بالا نیروی دریایی رهبران خواهید Crozier ابقاء به عنوان روزولت افسر فرمانده: گزارش

نیروی دریایی ترین-رهبران ارشد توصیه می شود که کاپیتان حذف شد از کار خود را در این ماه پس از هشدار در مورد رشد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 6 اردیبهشت 1399

نیروی دریایی ترین-رهبران ارشد توصیه می شود که کاپیتان حذف شد از کار خود را در این ماه پس از هشدار در مورد رشد بحران بهداشتی در ناو هواپیمابر می تواند دوباره به عنوان کشتی افسر فرمانده نیویورک تایمز گزارش شده است.

رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday ارائه توصیه های خود را به اقدام وزیر نیروی دریایی جیمز McPherson, مقامات نیروی دریایی در بیانیه ای گفت. McPherson ادامه بحث و گفتگو با وزیر دفاع علامت Esper.

"هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده است" این بیانیه می خواند.

Esper را در حال حاضر نقد و بررسی کامل گزارش و دیدار دوباره با نیروی دریایی رهبری "به بحث در مورد گام های بعدی" جاناتان هافمن, وزیر دفاع سخنگوی. او اشاره نمی کند یک جدول زمانی برای پیگیری نشست.

"[Esper] باقی مانده متمرکز و متعهد به بازگرداندن سلامت کامل خدمه و کشتی در دریا دوباره به زودی," او اضافه شده است.

هافمن گفت جمعه که Esper راه اندازی شد برای دیدار با رهبران نیروی دریایی و که او را به نگه داشتن ذهن باز و به احتمال زیاد پشتیبانی این سرویس را توصیه.

مرتبط با:حامل افسر فرمانده اخراج بیش از درخواست برای منابع که رفت و عمومی

برقراری Crozier به عنوان هسته ای-صفحه حامل کاپیتان خواهد بود نادر حرکت برای یک افسر فرمانده علنا رها فرماندهی است. اما خرید اینترنتی از تصمیم گیری ساخته شده توسط سابق اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly ترک کرده است خدمات قابل توجهی مواجه میکند.

این وضعیت منجر به چند روابط عمومی firestorms برای اولین بار هنگامی که تصویری پدید آمده از Crozier خدمه تشویق برای او و ذکر نام خود را به عنوان او راه می رفت خارج از کشتی خود را. که به دنبال داشت تنها چند روز بعد توسط خیره کننده گفتار Modly ساخته شده به خدمه روی عرشه کشتی روزولت که در آن او توهین Crozier اطلاعات تماس او را "بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق" به فرمان کشتی است.

Modly سفر که فرار از مالیات دهندگان بیش از $240,000 برای 35-ساعت پرواز رفت و برگشت به گوام در نهایت هزینه او کار خود را. او پا را از نقش خود به عنوان وزیر -- دوم فرد به تخلیه دفتر در میان جنجال در کمتر از شش ماه.

Crozier شلیک ریشه از نامه ای به او نوشت که منتشر شد توسط سان فرانسیسکو کرونیکل در مارس 30. در آن Crozier التماس کرد با نیروی دریایی را به طور جدی این حرکت سریع گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در کشتی خود را.

این ویروس پس از آلوده حداقل 840 خدمه از جمله Crozier. یک ملوان حمل و نقل هوایی Ordnanceman Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker جونیور درگذشت COVID-19.

در نامه خود Crozier خواست رهبران نیروی دریایی به تخلیه بسیاری از روزولت خدمه به بهتر منزوی کردن پرسنل و ضد عفونی کردن کشتی.

"ما در جنگ. ملوانان لازم نیست به مرگ," او نوشت. "اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی -- ملوانان ما."

Modly پس از اول گفتن خبرنگاران Crozier به احتمال زیاد تنها بود اگر او در بر داشت به بیرون درز نامه ای به رسانه ها بعد از حذف کاپیتان از موقعیت خود را. Crozier, Modly گفت: نشان داد اطلاعات حساس در مورد کشتی, آمادگی در حالی که آن مستقر شد قرار دادن خدمه آن در خطر است.

دبیر سابق بارها و بارها به خبرنگاران گفت که Crozier تا به حال ایمیل خود نامه ای به بین 20 و 30 نفر است. ارسال ایمیل به 10 نفر بر اساس یک کپی به دست آمده توسط واشنگتن پست و در آن Crozier اذعان کرد این هزینه می تواند از او در نیروی دریایی حرفه ای.

Modly بعد گفت دیوید ایگناتیوس ستون نویس در واشنگتن پست معتقد است که Crozier بود "وحشت" در مورد وضعیت در روزولت. دبیر سابق نیز گفت: او را رها Crozier قبل از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور کاپیتان به اخراج می شود.

"من نمی خواهم برای رسیدن به یک تصمیم گیری که در آن رئیس جمهور را احساس می کنید که او تا به حال به مداخله چرا که نیروی دریایی نمی تواند قاطع" Modly گفت: پست. بود که با وجود او اضافه کرد: دیگر پنتاگون رهبران -- از جمله Esper Gilday و ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley -- مایل به صبر کنید تا زمانی که رسیدگی به Crozier اقدامات به پایان رسید.

پس Crozier بعدها مبتلا به این ویروس هشدار داد پخش شد از طریق خدمه او صرف هفته پس از امداد رسانی خود را در انزوا. Modly نیز مجبور شد به خود جدا و پس از او در معرض خدمه پس از پرواز به گوام و سوار شدن به کشتی خود را محکم سخنرانی حامل بلندگو سیستم.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: با توجه به درگیر شدن در Crozier است. Crozier اشتباه بود به ارسال نامه به رئیس جمهور گفت که او نمی خواست برای دیدن افسر زندگی خراب بیش از یک اشتباه.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا مغلوب ساختن پیشی جستن و دنبال کرده است و دیگر تحولات مربوط به کاپیتان مورد. Esper تصمیم بلافاصله پس از قبول نیروی دریایی توصیه که Crozier بود ابقاء "می تواند منعکس کننده ترس از گرفتن در طرف اشتباه از رئیس خود" مقامات نیویورک تایمز گفت.

روزولت نیست و تنها کشتی نیروی دریایی مبارزه با کروناویروس موارد در میان خدمه آن. ده ها تن از کشتی ها تا به حال موارد از جمله شیوع جدید روی دیگر مستقر کشتی ناوشکن کید.

این Kidd است به عنوان بازگشت به بندر پس از یک خوشه از COVID-19 نفر از جمله یکی که منجر به ملوان در حال پزشکی تخلیه از کشتی.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

ادامه مطلب:رئیس جمهور تهمت می گوید او ممکن است دخالت در اخراج نیروی دریایی کاپیتان مورد

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب