بالا Admirals تحت بررسی به عنوان نیروی دریایی به بررسی دست زدن به حامل Coronavirus شیوع

سروان. برت Crozier نمی شود تنها کسی که حرفه ای است که بر روی خط در نیروی دریایی را گسترش تحقیق و تفحص از شیوع کروناویروس روی عرشه ناو تئودور روزولت یک پنتاگون گفت.

تجدید بررسی دستور داد تا پنج شنبه با اقدام وزیر نیروی دریایی جیمز مک فرسون بود “در نظر گرفته نمی شود یک پرس و جو در مورد یک افسر و اقدامات خود را” اما به جای تمرکز بر تصمیمات اتخاذ شده در “بالا و پایین زنجیره ای از فرمان” گفت: رئیس پنتاگون سخنگوی Jonathan هافمن.

تحقیقات او گفت که “نگاه در تمامی مراحل” از اقدامات صورت گرفته پس از اولین موارد سرنشین حامل گزارش شده است که عمدتا مسئول برای تصمیم گیری که منجر به شیوع است که بیمار بیش از 1000 ملوانان کشته و یک.

هافمن گفت: سوال اصلی پاسخ داده شود این بود که “چگونه ما به پایان رسید تا در یک موقعیت شبیه به این؟”

مرتبط با: نیروی دریایی سفارشات عمیق تر بررسی Crozier شلیک

در میان روزولت خدمه تقریبا 4,800 حدود یک پنجم را آزمایش مثبت برای COVID-19 و یکی از این بیماری فوت: حمل و نقل هوایی Ordnanceman Chief Petty Officer چارلز رابرت Thacker جونیور, 41, Fort Smith, Arkansas.

این ویروس شروع به گسترش در کشتی حامل پس از مارس 4-9 پورت سفر به Danang در ویتنام اما مقامات نیروی دریایی باید پس از پیشنهاد کرد که این ویروس ممکن است نشات گرفته از عرضه مجدد پروازها به روزولت.

در 15 آوریل بیانیه به Stars & Stripes Cmdr. مایرز Vasquez, ناوگان اقیانوس آرام گفت که این بندر بازدید به Danang مورد تایید قرار گرفت پس از تجزیه و تحلیل خطر انجام شد.

پس از تجزیه و تحلیل Adm. جان Aquilino اقیانوس آرام فرمانده ناوگان توصیه می شود که این بندر بازدید بروید و Adm. فیل دیویدسون فرمانده متحده Indo-Pacific Command, تایید, Vasquez گفت.

نیروی دریایی را برای اولین بار بررسی متمرکز بر Crozier روزولت فرمانده و یک ایمیل نوشت و شفاعت برای کمک به مدیریت شیوع ویروس به عنوان حامل وارد در گوام است.

در میان مخاطبین ایمیل شد عقب Adm. استوارت بیکر فرمانده روزولت اعتصاب حامل گروه Aquilino; و میلر ، DeWolfe میلر فرمانده نیروی دریایی نیروهای هوایی.

ایمیل به بیرون درز شد به سان فرانسیسکو کرونیکل که شکست اخبار در مورد Crozier درخواست.

“ما در جنگ” Crozier نوشت. “ملوانان لازم نیست برای مردن. اگر ما نمی کنند در حال حاضر ما در حال شکست به درستی مراقبت از ما اعتماد ترین دارایی — ملوانان ما.”

سپس اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly حذف Crozier به عنوان روزولت فرمانده پس از داستان را شکست و سپس پرواز به آفریقای جنوبی که در آن او خطاب به خدمه گفت Crozier بود یا “احمق” یا “ساده لوحانه” اگر او را درک نمی کنند, ایمیل خود را خواهد بود به بیرون درز کرد. در میان واکنش Modly در نهایت عذرخواهی برای سخنان خود استعفا داد.

اولین بررسی انجام شده توسط معاون رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. رابرت بورک. بر اساس نتایج رهبران نیروی دریایی توصیه می شود به وزیر دفاع علامت Esper که Crozier می تواند دوباره.

گسترش تحقیقات “را خواهد ساخت کار خوب از درخواست های اولیه برای ارائه یک مطلب fulsome درک توالی رویدادها” روی روزولت, McPherson در بیانیه ای گفت شنبه.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

ادامه مطلب: تهمت اجازه فعال شدن نیروهای بیشتر برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>