای برخی از ملاقات های پزشکی و از بین بردن copayments برای ذینفع که ا

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 24 اردیبهشت 1399

Tricare را در حال حاضر پوشش خدمات تلفن برای برخی از ملاقات های پزشکی و از بین بردن copayments برای ذینفع که استفاده از خدمات پزشکی از راه دور در محل یک فرد در مراجعه به پزشک در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

موثر یکشنبه, دفاع, وزارت بهداشت برنامه را پوشش صوتی و تنها خدمات از راه دور برای بازدیدکننده داشته است دفتر "در زمان مناسب" و نمی خواهد نیاز به copays برای پزشکی از راه دور با توجه به اطلاع فدرال ثبت نام کنید.

پوشش را گسترش از طریق پایان یا تعلیق ملی اضطراری به عنوان اعلام شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با توجه به حاکم.

حکم حذف هزینه های از جمله همکاری می پردازد و deductibles برای شبکه پزشکی از راه دور خدمات برای هر دو Tricare نخست و Tricare انتخاب ذینفع در تمام مکان های جغرافیایی.

همچنین آسانسور Tricare را منع پزشکی و خدمات از طریق تلفن اجازه می دهد پزشکان و یا ارائه دهندگان دیگر برای ارزیابی یک بیمار علائم توسط تلفن. در حالی که این حکم روشن است که قرار ملاقات از طریق پزشکی از راه دور-با فایل های صوتی و تصویری قابلیت -- دلخواه تلفن تماس قابل قبول برای کسانی که ممکن است دسترسی به اینترنت با سرعت بالا و یا یک کامپیوتر با Wi-Fi دسترسی داشته باشید.

ادامه مطلب: 35,000 نظامی بازنشستگان به زودی یک Tricare بازپرداخت

خدمات مربوط به هر بیماری یا آسیب تحت پوشش Tricare از جمله COVID-19 اما تماس باید در نظر گرفته شود لازم پزشکی انجام شده توسط یک شبکه Tricare ارائه دهنده خدمات در حوزه حرفه ای خود مجوز.

برای واجد شرایط برای بازپرداخت برای تلفن مشورت دهندگان باید تعیین کند که یک تماس تلفنی است "مناسب برای دستیابی به اهداف بالینی از برخورد" و باید سند آن را با توجه به حاکم.

هر سفر نیاز به یک معاینه فیزیکی مناسب نخواهد بود برای مشاوره تلفنی و نمی خواهد تحت پوشش Tricare مقامات اضافه شده است.

این حکم همچنین آسانسور برخی از محدودیت در ارائه دهندگان خدمات پزشکی و تمرین در سراسر خطوط دولت است. تحت شرایط عادی Tricare مستلزم آن است که ارائه دهندگان باید دارای مجوز در دولت که در آن آنها در حال تمرین و آنها می توانند درمان بیماران تنها در این دولت است.

تحت حکومت موقت ارائه دهندگان هنوز هم نیاز به مجوز می شود اما می تواند ارائه telehealth و صوتی پزشکی به بیماران در سراسر خطوط دولت است. برای مثال در واشنگتن دی سی Tricare ارائه دهندگان خواهد بود و مجاز به ارائه پزشکی از راه دور به بیماران خود که اقامت در ویرجینیا. این ممنوع شد.

تغییر ساخته شده به اطمینان حاصل شود که ارائه دهندگان می تواند در ارائه مراقبت به عنوان مورد نیاز برای سود بدون در نظر گرفتن جایی که آنها در آن قرار دارد.

این پروانه نیز تغییر خواهد اجازه دهید Tricare ارائه دهندگان خدمات درمان ذینفع در کشورهای دیگر به عنوان طولانی به عنوان کشور میزبان اجازه می دهد آن است و نه در لیست تحریم. در چنین شرایطی کشور میزبان هنوز تنظیم ارائه دهنده توانایی به عمل; حاکم به سادگی تضمین می کند که آن را مجاز در مکان های که در آن مجاز است و خواهد بود reimbursable تحت Tricare.

این تغییر می تواند کمک به Tricare ذینفع که نیاز به خدمات بهداشت روانی در طول همه گیر; برخی از خانواده های نظامی زندگی در خارج از کشور گفته اند که آنها قادر به دسترسی به کیفیت رفتاری مراقبت های بهداشتی به دلیل سلامت روانی شیوه های درمان و در دسترس بودن متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر کشور.

-- پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: DoD تصویب کتامین بر اساس ضد افسردگی برای برخی از بیماران

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن