خیلی زود به بگویید اگر Bonhomme ریچارد را می توان نجات داد پس از آتش نیروی دریایی می گوید

روز آتش سوزی در نیروی دریایی amphibious assault ship در سن دیگو عقب Adm. فیلیپ Sobeck گفت که او با اعتماد به

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 تیر 1399

روز آتش سوزی در نیروی دریایی amphibious assault ship در سن دیگو عقب Adm. فیلیپ Sobeck گفت که او با اعتماد به نفس Bonhomme ریچارد خواهد بادبان دوباره.

اما به عنوان با شدت گرفتن آتش در هر دو به پایان می رسد از amphib دو روز بعد Sobeck فرمانده اعزامی اعتصاب 3 کمتر است و اعتماد به نفس در مورد این کشتی را salvageability.

"زمانی که شما در خارج از کشتی شما نمی توانید تصویر کامل او گفت:" در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه. "ما شده اند در داخل کشتی به خوبی به اندازه کافی قادر به دریافت یک تصویر کامل. این فقط خیلی زود به بگویید."

بعدی به عنوان خوانده شده:'ملوانان با استفاده از N-Word': نیروی دریایی رهبران شنیدن درد مقعد موارد نژادپرستی

نیروی دریایی را به طور کامل بررسی حادثه Sobeck اضافه شده از جمله به علت آتش سوزی و میزان خسارت به کشتی.

صدها نفر از نیروی دریایی و دیگر فدرال آتش نشانان مبارزه شده است برای روز برای خاموش کردن این آتش سوزی آغاز شده است که در Bonhomme ریچارد پایین نگه باری شناخته شده به عنوان "Deep V" Sobeck گفت. در یک نقطه آن را از طریق طول کشتی است و در حال حاضر موجود در دو نقطه.

"در حال حاضر ما در حال مبارزه با آتش سوزی در بخش های مختلف از کشتی: یکی به جلو و یکی عقبی" او گفت:. "یکی عقبی ما هنوز در حال بررسی است اما ما در حال پیدا کردن آن اضافی منبع حرارت که ما می خواهیم به بررسی و پیدا کردن اگر آن را یک آتش واقعی و یا فقط باقی مانده است."

او گفت: آن را "کاملا ممکن است" آتش می تواند قرار داده می شود در 24 ساعت آینده, هر چند آن را یک چالش باقی مانده است.

"ما هنوز در حال مبارزه با آتش سوزی بزرگ" او گفت:.

چهار ملوانان مجروح شده اند در این آتش سوزی از دوشنبه به مجموع 38. بیست و سه غیرنظامی نیز صدمه دیده اند.

از روز شنبه پنج نفر در بیمارستان بستری شدند اما Sobeck گفت: همه آنها منتشر شده است. این جراحات در آتش شده اند صغیر وی افزود: از جمله خستگی گرما و دود استنشاق.

تیم بررسی چهار اصلی مهندسی فضاهای پیدا کردن هیچ خسارت او اضافه شده است. Sobeck همچنین گفت: هیچ تهدیدی برای مخازن سوخت که روز دوشنبه او گفته شد در مورد دو عرشه مخصوص ماشینها ممنوع از آتش است.

"کشتی پایدار است و ساختار امن است," او گفت:.

گارد ساحلی سروان. تیموتی Barelli با سرویس سان دیگو بخش گفت: هیچ شواهدی از سوخت در آب است.

"ما در حال گرفتن هر احتیاط به آماده شدن برای بدترین سناریو" Barelli گفت. "... وجود ندارد و قابل تشخیص شین [سوخت] در آب است."

وجود دارد در حال حاضر ترکیبی از آب شور و سوخت در مخازن Sobeck گفت که بیشتر کمک به نگه داشتن آن سرد است. آن را در زیر خط آب و "دور از هر گونه منبع گرما," او گفت:.

-- Gina Harkins را می توان در رسید gina.harkins@military.com. او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:57 رنج می برند آتش و دود به عنوان آسیب های کشتی نیروی دریایی Bonhomme ریچارد همچنان به سوزاندن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب